R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bütçe Dostu Samsung Galaxy A34, Geekbench Platformunda Göründü!

  Samsung Galaxy A34 Geekbench testinde göründü. Ortaya çıkan sonuçlar ise uzmanlar tarafından yeterli olarak dillendiriliyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  30.12.2022 16:51 1142 2 dk okuma süresi
  Bütçe Dostu Samsung Galaxy A34, Geekbench Platformunda Göründü!
  Son Düzenleme:

  Samsung, günümüzün en popüler teknoloji şirketlerinden birisi. Son zamanlarda özellikle katlanabilir cihazları ile öne çıktı. Bu telefonların yanı sıra uygun fiyatlı performans ürünleri de geliştiriyor. Şimdi de Galaxy A34 gündeme oturdu. 

  Geekbench, ürünlerin performansını ölçüp puanlayan bir web sitesi. Yakın zamanda ortaya çıkan sonuca göre Samsung’un yeni akıllı telefonu sitede göründü.

  Samsung Galaxy A34 fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor

  Performans testi yapmayı sağlayan bir site olan Geekbench, performans raporlarını da paylaşıyor. Sitede dikkat çeken raporlardan birisi de Galaxy A34 modeli olmakta. Paylaşılan raporda telefon ile ilgili bazı bilgilere de yer veriliyor. Bunun yanı sıra aldığı puan ön plana çıkıyor. Samsung SM-A346N koduna sahip modelin tek çekirdek performansı 778 puan. Çoklu çekirdek performansı ise 2.332 puan olarak yer almakta.

  Samsung Galaxy A34 için sitede teknik bilgiler de bulunuyor. Buna göre cihaz Android 13 işletim sistemine sahip. Ayrıca akıllı telefonun 8 çekirdek ile birlikte geleceği görülüyor. İşlemci modeli ise MediaTek Dimensity 1080. Temel frekans 2 GHz olarak paylaşılıyor. Modelin 6 çekirdeği 2 GHz iken 2 çekirdeği 2,6 GHz. Bellek kısmına baktığımızda ürünün 6 GB RAM ile raflarda olacağı tespit edilmekte.

  Galaxy A34 için bazı sızıntılar mevcut

  Henüz resmîleşmedi fakat Geekbench’te yer almayıp iddia edilen bazı bilgiler var. Bu bilgilerden birisi tasarım. Ürünün sade bir tasarıma yer vereceği söyleniyor. Arka tarafta ise 3 adet kamera bulunacağı söylenen bir diğer teknik detay.

  Sızıntılar arasında modelin ekranının 6,5 inç olacağı da belirtilen diğer bilgi. Batarya kısmında ise ürünün 5.000 mAh kapasiteye sahip olacağı ifade ediliyor. Bu bilgilere ek olarak cihaz, 15 watt şarj desteği sunarak piyasaya çıkabilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S23 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı!

  Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S23 serisinin fiyatları sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre en düşük akıllı telefonun fiyatı 959 euro olacak!

  Samsung Türkiye ile Turkcell İş Birliği Gerçekleştirdi: 3 Aylık GeForce NOW Üyeliği Ücretsiz Alınabilecek!

  Samsung ile Turkcell arasında iş birliği anlaşması yapıldı. Bu anlaşmaya göre müşteriler, 3 aylık premium GeForce NOW aboneliği alabilecek.

  Samsung Galaxy M54 Görselleri Sızdırıldı!

  Samsung Galaxy M54 görselleri sızdırıldı. Samsung'un, Galaxy M54 modelini 1 Şubat'ta Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor!

  Samsung Flex In & Flex Out Teknolojisini Tanıttı: Telefonlar 360 Derece Dönebilecek!

  Samsung, yeni bir teknoloji olan Flex In & Flex Out'u duyurdu. Bu teknoloji ile cihazlar, artık 360 derece katlanabilecek ve daha esnek kullanım imkanı sunacak!

  Bütçe Dostu Samsung Galaxy A34, Geekbench Platformunda Göründü!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et