R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu: Tam 7 Oyun Ücretsiz Erişime Açılacak!

  Şubat 2024'te Amazon Prime Gaming, üyelerine 7 yeni ücretsiz oyun sunarak kütüphanesini genişletiyor. İşte Prime Gaming'in Şubat ayında sunduğu hediyeler!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  02.02.2024 17:28 2585 3 dk okuma süresi
  Amazon Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu: Tam 7 Oyun Ücretsiz Erişime Açılacak!
  Son Düzenleme:

  Amazon Prime üyeleri için Şubat 2024'te sunulacak olan 7 benzersiz oyun ve popüler oyunlar League of Legends, PUBG: Battlegrounds, Lost Ark ile Pokémon Go için özel oyun içi hediyelerin duyurusu yapıldı. Prime Gaming kütüphanesinin bu ayki yenilikleri arasında düşük bütçeli ancak etkileyici oyunlar yer alıyor. Ayrıca abonelerin yararlanabileceği toplam değeri 550 TL'yi bulan bu oyunlara ek olarak çeşitli popüler oyunlar için de oyun içi hediyeler sunuluyor. Üyeler, ayda 39 TL ödeyerek bu ayrıcalıklardan faydalanabiliyorlar.

  Amazon Prime Gaming'in Şubat Ayında Sunduğu Oyunlar ve Hediyeler

  Amazon Prime Gaming'in Şubat 2024 koleksiyonu, Prime üyelerine özel, seçkin oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu ay, birbirinden farklı türdeki yedi ücretsiz oyun ve dört popüler oyuna özel hediyelerle üyelerini şımartıyor. Geçtiğimiz ay, Endling Extinction is Forever, Apico, Atari Mania ve 25 Yars: Recharged gibi dört oyunun sunulduğu Prime Gaming, bu ay da benzersiz bir oyun yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

  Şubat 2024'te Prime Gaming kütüphanesine eklenen oyunlar arasında Fallout, Breakout Recharged, Missile Command: Recharged, Criminal Archives: Alphabetic Murders, Tempest 4000, Blade Assault ve Gravitar: Recharged bulunuyor. Bu oyunların toplam piyasa değeri 550 TL'ye ulaşıyor. Oyunseverler için sunulan oyun içi hediyeler ise şöyle:

  • PUBG: Battlegrounds için Chicken Dinner Booster Pack,
  • League of Legends için Prime Gaming Kapsül,
  • Lost Ark için Second Anniversary Pack,
  • Pokémon Go için Ultra Balls ve Golden Razz Berry.

  Şubat Ayında Eklenen Oyunların Yayın Takvimi

  Şubat ayında Prime Gaming'e eklenecek oyunların yayın tarihleri aşağıdaki gibi planlandı:

  • 1 Şubat: Fallout [GOG] ve Breakout Recharged [Epic Games Store]
  • 8 Şubat: Missile Command: Recharged [Epic Games Store]
  • 15 Şubat: Criminal Archives: Alphabetic Murdersm - Collector’s Edition [Kod] ve Tempest 4000 [Amazon Games App]
  • 22 Şubat: Blade Assault [Amazon Games App]
  • 29 Şubat: Gravitar: Recharged [Epic Games Store]

  Amazon Prime Gaming Nedir?

  Amazon Prime Gaming, Amazon Prime üyelerine her ay özel oyunlar ve oyun içi içerikler sunan bir hizmettir. Bu hizmet, oyun severlere değerli oyunları ücretsiz olarak erişim imkanı sunar.

  Prime Gaming'e Nasıl Üye Olunur?

  Amazon Prime üyesi olmak için Amazon web sitesine gidip Prime Gaming hizmetine kaydolabilirsiniz. İlk ay ücretsiz deneme süresinden sonra, hizmet ayda 39 TL karşılığında devam eder.

  Bu Ayki Prime Gaming Oyunları Nelerdir?

  Şubat 2024'te Prime Gaming, Fallout, Breakout Recharged, Missile Command: Recharged, Criminal Archives: Alphabetic Murders, Tempest 4000, Blade Assault ve Gravitar: Recharged isimli yedi oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

  Oyun İçi Hediyeler Nelerdir ve Nasıl Alınır?

  Prime Gaming, PUBG: Battlegrounds için Chicken Dinner Booster Pack, League of Legends için Prime Gaming Kapsül, Lost Ark için Second Anniversary Pack ve Pokémon Go için Ultra Balls ve Golden Razz Berry gibi çeşitli oyun içi hediyeler sunar. Hediyeleri almak için Prime Gaming hesabınızla ilgili oyun platformlarına giriş yapmanız gerekmektedir.

  Prime Gaming Oyunları Ne Kadar Süreyle Ücretsizdir?

  Prime Gaming tarafından sunulan oyunlar, her ay değişiklik gösterir. Ücretsiz olarak sunulan oyunları indirdiğinizde, oyunlar hesabınıza kalıcı olarak eklenir ve herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın oynayabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Follower7: Werden Sie mit Social Media-Marketing zum Marktführer

  Einführung in Follower7 In der heutigen digitalen Ära ist Social Media unerlässlich für Individuen und Marken, die eine breite Zielgruppe erreichen möchten.

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  Microsoft, Xbox Series X Konsolunu Tanıttı: Disksiz ve Tamamen Dijital!

  Microsoft, disksiz ve tamamen dijital Xbox Series X'i tanıttı. Beyaz renkli 1TB kapasiteli bu konsol, sonbahar tatil sezonunda 450 dolar fiyatla satışa sunulacak.

  Amazon Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu: Tam 7 Oyun Ücretsiz Erişime Açılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et