R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15 Pro Render Görselleri Ortaya Çıktı!

  Apple iPhone 15 Pro render görüntüsü ortaya çıktı. Sızdırılan görsellerde dikkat çeken detaylardan birisi USB Type-C bağlantısı oldu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  18.02.2023 16:46 1713 2 dk okuma süresi
  iPhone 15 Pro Render Görselleri Ortaya Çıktı!
  Son Düzenleme:

  Avrupa Birliği, geçtiğimiz yıl önemli bir karar aldı. Alınan karara göre akıllı telefonların tek tip şarj girişi kullanmasına karar verildi. Bu karardan en çok da Apple etkileniyor. Çünkü Apple, lightning portunu kullanıyor. Lightning portu, firmaya özgü bir bağlantı olduğu için bu bağlantının değişmesi gerekecek. AB’nin aldığı karara göre telefonlarda USB Type-C bağlantısına yer verilecek. Telefonların en geç 2024 yılının sonuna kadar bu karara uyması bekleniyor.

  iPhone 15 Pro render görselleri sızdırıldı: USB Type-C göründü!

  Apple’ın iPhone 15 veya iPhone 16 ile birlikte USB Type-C kullanması bekleniyordu. iPhone 16, 2024 yılının sonuna doğru çıkacak bir ürün. AB ise aldığı kararda 2024 yılının sonuna kadar süre tanıdı. Bu doğrultuda Apple’ın en geç iPhone 16’da USB Type-C’ye geçmesi beklenmişti. Ortaya çıkan render görüntülerine göre iPhone 15’te USB Type-C kullanımına geçilebilir.

  Render görüntüsünde dikkat çeken detaylardan birisi şarj portu. Bu port, önceki sürümlerde lightning teknolojisine sahipti. iPhone 15 ile beraber USB Type-C portu göze çarpıyor. Buna ek olarak Apple’ın lightning portundan tamamen vazgeçmeyeceği de konuşuluyor. Eski kullanıcılar için lightning uyumlu bir dönüştürücüye de yer verilecek. Bu da eski şarj aletlerinin gereksiz olmamasını sağlayacak.

  iPhone 15 Pro render görüntüsünde dikkat çeken bir diğer şey kamera sensörleri oldu. Buna göre kamera sensörleri daha büyük boyutlara sahip olacak. Ayrıca ince ve kavisli çerçeveler de bir diğer öne çıkan detay. Bu da kullanıcıların dikkatini çekmiş durumda. Yeni nesil iPhone ürününün tasarım açısından ciddi farklara yer vermeyeceği görülüyor.

  iPhone 15’in arka tarafta 3 kameraya yer verdiği görülmekte. Ayrıca 3 kameraya ek olarak bir de flaş ışığı mevcut. Cihazın ön kısmında ise dinamik ada çentiği ve kamera karşımıza çıkmakta. Ürünün sağ tarafında 1, sol tarafında 3 farklı çıkıntı var. Henüz bu bilgilerin doğrulanmış bilgiler olmadığını belirtelim.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  iPhone 16 Modellerinin Tüm Boyutları Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Apple'ın iPhone 16 serisi boyutları sızdırıldı. iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde yan boyutlar büyüdü. Yeni modeller bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  iPhone 15 Pro Render Görselleri Ortaya Çıktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et