R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk ve Tesla Serüveni Belgesel Oldu: Nasıl İzlenir?

  Elon Musk'ın Tesla yolculuğu ve tartışmalara yol açan otopilotu, belgesel haline getirildi. İşte Elon Musk's Crash Course isimi yapım.

  Omer Dursun Omer Dursun 27.04.2022 16:24 362 2 dk okuma süresi
  Elon Musk ve Tesla Serüveni Belgesel Oldu: Nasıl İzlenir?
  Son Düzenleme:

  The New York Times ve FX tarafından hazırlanan yeni bir belgesel, kurucu ortağı olduğu ve CEO olarak çalıştığı elektrikli otomobil üreticisi Elon Musk ve Tesla'yı inceleyecek.

  The New York Times'a göre, 20 Mayıs'ta FX ve Hulu'da gösterime girecek olan belgesel, "Otomatik Pilotun, Tesla'nın kamuya açık olarak paylaşmadığı birkaç ölüm ve düzinelerce başka kazadaki faktörünü" ele alıyor. Bilmeyenler için Otopilot, Tesla'nın Gelişmiş Sürücü Yardımı Özellikleri paketinin adıdır.

  Elon Musk's Crash Course FX ve Hulu'da gösterime giriyor

  "Elon Musk's Crash Course" olarak adlandırılan yeni belgesel, eski Tesla çalışanlarının da desteğiyle hazırlandı. Times'ta yer alan yazıya göre Elon Musk's Crash Course, Elon Musk'ın hükümet yetkililerine soruşturmaları bozması için uyguladığı baskıyı ve tehlikeli olan kendi kendine sürüş programını teşvik etmesini inceleyecek. 

  Elon Musk's Crash Course

  Ayrıca Musk'a karşı konuşan birkaç eski Tesla çalışanının hikayelerini de detaylandıracak. Resmi açıklama şöyle devam ediyor: 

  "Şirket içinden kişilere dayanan yapım, Otopilot'un Tesla'nın kamuya açıklamadığı birkaç ölüm ve düzinelerce başka kazada nasıl bir faktör olduğunu izliyor. Elon Musk'ın hükümet yetkililerine soruşturmaları durdurması için yaptığı baskıyı ayrıntılarıyla anlatıyor. 

  Tehlikeli olduğuna inandıkları bir kendi kendine sürüş programını teşvik ettiği için Musk'a karşı konuşan birkaç eski Tesla çalışanının iç hikayelerini içeriyor.”

  Belgeselin yönetici yapımcıları ise Ken Druckerman, Banks Tarver, Mary Robertson, Jason Stallman, Sam Dolnick, Stephanie Preiss ve Esther Dere'ydi.

  Yeni belgesel, FX'in The New York Times Presents belgesel paketinin bir parçası. Diğer yapımlar arasında “The Killing of Breonna Taylor,” “Framing Britney Spears,” “Controlling Britney Spears” ve “Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson" yer alıyor.

  Siz Elon Musk hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İnsan Gibi Konuşan OpenAI ChatGPT Nedir? Nasıl Kullanılır?

  OpenAI ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen bir dil modelidir. Bu yapay zeka modeli, insan dilini anlamaya ve yanıt vermeye odaklanmıştır.

  Xiaomi 13 Serisinin Fiyatı Belli Oldu! İşte Xiaomi 13 ve 13 Pro!

  Xiaomi, 1 Aralık'ta gerçekleştireceği Xiaomi 13 serisi tanıtımını ertelemişti. Erteleme kararı eski Çin devlet başkanının hayatını kaybetmesi nedeniyle alınmıştı. Yeni lansmanın tarihi ne zaman açıklanmasa da Xiaomi 13 ve 13 Pro fiyatı sızdırıldı.

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  Tesla Semi Teslimatına Başlandı! Tesla Semi Özellikleri!

  Tesla, 2017'den beri projesi geliştirilen Semi modelinin tanıtımını 2022 başında gerçekleştirmişti. Şirket, şimdi de teslimat sürecine başladı. İşte Tesla Semi özellikleri ve fiyatı!

  Elon Musk ve Tesla Serüveni Belgesel Oldu: Nasıl İzlenir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et