R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak!

  Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri muazzam düzeyde olacak. Ortaya çıkan iddialar şimdiden pek çok müşteriyi mutlu etmiş durumda.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  02.01.2023 19:40 2527 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak!
  Son Düzenleme:

  Samsung, Galaxy S serisi ile bu zamana kadar birçok modele yer verdi. Sırada Galaxy S24 serisi bulunuyor. Henüz S24 serisi çıkmadı fakat 2024 yılı içerisinde duyurulacak. Yeni tanıtılacak olan model ile beraber dikkat çeken bir detay da paylaşıldı. Buna göre yeni neslin kamera özellikleri harikulade olacak.

  Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri rakipsiz olacak

  1 Şubat 2023 tarihinde Galaxy S23 serisinin tanıtılması bekleniyor. Galaxy Unpacked etkinliği altında duyurulacak olan ürünler için kullanıcılar şimdiden heyecanlı. Bununla beraber henüz Galaxy S23 çıkmasa da S24 için bazı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialara göre yeni nesilde kamera teknolojisinde ciddi bir gelişme yaşanacak.

  Kıdemli bir teknoloji analistine göre Samsung Galaxy S24 Ultra, önemli yeniliklerle gelecek. Bunlardan birisi kamera özellikleri. Kamera donanımının daha gelişmiş olması beklenen ürün telefoto sensörle ön plana çıkacak. Yeni serinin önemli açıdan geliştirilmiş bir telefoto sensörünün bulunması bekleniyor. Bu da daha iyi çekim kalitesi anlamına geliyor.

  Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri dışında S23 hakkında da bilgi verildi. Verilen bilgiye göre Galaxy S23 serisinde kamera donanımında önemli bir yenilik uygulanmayacak. Bunun yerine S23 serisinin kamera yapay zekası geliştirilecek. Bu durum, daha iyi çekimleri mümkün hale getiriyor olacak. Bilindiği üzere yapay zeka, önemli bir yere sahip. Bu teknoloji sayesinde birçok işlem daha hızlı şekilde halledilebilir oldu. Kamera için de yapay zekanın büyük faydaları bulunuyor. Özellikle daha iyi çekim kalitesi için yapay zeka kullanılıyor.

  Samsung Galaxy S24 için beklenen özellikler

  Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri dışında diğer teknik özellikleriyle de araştırılıyor. Şimdiden yeni nesil cihaz hakkında her bilgi öğrenilmedi. Buna rağmen bazı bilgiler çeşitli kaynaklar tarafından açıklanıyor. Bahsedilen yeniliklerden birisi Galaxy S24’ün Wi-Fi 7 destekleyeceği. Şu anki yeni model cihazlar standart olarak Wi-Fi 6 desteğine sahip. 

  Galaxy S24, Wi-Fi 7 desteği sayesinde daha hızlı bağlantı sunuyor olacak. Wi-Fi 7’nin avantajı hız ile beraber daha fazla bağlantı anlamına geliyor. Kıyaslama yaparsak Wi-Fi 7, Wi-Fi 6’ya göre 2,4 kat daha hızlı.

  Samsung’un yeni nesil ürünü Galaxy S24 için henüz net bilgiler açıklanmadı. Çünkü henüz S23 çıkmadı. Bundan dolayı ağırlıklı olarak S23 ile ilgili bilgiler ortalıkta dolaşıyor. S23 çıktıktan sonra S24 ile ilgili daha fazla sızıntı olması beklenmekte.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oppo Reno 8T 4G Özellikleri Sızdırıldı!

  Oppo Reno 8T 4G'nin özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 8 Şubat tarihinde piyasaya çıkması beklenen ürünün fiyatı ise 399 euro olacak!

  Galaxy S23 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı!

  Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S23 serisinin fiyatları sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre en düşük akıllı telefonun fiyatı 959 euro olacak!

  Twitch, 2023 Yılında Platforma Yeni Para Kazanma Özellikleri Ekleyecek!

  Twitch, 2023 yılında getireceği yeni özellikleri açıkladı. Yapılacak olan yeniliklerin en büyük amacı, yayıncılara daha fazla para kazandırmak olacak!

  ChatGPT Pro: Özellikleri Neler? Fiyatı Ne Kadar?

  ChatGPT Pro, OpenAI tarafından geliştirilen yapay zekanın ücretli versiyonudur. Yakın dönemde erişime açılacak ChatGPT Pro fiyatı, 42 dolar olacak!

  Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et