R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  OnePlus Katlanabilir Telefon Geliştirmek İstiyor!

  OnePlus katlanabilir telefon geliştirmek için ilk adımı attı. Katlanabilir akıllı telefon hakkında bazı bilgiler şimdiden ortaya çıktı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  21.02.2023 15:10 1396 2 dk okuma süresi
  OnePlus Katlanabilir Telefon Geliştirmek İstiyor!
  Son Düzenleme:

  Katlanabilir telefon furyası, Samsung’un geliştirdiği modellerle yaygınlaşmaya başladı. Samsung’dan sonra ise Oppo, Vivo ve Motorola bu kervana katıldı. Hatta Google’ın da yıl içerisinde katlanabilir telefon tanıtacağı söyleniyor. Pixel serisi altında yer alacak telefonun Ağustos’ta tanıtılacağı belirtiliyor.

  OnePlus markası da katlanabilir telefonlar üzerinde çalışıyor. Bununla ilgili bazı belgeler de ortaya çıktı. Aslında OnePlus, “Cloud 11” fuarında bazı açıklamalar gerçekleştirmişti. Şimdi bu açıklamalara ek olarak daha fazla bilgi ortaya çıktı.

  OnePlus katlanabilir telefon hakkında bilinen detaylar

  OnePlus, geçtiğimiz dönemlerde “Cloud 11” için ağırlığını verdi. Etkinlik ile yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda da "OnePlus 11" hakkında bazı bilgilere yer verildi. Buna ek olarak katlanabilir telefonlar ile ilgili bilgiler de öne çıktı.

  Bunlardan birisi bu telefonların yılın 3. çeyreğinde çıkacağı oldu. Firma, 2023 Temmuz-Eylül döneminde katlanabilir telefonları tanıtabilir. Şirket, genel olarak "Temmuz" veya "Ağustos" ayında tanıtım yapıyor. Yine bu yıl da bu aylarda tanıtım yapması muhtemel bir durum.

  Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi” belgelerinde bazı bilgiler dikkat çekti. Bu belgeler, OnePlus’ın katlanabilir telefonları ile alakalıydı. Henüz net bilgiler belli değil fakat modellerin ismi görünmüş durumda. Katlanabilir telefonların model isimlerinden birisi “OnePlus V Fold” olabilir. Bir diğeri ise “OnePlus V Flip” olarak yer alabilir. Buna ek olarak telefonun 2 farklı katlanabilir ekran donanımına yer vereceği konuşuluyor.

  Haberi özetlersek OnePlus katlanabilir telefon bu yıl üçüncü çeyrekte duyurulabilir. Bu modellerin ismi OnePlus V Fold veya Flip olarak yer alabilir. Ayrıca telefonun 2 adet katlanabilir ekrana yer vermesi beklenmekte.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  HyperOS 2.0 Güncellemesi Alacak Xiaomi, Redmi ve POCO Telefonlar Belli Oldu!

  Xiaomi, Android 15 tabanlı HyperOS 2.0 güncellemesiyle cihazlarını yeniliyor. İşte güncellemeyi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modellerinin tam listesi!

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  iOS 18 Güncellemesi Alacak Telefonlar Açıklandı: Hangi Modeller Güncelleme Alacak?

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. iPhone XS ve üzeri modeller güncelleme alacak, çıkış tarihi ise Eylül'de.

  OnePlus Katlanabilir Telefon Geliştirmek İstiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et