R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  OnePlus Katlanabilir Telefon Geliştirmek İstiyor!

  OnePlus katlanabilir telefon geliştirmek için ilk adımı attı. Katlanabilir akıllı telefon hakkında bazı bilgiler şimdiden ortaya çıktı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  21.02.2023 15:10 1306 2 dk okuma süresi
  OnePlus Katlanabilir Telefon Geliştirmek İstiyor!
  Son Düzenleme:

  Katlanabilir telefon furyası, Samsung’un geliştirdiği modellerle yaygınlaşmaya başladı. Samsung’dan sonra ise Oppo, Vivo ve Motorola bu kervana katıldı. Hatta Google’ın da yıl içerisinde katlanabilir telefon tanıtacağı söyleniyor. Pixel serisi altında yer alacak telefonun Ağustos’ta tanıtılacağı belirtiliyor.

  OnePlus markası da katlanabilir telefonlar üzerinde çalışıyor. Bununla ilgili bazı belgeler de ortaya çıktı. Aslında OnePlus, “Cloud 11” fuarında bazı açıklamalar gerçekleştirmişti. Şimdi bu açıklamalara ek olarak daha fazla bilgi ortaya çıktı.

  OnePlus katlanabilir telefon hakkında bilinen detaylar

  OnePlus, geçtiğimiz dönemlerde “Cloud 11” için ağırlığını verdi. Etkinlik ile yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda da "OnePlus 11" hakkında bazı bilgilere yer verildi. Buna ek olarak katlanabilir telefonlar ile ilgili bilgiler de öne çıktı.

  Bunlardan birisi bu telefonların yılın 3. çeyreğinde çıkacağı oldu. Firma, 2023 Temmuz-Eylül döneminde katlanabilir telefonları tanıtabilir. Şirket, genel olarak "Temmuz" veya "Ağustos" ayında tanıtım yapıyor. Yine bu yıl da bu aylarda tanıtım yapması muhtemel bir durum.

  Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi” belgelerinde bazı bilgiler dikkat çekti. Bu belgeler, OnePlus’ın katlanabilir telefonları ile alakalıydı. Henüz net bilgiler belli değil fakat modellerin ismi görünmüş durumda. Katlanabilir telefonların model isimlerinden birisi “OnePlus V Fold” olabilir. Bir diğeri ise “OnePlus V Flip” olarak yer alabilir. Buna ek olarak telefonun 2 farklı katlanabilir ekran donanımına yer vereceği konuşuluyor.

  Haberi özetlersek OnePlus katlanabilir telefon bu yıl üçüncü çeyrekte duyurulabilir. Bu modellerin ismi OnePlus V Fold veya Flip olarak yer alabilir. Ayrıca telefonun 2 adet katlanabilir ekrana yer vermesi beklenmekte.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  Türkiye'de Üretimi Yapılan 9500 TL Altı Telefon ve Bilgisayar Modelleri

  Vergisiz telefonların alt limiti belli oldu! İşte Vergisiz telefon alabileceğiniz modeller

  LG Gram Fold Çıktı: Katlanabilir Ekranlı İlk Dizüstü Bilgisayarı!

  LG Gram Fold, LG'nin katlanabilir ekranlı ilk dizüstü bilgisayarı olarak ön plana çıkıyor. İşte Gram Fold'un özellikleri, fiyatı ve piyasaya sürülme durumu!

  Ucuz Telefonun Adresi Gürcistan'da iPhone 15 Fiyatları Belli Oldu!

  Gürcistan'dan ucuz iPhone alacaklar için iPhone 15 fiyatları belli oldu!

  OnePlus Katlanabilir Telefon Geliştirmek İstiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et