R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xiaomi, 14 Serisi İçin Pil Kapasitesini Artırıyor!

  Kasım ayında tanıtılacak olan Xiaomi 14 serisi, geliştirilmiş pil kapasitesi ve hızlı şarj özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu serinin, pazar lideri teknoloji ve inovasyonu simgelediğini söyleyebiliriz. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  05.07.2023 16:15 2073 1 dk okuma süresi
  Xiaomi, 14 Serisi İçin Pil Kapasitesini Artırıyor!
  Son Düzenleme:

  Xiaomi'nin yeni lider akıllı telefonlarına sadece birkaç ay kaldı. Bekleyiş devam ederken Çinli kaynaklar, cihazları çözmeye devam ediyor. 

  Öne çıkan bir kaynak olan Digital Chat Station, yaklaşmakta olan akıllı telefonlarla ilgili bazı ayrıntıları Weibo hesabında paylaştı.

  Xiaomi 14 Temel ve Pro Modellerinde Neler Olacak?

  Açığa çıkan bilgilere göre, Xiaomi 14'ün standart versiyonu, 90 watt kablolu ve 50 watt kablosuz şarjı destekleyen 4.860 mAh'lik bir pil ile donatılacak. Xiaomi 14 Pro modeli ise 120 watt kablolu ve 50 watt kablosuz şarj kapasitesi ile 5.000 mAh'lik bir pille karşımıza çıkacak.

  Mevcut modellerle karşılaştırma yapabilmeniz için, piyasadaki modellerin 4.500 mAh (Xiaomi 13) ve 4.820 mAh (Xiaomi 13 Pro) pil kapasitelerine sahip olduklarını belirtelim. Bu bilgiler, Çinli şirketin yeni modellerde pil ve şarj hızında artış yapmayı planladığını gösteriyor.

  Xiaomi'nin yeni amiral gemilerinin Snapdragon 8 Gen 3 çipseti ile güçlendirileceği yönünde bilgiler var. Amerikalı çip üreticisi Qualcomm, bu işlemciyi 24 Ekim'de düzenlenecek 2023 Snapdragon Teknoloji Zirvesi'nde duyuracak. Xiaomi 14 serisinin Kasım ayında tanıtılması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S25 Serisinden İlk Bilgiler Geldi: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25 serisi, yalnızca Exynos 2500 işlemciyle güçlendirilecek. Yeni strateji, teknoloji dünyasında önemli değişikliklere işaret ediyor.

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Google, YouTube'da resim içinde resim fonksiyonunu herkese açıyor. Şimdilik premium kullanıcılarına özel bu özellik hakkında yakında açıklama gelecek!

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  Xiaomi, 14 Serisi İçin Pil Kapasitesini Artırıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et