R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanyası! Bu Fırsat Kaçmaz

  Mobil internet kullananlara Türk Telekom’dan hediye 10 GB internet kampanyası geldi. Türk Telekom hediye internet kampanyası sayesinde 1 GB ile 20 GB arasında hediye internet paketi kazanılıyor. Türk Telekom, hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine 10 GB internet paketi hediye ediyor. Türk Telekom hediye 20 GB internet nasıl alınır?

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  03.01.2023 19:53 14648 5 dk okuma süresi
  Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanyası! Bu Fırsat Kaçmaz
  Son Düzenleme:

  Mobil internet kullanıcıları, Türk Telekom hediye internet hizmeti ile kesintisiz internet keyfini yakalıyor. Türk Telekom hediye internet kampanyası sayesinde 1 GB ile 20 GB arasında bedava internet kazanılabiliyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2023 yılında da devam ediyor. Üstelik 2023 Türk Telekom bedava internet paketlerinden hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri yararlanabilmektedir.

  Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom hediye internet

  2023’te Türk Telekom, faturasız hat kullanıcılarına özel 10 GB hediye internet paketi veriyor. Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları yükleme yaparak, hediye internet paketi kazanıyor. Faturasız Türk Telekom hat sahipleri yapacakları TL yüklemelerine günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketi kazanıyor. 2023 Türk Telekom faturasız hediye internet kampanyası çerçevesinde hattına;

  • 40 TL yükleme yapanlar 1 gün geçerli 10 GB,
  • 50 TL yükleme yapanlar 1 hafta geçerli 10 GB,
  • 100 TL yükleme yapanlar 1 ay geçerli 10 GB,

  Hediye internet paketi kazanıyor.

  Türk Telekom 4.5G 20 GB Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom 4.5G

  Türk Telekom, ilk defa “4.5G” uyumlu SIM kartını alanlara 1 hafta geçerli 20 GB hediye internet veriyor. Bireysel faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor. Kampanya “Türk Telekom Mobil” müşterisi olma adımlarını “12.08.2022” tarihinden önce tamamlayanlar için geçerlidir. Kampanyadan “3G” uyumlu SIM kartını, “12.08.2022” tarihinden sonra “4.5G” uyumlu SIM kartla değiştirenler faydalanabiliyor.

  Hediye 20 GB internet paketini alabilmek için şartları sağlayanların, SMS ile kampanyaya katılım sağlamaları gerekiyor. Kampanyaya katılmak için “4.5G” boşluk “20GB” yazarak, “5555” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir. Böylelikle 7 gün geçerli 20 GB hediye internet paketi alınabiliyor.

  Türk Telekom Prime 20 GB Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Prime 20 GB

  Türk Telekom bedava internet 2023 yılında da kesintisiz internet keyfi sunuyor. Türk Telekom’da “Prime” abonesi olanlar ilk ay boyunca geçerli tam 20 GB hediye internet kazanıyor. Hediye internet kampanyasından yeni hat aktivasyonu yapanlar ve numara taşıma yapanlar yararlanabiliyor. Ayrıca Türk Telekom faturasız hat tarifesinden belirli faturalı hat tarifelerine geçenlerde yararlanabilecek.

  Türk Telekom faturasız hat tarifesi kullanıcılarının 20 GB hediye internet paketini alabilmek için;

  • Enfes Prime 25
  • Enfes Prime 30
  • Enfes Prime 40
  • Enfes Prime Limitsiz Sosyal

  Tarifelerinden birisine geçiş yapmaları gerekiyor.

  Türk Telekom 20 GB hediye internet için “4.5G” uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olunması gerekiyor.

  Belirtilen Prime tarifelerine geçiş yaptıktan sonra kampanyaya katılım sağlanmalıdır. 31 gün geçerli hediye 20 GB interneti alabilmek için SMS’le başvurulmalıdır. SMS ile kampanyaya katılmak için “PRIME HEDIYE 20” yazarak, “5555” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir.

  Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

  Türk Telekom faturasız hat

  Türk Telekom, 2023’te yeni hat alan veya numara taşıma yapanlara 10 GB hediye internet verdiğini açıkladı. Şirketin açıkladığı kampanyadan mevcut Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarının faturalı hatta geçiş yapmaları halinde yararlanabilecekleri belirtildi.

  10 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için koşullara uygun olarak belirlenen faturalı tarifelerin alınması gerekiyor. Bu tarifeler;

  • Enfes 3
  • Enfes 6
  • Enfes 10
  • Enfes 15
  • Enfes 20
  • Kolay 2
  • Kolay 4
  • Kolay 8
  • Kolay 12
  • Kolay 20

  Şeklindedir.

  Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hat tarifesi aktif edildikten sonra en geç 30 gün içinde başvuru yapılmalıdır. Başvuru işlemi “HEDIYE 10” yazarak, “5555” numarasına SMS gönderilerek yapılabilmektedir. Kampanyadan gelen 10 GB hediye internet paketi 31 gün geçerlidir.

  Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

  Türk Telekom ArayanıBil Plus

  Mobil hat kullanıcıları, telefonu kapalıyken kendisini arayan numaraların kime ait olduğunu “ArayanıBil” servisiyle öğrenebiliyor. Üstelik söz konusu numaranın telefon rehberinde kayıtlı olmasına da gerek yok.

  Türk Telekom, ArayanıBil hizmetine abone olan kullanıcılarına 1 GB hediye internet paketi veriyor. Hizmeti kullanmaya başlayanlar ek başvuru yapmak zorunda kalmadan, anında 1 GB internet paketi hediyesini alabiliyor.

