R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Titanyum Kasalı Yeni Android Telefonlar Geliyor: İlk Model Xiaomi 14 Pro!

  Gelen bilgilere göre, şirketler titanyum kasalı Android telefonlar üzerinde çalışıyor ve bu modellerin piyasaya sürülmesi yakın görünüyor. Xiaomi'nin, titanyum kasa kullanacak ilk modelinin 14 Pro olacağına dair söylentiler de dolaşıyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.08.2023 13:22 2998 2 dk okuma süresi
  Titanyum Kasalı Yeni Android Telefonlar Geliyor: İlk Model Xiaomi 14 Pro!
  Son Düzenleme:

  Apple'ın ardından Android telefon üreticilerinin de titanyum kasayı benimsemesi bekleniyor. Titanyum kasalı ilk Android telefon modeli iddialara göre Xiaomi 14 Pro olacak. İşte titanyum kasalı geleceğin akıllı telefonları hakkında detaylar.

  Apple’dan Sonra Sıra Android Üreticilerinde

  İphone 15 Pro ve 15 Pro Max, titanyum kasalı ilk iPhone modelleri olacak gibi görünüyor. 

  Titanyum kasanın kullanılması ile cihazlar daha dayanıklı ve aynı zamanda hafif olacak. Apple’dan sonra Android telefon üreticilerinin de titanyum kasayı tercih etmesi bekleniyor.

  Titanyum Kasalı İlk Android Telefon: Xiaomi 14 Pro

  Xiaomi 14 serisi, Xiaomi 14, 14 Pro, 14 Pro Plus ve 14 Ultra olmak üzere dört modelden oluşacak. Xiaomi 14 Pro, titanyum kasalı ilk Android telefon olacak. Düz Xiaomi 14 modeli ise alüminyum kasayla kalabilir.

  Hem alüminyum hem de paslanmaz çelik kasaya kıyasla çok daha güçlü olan titanyum kasanın maliyetleri artıracağı tahmin ediliyor. Bu durum, Xiaomi 14 fiyatlarına yansıyacak ve Xiaomi 14 Pro, en pahalı Android telefonlardan biri olacak gibi görünüyor.

  Titanyum Kasalı Akıllı Telefonların Yaygınlaşması Bekleniyor

  iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max'in hem paslanmaz hem de alüminyuma göre üstün özellikler sağlayan 5. sınıf titanyuma sahip olacağı söyleniyor. 

  Şu anda Apple Watch Ultra, Huawei Watch 4 Pro gibi titanyum kasalı akıllı saatler mevcut. Titanyum kasalı akıllı telefonların yaygınlaşmasının da uzun sürmeyeceği düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Yapay Zeka ile Oluşturulan İlk Kısa Film: İşte Fragmanı!

  Yapay zeka kullanılarak oluşturulan ilk kısa film fragmanı YouTube'da! Paris'te aşkı bulan iki gencin hikayesi, TCL şirketi tarafından sunuldu.

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Titanyum Kasalı Yeni Android Telefonlar Geliyor: İlk Model Xiaomi 14 Pro!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et