R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

  PlayStation Plus yenilendi! Türkiye fiyatları ne kadar oldu? 22 Haziran’da çıkış yapacak PS Plus için yeni detaylar açıklandı.

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  26.04.2022 12:05 851 2 dk okuma süresi
  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Sony, yaklaşmakta olan PlayStation Plus genişletmesi için resmi Türkiye fiyatlandırmasını onayladı. PlayStation Plus ve Now'ı birleştiren ve ek avantajlar sunan hizmet üç katmana ayrılacak. Her biri için fiyatlandırma listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  PlayStation Plus ve PlayStation Now hizmetlerini bir araya getiren Sony, Game Pass rakibi bir hizmet sunacak. Peki yepyeni PS Plus’ın Türkiye fiyatları ne kadar oldu? PS Plus, Avrupa ile aynı anda (22 Haziran’da) aktif olacak.

  PlayStation Plus Essential

  Bu katman mevcut PlayStation Plus ile aynı olacak. Yani çevrimiçi çok oyunculu işlevselliğe, buluta kaydetmeye ve her ay bir dizi ücretsiz oyuna erişim içerecek. Bu nedenle mevcut PS Plus ile aynı maliyete sahip.

  PS Plus Essential'ın fiyatı ne kadar?

  • 40 TL / 1 ay 
  • 100 TL / 3 ay 
  • 240 TL / 12 ay
  PS Plus’ın Türkiye fiyatları

  PlayStation Plus Extra

  Orta seviye PS Plus katmanı, Essential ile birlikte gelen her şeyin yanı sıra "400'e kadar" birinci ve üçüncü taraf PS4 ve PS5 oyunlarından oluşan bir kataloğu içerecek. Aylık 60 TL, yıllık bazda ise 400 TL vererek PlayStation 4 ve 5'nin yüzlerce oyuna erişim sağlamak mümkün.

  PS Plus Extra'nın fiyatı ne kadar?

  • 60 TL / 1 ay
  • 165 TL / 3 ay 
  • 400 TL / 12 ay

  PlayStation Plus Premium

  Son ve en pahalı katman olan Premium, Essential ve Extra avantajların yanı sıra bazı avantajlara da sahip olacak. Bulut aracılığıyla sunulan PS3 oyunları ve PlayStation, PlayStation 2 ve PSP nesillerinden klasik oyunlar dahil olmak üzere "340 adede kadar ek oyun" yer alacak. 

  Ayrıca Extra ve Premium katmanlarda sunulan orijinal PlayStation, PS2, PSP ve PS4 oyunları için bulut erişimi verilecek. Son olarak sınırlı zamana sahip oyunlar için deneme hakkı sunulacak. 

  PS Plus Extra'nın fiyatı ne kadar?

  • 70 TL / 1 ay
  • 190 TL / 3 ay
  • 460 TL / 12 ay

  PlayStation Plus Türkiye fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi’nin Kulaklığı Redmi Buds 5 Pro’nun Tasarımı Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Redmi Buds 5 Pro üstün ses kalitesi, gelişmiş gürültü engelleme ve şık tasarımı ile Xiaomi'nin yeni nesil kulaklığı olarak dikkat çekiyor.

  İndirimli PUBG UC Fiyatları: Uygun Fiyatlar ve Hızlı Teslimat - ORELON

  Anlık kararların zafer ve yenilgi arasındaki fark anlamına gelebildiği PUBG Mobile'ın yüksek riskli dünyasında Bilinmeyen Nakit'e (UC) erişim, hakimiyetin anahtarıdır.

  Yapay Zeka Dünyasında Yeni Bir Dönem: OpenAI, En Büyük Rakibi Anthropic ile Birleşmek İstiyor!

  OpenAI ve Anthropic'in potansiyel birleşmesi, yapay zeka teknolojileri ve etik standartlar açısından sektörde yeni bir dönemi başlatabilir.

  OpenAI'da Kriz Devam Ederken Yeni CEO Belli Oldu: Emmett Shear Göreve Başlıyor!

  OpenAI, Sam Altman'ın ayrılışının ardından Emmett Shear'ı geçici CEO olarak atadı. Bu değişiklik, yapay zeka sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor.

  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et