R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung'un Yeni Katlanabilir Telefonlarına İlgi Azaldı: Satış Rakamları Oldukça Düşük!

  Samsung'un bu yıl tanıttığı katlanabilir telefon modellerinin satış istatistikleri yayımlandı. Açıklanan bilgilere göre Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, geçmiş serilere nazaran daha düşük satış rakamlarına sahip.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  31.10.2023 14:03 1320 2 dk okuma süresi
  Samsung'un Yeni Katlanabilir Telefonlarına İlgi Azaldı: Satış Rakamları Oldukça Düşük!
  Son Düzenleme:

  Son dönemde teknoloji devi Samsung, katlanabilir telefon pazarında öne çıkan modellerle dikkat çekiyor. Ancak son raporlara göre şirketin en son piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonlar önceki modellere göre daha az ilgi görmüş durumda. 

  Özellikle Güney Koreli teknoloji devi hakkında sıkça bilgi paylaşan Ice Universe, Samsung'un son amiral gemisi telefonlarının satış rakamlarını açıkladı. Bu rakamlar, sektörü yakından takip edenler için oldukça dikkat çekici.

  Galaxy S23 Serisinin Satış Başarısı

  İlk olarak sekiz aylık bir dönemi kapsayan raporlara göre Galaxy S23 serisinden 22.89 milyon cihaz satıldığı belirtildi. Bu serinin en popüler modeli 10.69 milyon adet ile Galaxy S23 Ultra olurken Galaxy S23, 8.09 milyon adet ile bu başarıyı takip ediyor. Ancak serinin en az tercih edilen modelinin 4.11 milyon adet ile Galaxy S23+ olduğunu söylemek gerek.

  Katlanabilir Telefonlarda Satış Düşüklüğü

  Öte yandan Galaxy S23 serisi önceki model olan Galaxy S22'ye kıyasla satış performansında %22'lik bir artış gösterdi. Ancak bu başarılı tablo, ne yazık ki katlanabilir telefonlarda karşımıza çıkmıyor. 

  Yayınlanan verilere göre Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin toplam satışı 3.51 milyon adette kaldı. Önceki yılın modelleri olan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4'te bu rakam 3.63 milyon adet seviyesindeydi. Model tercihleri incelendiğinde Z Flip 5'in 2.26 milyon adet ile Z Fold 5'in önünde olduğu görülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Samsung'un Yeni Katlanabilir Telefonlarına İlgi Azaldı: Satış Rakamları Oldukça Düşük!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et