R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

  PlayStation Plus yenilendi! Türkiye fiyatları ne kadar oldu? 22 Haziran’da çıkış yapacak PS Plus için yeni detaylar açıklandı.

  Omer Dursun Omer Dursun 26.04.2022 12:05 301 2 dk okuma süresi
  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Sony, yaklaşmakta olan PlayStation Plus genişletmesi için resmi Türkiye fiyatlandırmasını onayladı. PlayStation Plus ve Now'ı birleştiren ve ek avantajlar sunan hizmet üç katmana ayrılacak. Her biri için fiyatlandırma listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  PlayStation Plus ve PlayStation Now hizmetlerini bir araya getiren Sony, Game Pass rakibi bir hizmet sunacak. Peki yepyeni PS Plus’ın Türkiye fiyatları ne kadar oldu? PS Plus, Avrupa ile aynı anda (22 Haziran’da) aktif olacak.

  PlayStation Plus Essential

  Bu katman mevcut PlayStation Plus ile aynı olacak. Yani çevrimiçi çok oyunculu işlevselliğe, buluta kaydetmeye ve her ay bir dizi ücretsiz oyuna erişim içerecek. Bu nedenle mevcut PS Plus ile aynı maliyete sahip.

  PS Plus Essential'ın fiyatı ne kadar?

  • 40 TL / 1 ay 
  • 100 TL / 3 ay 
  • 240 TL / 12 ay
  PS Plus’ın Türkiye fiyatları

  PlayStation Plus Extra

  Orta seviye PS Plus katmanı, Essential ile birlikte gelen her şeyin yanı sıra "400'e kadar" birinci ve üçüncü taraf PS4 ve PS5 oyunlarından oluşan bir kataloğu içerecek. Aylık 60 TL, yıllık bazda ise 400 TL vererek PlayStation 4 ve 5'nin yüzlerce oyuna erişim sağlamak mümkün.

  PS Plus Extra'nın fiyatı ne kadar?

  • 60 TL / 1 ay
  • 165 TL / 3 ay 
  • 400 TL / 12 ay

  PlayStation Plus Premium

  Son ve en pahalı katman olan Premium, Essential ve Extra avantajların yanı sıra bazı avantajlara da sahip olacak. Bulut aracılığıyla sunulan PS3 oyunları ve PlayStation, PlayStation 2 ve PSP nesillerinden klasik oyunlar dahil olmak üzere "340 adede kadar ek oyun" yer alacak. 

  Ayrıca Extra ve Premium katmanlarda sunulan orijinal PlayStation, PS2, PSP ve PS4 oyunları için bulut erişimi verilecek. Son olarak sınırlı zamana sahip oyunlar için deneme hakkı sunulacak. 

  PS Plus Extra'nın fiyatı ne kadar?

  • 70 TL / 1 ay
  • 190 TL / 3 ay
  • 460 TL / 12 ay

  PlayStation Plus Türkiye fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xbox Game Studios

  Xbox Game Studios, Microsoft'un geliştirdiği video oyun üretim aracıdır. Xbox Game Studios’un çalışma prensibi, PlayStation Studios ile benzerdir.

  Xbox Game Pass

  Xbox Game Pass, doğrudan Xbox ekibi tarafından seçilen geniş bir oyun kataloğuna erişim sağlayan aylık bir abonelik hizmetidir.

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et