R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xiaomi, 14 Serisi İçin Pil Kapasitesini Artırıyor!

  Kasım ayında tanıtılacak olan Xiaomi 14 serisi, geliştirilmiş pil kapasitesi ve hızlı şarj özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu serinin, pazar lideri teknoloji ve inovasyonu simgelediğini söyleyebiliriz. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  05.07.2023 16:15 2091 1 dk okuma süresi
  Xiaomi, 14 Serisi İçin Pil Kapasitesini Artırıyor!
  Son Düzenleme:

  Xiaomi'nin yeni lider akıllı telefonlarına sadece birkaç ay kaldı. Bekleyiş devam ederken Çinli kaynaklar, cihazları çözmeye devam ediyor. 

  Öne çıkan bir kaynak olan Digital Chat Station, yaklaşmakta olan akıllı telefonlarla ilgili bazı ayrıntıları Weibo hesabında paylaştı.

  Xiaomi 14 Temel ve Pro Modellerinde Neler Olacak?

  Açığa çıkan bilgilere göre, Xiaomi 14'ün standart versiyonu, 90 watt kablolu ve 50 watt kablosuz şarjı destekleyen 4.860 mAh'lik bir pil ile donatılacak. Xiaomi 14 Pro modeli ise 120 watt kablolu ve 50 watt kablosuz şarj kapasitesi ile 5.000 mAh'lik bir pille karşımıza çıkacak.

  Mevcut modellerle karşılaştırma yapabilmeniz için, piyasadaki modellerin 4.500 mAh (Xiaomi 13) ve 4.820 mAh (Xiaomi 13 Pro) pil kapasitelerine sahip olduklarını belirtelim. Bu bilgiler, Çinli şirketin yeni modellerde pil ve şarj hızında artış yapmayı planladığını gösteriyor.

  Xiaomi'nin yeni amiral gemilerinin Snapdragon 8 Gen 3 çipseti ile güçlendirileceği yönünde bilgiler var. Amerikalı çip üreticisi Qualcomm, bu işlemciyi 24 Ekim'de düzenlenecek 2023 Snapdragon Teknoloji Zirvesi'nde duyuracak. Xiaomi 14 serisinin Kasım ayında tanıtılması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Yeni BMW 1 Serisi Tanıtıldı: İşte Yeni Modelin Özellikleri!

  Yeni BMW 1 Serisi, yenilenen tasarımı ve hibrit motor seçenekleriyle dikkat çekiyor. M135 xDrive, 296 beygir gücüyle öne çıkıyor.

  Xiaomi 14 Civi Özellikleri Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Xiaomi 14 Civi, 12 Haziran'da tanıtılıyor. Yeni model, ince tasarımı, gelişmiş Leica kamera sistemi ve güçlü Snapdragon 8s Gen 3 yonga setiyle dikkat çekiyor.

  iOS 18'in Yapay Zeka Özellikleri Sadece Yeni iPhone'lar İçin mi Olacak?

  iOS 18'in yeni yapay zeka özellikleri, sadece A17 Pro işlemcili iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde kullanılabilir, diğer modeller yararlanamayabilir!

  Apple ve OpenAI, Gelişmiş Siri İçin Anlaşmaya Yakın: İşte Detaylar!

  Apple'ın, iOS 18 için OpenAI ile anlaşarak Siri'yi geliştirmeyi planladığı iddia edildi. Bu iş birliği, Siri'nin karmaşık soruları yanıtlamasını sağlayacak.

  Xiaomi, 14 Serisi İçin Pil Kapasitesini Artırıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et