  Türk Telekom ArayanıBil ücreti aylık ve 6 aylık olarak belirlenmiştir.

  Abonelik ModeliFiyat
  ArayanıBil Plus Aylık6 TL
  ArayanıBil Plus 6 Aylık25.2 TL

  ArayanıBil Plus aboneliğini başlatmak için SMS ile başvuru yapılabiliyor. Aylık paket içinPLUS” yazarak “7065” numarasına SMS gönderilmelidir. 6 aylık paket içinPLUS” yazarak, “7066” numarasına SMS gönderilmelidir. ArayanıBil Plus iptal işlemi için “IPTAL” yazarak, “7070” numarasına SMS göndermelidir.

  Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

  Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

  Türk Telekom kullanıcıları, sevdiklerinin internet paketi bittiğinde ona hediye internet paketi gönderebiliyor. Avantajlı internet paketi alternatiflerinden birisini tercih ederek, tüm Türk Telekom kullanıcılarına internet hediye edilebiliyor.

  Türk Telekom hediye internet gönderme işlemi SMS ile yapılabiliyor. Bu işlem için “HEDİYE” boşluk “Gönderilecek Numara” boşluk ve “Hediye İnternet Miktarı” yazılarak, “9433” numarasına SMS gönderilmelidir(Örn: HEDİYE 5XX5XX5X5X 5GB).

  Türk Telekom Sil Süpür 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Sil Süpür

  Türk Telekom Sil Süpür kampanyasıyla onlarca GB hediye internet paketi veriyor. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullananlar 3 ay boyunca 10 GB hediye internet paketi kazanıyor.

  Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri “Sil Süpür” hizmetini ücretsiz kullanabiliyor. Sil Süpür hizmetini kullananlar 3 ay boyunca aylık 1 kere olacak şekilde 1 haftalık 10 GB internet paketi hediyesi alabiliyor. 3 ay boyunca geçerli olan kampanya sayesinde her ay 10 GB, toplamda 30 GB hediye internet paketi kazanılabiliyor.

  Türk Telekom Online İşlemler uygulaması GooglePlay Store” ve AppleAppStore” mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor. 

  Türk Telekom Mobil Ödemede TL Hediye Kampanyası

  Türk Telekom Mobil Ödeme

  Çevrimiçi alışverişlerde ödemeler “Türk Telekom Mobil Ödeme” ile daha güvenli ve daha hızlı yapılabiliyor. “TT Mobil Ödeme” logosu bulunan tüm anlaşmalı üye işyerlerinde ödemeler, TT Mobil Ödeme ile yapılabiliyor.

  TT Mobil Ödeme ile yapılan tüm çevrimiçi ödemeler faturasız hatlar için TL bakiyesi, faturalı hatlarda fatura üzerinden tahsil edilmektedir.

  Türk Telekom Mobil Ödeme ile “PUBG Mobile” ve “Zula” web sitelerinden yapılan alışverişlerde hediye TL kazanılıyor. PUBG Mobile sitesinden yapılan TT Mobil Ödeme işlemlerinde PUBG Mobile’de geçerli 15 TL kazanılıyor. Zula web sitesinden yapılan TT Mobil Ödeme işlemlerinde ise Zula’da geçerli 10 TL kazanılıyor.

  TT Mobil Ödeme ile Nasıl Ödeme Yapılır?

  TT Mobil Ödeme ile ödeme yöntemini kullanabilmek için Türk Telekom hattının servisi kullanıma açık olması gerekir. Hattı mobil ödemeye kapalı olanlar SMS ile servisi aktif edebiliyor. Bunun için “MOBILODEME KAYIT” yazarak “5555” numarasına SMS gönderilmelidir.

  Ayrıca “Türk Telekom Mobil Online İşlemler” üzerinden de mobil ödeme servisi aktif hale getirilebiliyor.

  Play Store Türk Telekom Mobil Ödeme “Android”

  AppStore Türk Telekom Mobil Ödeme “iOS”

  Türk Telekom’un hediye internet paketlerinden yararlandınız mı? Sizce en iyi hediye internet paketi hangisi? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Bugün ve Yarın Oynanacak EURO 2024 Maçları! EURO Maç Takvimine Göre Kimin, Ne Zaman Maçı Var?

  Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 17. Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) büyük bir heyecanla başlıyor. İşte bugün ve yarın oynanacak EURO 2024 maçlarının detayları ve Türkiye'nin maç takvimi.

  Uygun Fiyatlı Telefon Poco M6 Tanıtıldı: 108MP Kamerası Var!

  Poco M6 tanıtıldı! 108MP kamera, 33W hızlı şarj ve Helio G91 Ultra işlemciyle donatılmış bu uygun fiyatlı telefon, üstün performans ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Türk Telekom İnternet Fiyatlarına Zam Yaptı: İşte Yeni Zamlı Fiyatlar!

  Türk Telekom 1 Temmuz 2024'ten itibaren internet ve diğer hizmet fiyatlarına zam yapacak. Yeni fiyatlar %15 artış gösterirken, taahhütlü tarifeler etkilenmeyecek.

  Yapay Zeka Özellikli Asus Zenbook S16 Türkiye’ye Geliyor: İşte Fiyatı!

  Asus Zenbook S16, Ryzen AI 9 HX 370 işlemcisi ve 3K OLED ekranıyla Türkiye'de ön siparişe açıldı. Fiyatlar 74.598 TL'den başlıyor.

  Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanyası! Bu Fırsat Kaçmaz

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et