R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'ın Heyecanla Beklenen Yeniliği: Bireysel Sohbet Kilidi

  WhatsApp, kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenen Bireysel Sohbet Kilidi özelliği üzerinde çalışıyor. Peki yeni özellik neler sunacak? İşte detaylar

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  05.04.2023 15:59 2729 2 dk okuma süresi
  WhatsApp'ın Heyecanla Beklenen Yeniliği: Bireysel Sohbet Kilidi
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip popüler bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama sürekli olarak güncellenmekte ve kullanıcıların ihtiyaçlarına daha iyi hizmet vermek için yeni özellikler sunmaktadır. Yakın zamanda ortaya çıkan bilgilere göre, WhatsApp şu anda kullanıcıların özlemle beklediği Bireysel Sohbet Kilidi özelliği üzerinde çalışıyor. Bu özellik, kullanıcıların sohbet gizliliğini artırmak ve güvencesini sağlamak amacıyla geliştirilmektedir.

  Bireysel Sohbet Kilidi Özelliği Nedir ve Ne İşe Yarar?

  Bireysel Sohbet Kilidi, WhatsApp'ta halihazırda bulunan "Gizlilik" sekmesine eklenecek yeni bir özelliktir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar belirli sohbetlerini parmak izi veya şifre doğrulaması ile kilitleyebilecekler. Bu sayede, her bir sohbetin gizlilik seviyesi artacak ve yalnızca doğru kimlik doğrulaması olan kullanıcılar tarafından erişilebilir hale gelecektir.

  Medya Dosyalarının Otomatik Kaydedilmesini Engelleyin

  Bireysel Sohbet Kilidi ile korunan sohbetlerde, medya dosyalarının cihaz galerisine otomatik olarak kaydedilmesi de engellenecektir. Bu sayede, kullanıcılar istemedikleri fotoğraf ve videoların cihazlarına kaydedilmesini önleyebilecek ve daha fazla kontrol sahibi olabilecekler.

  Kilitli Bir Görüşmenin Geçmişinin Silinmesi

  WhatsApp, uygun kimlik doğrulaması olmadan kilitli bir sohbetin açılması durumunda, sohbet geçmişinin silinmesini talep edecektir. Bu, kullanıcıların özel sohbetlerinin yetkisiz erişime karşı daha iyi korunmasına yardımcı olacaktır.

  Yeni Özelliğin Kullanıma Sunulma Zamanı

  Bireysel Sohbet Kilidi özelliği şu anda geliştirme aşamasında olup, kullanıcı gizliliği konusunda WhatsApp'a ekstra bir koruma ve gizlilik katmanı ekleyeceği düşünülmektedir. WhatsApp, yeni özellikle ilgili henüz resmi bir doğrulama veya çıkış tarihi paylaşmamış olsa da, gelecekteki bir güncellemeye dahil edilmesi büyük ihtimalle gerçekleşecektir.
   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 0 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Asus Zenfone 11'den Beklenen Haber: Yeni Nesil Özelliklerle Geliyor!

  Asus Zenfone 11, Google Play veritabanında göründü. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi, 16 GB RAM ve Android 14 ile geliyor.

  Apple Vision Pro’nun Beklenen Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

  Apple Vision Pro'nun 2 Şubat'ta piyasaya sürüleceği duyuruldu. 3499 dolar fiyat etiketiyle gelecek VR başlık, sanal gerçeklik dünyasında devrim yaratmaya hazır.

  Nintendo Switch 2 Geliyor: Yeni Nesil Konsolun Beklenen Fiyatı Netleşiyor!

  Çok yakında piyasa çıkması beklenen Nintendo Switch 2'nin fiyatı ve çıkış tarihiyle ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıktı.

  WhatsApp'ın Heyecanla Beklenen Yeniliği: Bireysel Sohbet Kilidi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et