R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Honda’dan Yeni ‘Ye Serisi’ Elektrikli Otomobiller Geliyor: Pekin'de Tanıtılacak!

  Honda, Çin pazarı için geliştirdiği elektrikli araç portföyünü genişletiyor; bu yıl içinde Ye P7 ve S7 modellerini ve gelecek yıl ise Ye GT konseptinden türetilen modelleri satışa sunacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  17.04.2024 15:43 1541 2 dk okuma süresi
  Honda’dan Yeni ‘Ye Serisi’ Elektrikli Otomobiller Geliyor: Pekin'de Tanıtılacak!
  Son Düzenleme:

  Honda, 25 Nisan'da başlayacak Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı'nda, Çin pazarına özel olarak tasarlanmış olan yeni elektrikli otomobil serisi Ye'nin perdesini aralayacak. İlk iki model Ye P7 ve Ye S7 olmak üzere, seri sonunda bu yılın sonlarına doğru tüketicilerle buluşacak.

  Elektrikli Araçlar Sahnede: Ye Serisi ile Tanışın

  Honda, elektrikli araç piyasasındaki iddiasını artırıyor. Yeni Ye Serisi ile Pekin'de sahne alacak olan marka, bu seriyi Çin pazarına özel geliştirdiğini vurguluyor. Fuarda tanıtılacak ilk iki model Ye P7 ve Ye S7, elektrikli araçlar için özel olarak tasarlanmış bir platform üzerinde yükseliyor. Bu modeller ya tek motorlu arkadan itişli ya da çift motorlu dört tekerlekten çekişli olarak tercih edilebilecek yapılarıyla dikkat çekiyor. İlgili modellerin görselleri önceden Çin'in Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'nın web sitesinde yayınlanmış, bu görsellerde her iki modelin de temelde aynı olduğu, ancak ön tasarımlarının farklılık gösterdiği belirtilmişti. P7 modeli, C şeklindeki ışık imzasıyla; S7 ise Y şeklindeki aydınlatmalarıyla öne çıkıyor.

  Ye GT: Sportif Geleceğin İzleri

  Serinin üçüncü ve en göz alıcı üyesi olan Ye GT, fuarda konsept olarak sergilenecek ve sportif bir tasarıma sahip olacak. Fastback stili tavan hattı, alçak burun yapısı, Y şekilli ışık imzası, geniş çamurluklar, çift renkli büyük jantlar, dijital yan aynalar ve gizli kapı kolları gibi özellikleriyle fark yaratacak olan Ye GT hakkında şu an için fazla detay bulunmuyor. 

  Ancak Honda, bu modelin üstün bir sürüş deneyimi sunacağını belirtiyor. Ayrıca, Ye GT'nin ön yolcu için büyük bir multimedya ekranına sahip olacağı ve 2025 yılında piyasaya sürülecek olan bu konsepti temel alan modellerle tüketicilere sunulacağı bilgisi paylaşıldı.

  Ye Serisi hangi özellikleri ile öne çıkıyor? 

  Ye Serisi, elektrikli araçlar için özel olarak geliştirilmiş bir platform üzerinde inşa edilmiş olup, tek motorlu arkadan itiş veya çift motorlu dört tekerlekten çekişli seçenekler sunmaktadır. Ayrıca, her iki model de benzersiz ön tasarımları ve aydınlatma imzalarıyla dikkat çeker.

  Ye GT'nin tasarımı neler sunuyor? 

  Ye GT, sportif bir fastback tavan hattına, alçak bir burun yapısına, Y şeklinde ışık imzasına, geniş çamurluklara, çift renkli büyük jantlara, dijital yan aynalara ve gizli kapı kollarına sahiptir. Bu özellikler, modelin dinamik ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

  Ye GT modeli ne zaman piyasaya çıkacak? 

  Ye GT, 2025 yılında piyasaya sürülecek. Model, özellikle sürüş deneyimine odaklanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: İşte Muhtemel Fiyatı ve Özellikleri!

  Apple'ın 2024 iPhone SE 4 modeli geliyor! Yeni bütçe dostu iPhone, gelişmiş özellikler ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

  Yeni Skoda Superb Türkiye'de Satışa Çıkıyor: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Yeni Skoda Superb, Türkiye'de lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Gelişmiş teknolojiler, yüksek konfor ve çeşitli motor seçenekleriyle dikkat çekiyor.

  Samsung Galaxy Ring Geliyor: 9 Farklı Boyut Seçeneği Olacak!

  Samsung, ilk akıllı yüzüğü Galaxy Ring'i, 9 farklı boyut ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle 10 Temmuz'daki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  Honda’dan Yeni ‘Ye Serisi’ Elektrikli Otomobiller Geliyor: Pekin'de Tanıtılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et