R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xiaomi 14 ve 14 Pro'nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı: Beklenenden Çok Daha Erken Geliyor!

  Xiaomi'nin yaklaşan zirve modelleri Xiaomi 14 ve 14 Pro için tanıtım tarihi belirlendi. Bu yeni nesil telefonlar, tahminlerden daha önce karşımıza çıkabilir. İşte bu konudaki son bilgiler!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.09.2023 15:50 1504 1 dk okuma süresi
  Xiaomi 14 ve 14 Pro'nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı: Beklenenden Çok Daha Erken Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon dünyasında etkisini sürdüren Xiaomi, Aralık 2022’de tanıtılan Xiaomi 13 ve 13 Pro’nun ardından yeni bir sürümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda Xiaomi 14 serisi hakkında sızıntılarla karşılaşıyoruz ve merakla beklenen bu serinin tanıtım tarihine dair önemli ipuçları ediniyoruz.

  MIUI 15: Xiaomi 14 Serisinin Sırlarını Açığa Çıkarıyor

  Xiaomi'nin, MIUI 14.5 güncellemesini takiben yeni odak noktası Android 14 tabanlı MIUI 15 oldu. MIUI 15 yazılımının güncellemeleri arasında Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi hakkında dikkat çekici bilgilere ulaştık. Bu bilgiler, Kasım ayının ilk haftasında serinin tanıtılacağını işaret ediyor. Ancak bu tarihin özellikle Çin pazarını hedef aldığını belirtmek gerekiyor.

  İki model için de son dahili sürüm numaralarının belirtildiği kaynaklarda "MIUI-V15.0.0.1.UNCEUXM" ve "MIUI-V15.0.0.1.UNBEUXM" kodlarına rastladık. Bu bilgi, Xiaomi 14 serisi için geliştirilme aşamasının neredeyse tamamlandığını ve lansmana hazır olduğunu gösteriyor.

  Daha önceki sızıntılar da Xiaomi 14 serisinin tanıtımı için benzer bir tarihi işaret ediyordu. Çin’de popüler bir alışveriş etkinliği olan "Double Eleven" etkinliği öncesinde her iki cihazın tanıtılacağı belirtilmişti. Bu bilgilerin doğruluğunu destekleyen birçok kanıt bulunuyor. Xiaomi 14 serisi hakkında daha fazla detayın yakın zamanda paylaşılacağını düşünüyoruz. Merakla beklenen bu lansman, teknolojiseverler için büyük bir heyecan kaynağı olacak!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  Samsung Galaxy S24 Ultra Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri!

  Galaxy S24 Ultra, Samsung'un son teknolojiyle buluşturduğu tasarımı ve öne çıkan özellikleriyle ön plana çıkıyor. Düz ekranı ve güçlü kamerasıyla fark yaratıyor!

  Xiaomi, Black Shark S1 İsimli Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Xiaomi bünyesindeki Black Shark, yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Black Shark S1, kullanıcılara 100'ün üzerinde spor modu ve uzun batarya ömrü sunuyor.

  Amazon Prime Gaming Ekim Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu: 1.250 TL Değerinde Heyecan Dolu 6 Oyun Geliyor!

  Amazon Prime Gaming'in Ekim 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Prime Gaming kütüphanesi, bu ay toplam 1250 TL değerindeki 6 yeni oyunu kullanıcılara sunacak!

  Xiaomi 14 ve 14 Pro'nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı: Beklenenden Çok Daha Erken Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et