R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

  PlayStation Plus yenilendi! Türkiye fiyatları ne kadar oldu? 22 Haziran’da çıkış yapacak PS Plus için yeni detaylar açıklandı.

  Omer Dursun Omer Dursun 26.04.2022 12:05 378 2 dk okuma süresi
  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Sony, yaklaşmakta olan PlayStation Plus genişletmesi için resmi Türkiye fiyatlandırmasını onayladı. PlayStation Plus ve Now'ı birleştiren ve ek avantajlar sunan hizmet üç katmana ayrılacak. Her biri için fiyatlandırma listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  PlayStation Plus ve PlayStation Now hizmetlerini bir araya getiren Sony, Game Pass rakibi bir hizmet sunacak. Peki yepyeni PS Plus’ın Türkiye fiyatları ne kadar oldu? PS Plus, Avrupa ile aynı anda (22 Haziran’da) aktif olacak.

  PlayStation Plus Essential

  Bu katman mevcut PlayStation Plus ile aynı olacak. Yani çevrimiçi çok oyunculu işlevselliğe, buluta kaydetmeye ve her ay bir dizi ücretsiz oyuna erişim içerecek. Bu nedenle mevcut PS Plus ile aynı maliyete sahip.

  PS Plus Essential'ın fiyatı ne kadar?

  • 40 TL / 1 ay 
  • 100 TL / 3 ay 
  • 240 TL / 12 ay
  PS Plus’ın Türkiye fiyatları

  PlayStation Plus Extra

  Orta seviye PS Plus katmanı, Essential ile birlikte gelen her şeyin yanı sıra "400'e kadar" birinci ve üçüncü taraf PS4 ve PS5 oyunlarından oluşan bir kataloğu içerecek. Aylık 60 TL, yıllık bazda ise 400 TL vererek PlayStation 4 ve 5'nin yüzlerce oyuna erişim sağlamak mümkün.

  PS Plus Extra'nın fiyatı ne kadar?

  • 60 TL / 1 ay
  • 165 TL / 3 ay 
  • 400 TL / 12 ay

  PlayStation Plus Premium

  Son ve en pahalı katman olan Premium, Essential ve Extra avantajların yanı sıra bazı avantajlara da sahip olacak. Bulut aracılığıyla sunulan PS3 oyunları ve PlayStation, PlayStation 2 ve PSP nesillerinden klasik oyunlar dahil olmak üzere "340 adede kadar ek oyun" yer alacak. 

  Ayrıca Extra ve Premium katmanlarda sunulan orijinal PlayStation, PS2, PSP ve PS4 oyunları için bulut erişimi verilecek. Son olarak sınırlı zamana sahip oyunlar için deneme hakkı sunulacak. 

  PS Plus Extra'nın fiyatı ne kadar?

  • 70 TL / 1 ay
  • 190 TL / 3 ay
  • 460 TL / 12 ay

  PlayStation Plus Türkiye fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi 13 Serisinin Fiyatı Belli Oldu! İşte Xiaomi 13 ve 13 Pro!

  Xiaomi, 1 Aralık'ta gerçekleştireceği Xiaomi 13 serisi tanıtımını ertelemişti. Erteleme kararı eski Çin devlet başkanının hayatını kaybetmesi nedeniyle alınmıştı. Yeni lansmanın tarihi ne zaman açıklanmasa da Xiaomi 13 ve 13 Pro fiyatı sızdırıldı.

  2022 Aralık Volkswagen Caddy Fiyatları!

  Türkiye'de en fazla tercih ticari araçlardan Volkswagen Caddy için güncel fiyat listesi açıklandı. İşte Volkswagen Türkiye tarafından yayınlanan 2022 Aralık ayı güncel Volkswagen Caddy fiyat listesi!

  Epic Games’ten Bu Hafta 2 Oyun Hediye

  Epic Games, geleneksel haftalık ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta 2 oyun ücretsiz alınabiliyor. Epic Games Kütüphanesi'ne ücretsiz kalıcı olarak eklenebilecek o oyunlar ve sistem gereksinimleri!

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Game Pass Rakibi PlayStation Plus Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et