R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 14 sürpriz bir renkle gelecek! İşte iPhone 14 serisinin renkleri!

  Apple, 2022 sonbaharında tanıtımını yapacağı iPhone 14, yenilikleri beraberinde getirecek. Aynı zamanda iPhone 14 için sızıntılarda devam ediyor. Son olarak ilk defa kullanılan bir renk seçeneği olduğuna dair sızıntı yaşandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 23.04.2022 17:43 299 2 dk okuma süresi
  iPhone 14 sürpriz bir renkle gelecek! İşte iPhone 14 serisinin renkleri!
  Son Düzenleme:

  Apple’nin her yıl olduğu gibi bu yılda Eylül ayındaki tanıtımı büyük yenilikler sunacak. Özellikle heyecanla beklenen iPhone 14 serisinin tanıtılacağı bu etkinlik her zamankinden daha fazla merak uyandırıyor. Çünkü iPhone 14 serisine ilişkin sızıntılar, daha önceki sızıntılardan çok daha farklı. 

  Apple iPhone 14 serisini iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max ve iPhone 14 Pro Max şeklinde 4 farklı cihazla piyasaya sunacak. Model ve teknik özellikleri kadar iPhone’nin tasarım ve renkleri de her zaman ilgi uyandırıyor. iPhone 14’ün daha önce kullanılmayan bir renk seçeneğiyle geleceğine dair Çin’in popüler sosyal medyası Weibo’da bir paylaşım yapıldı.

  Geçen hafta iPhone 14 kalıpları sızdırılmıştı

  Geçtiğimiz hafta içerisinde iPhone 14’e ait olduğu iddia edilen cihaz kalıpları yine Weibo’da sızdırılmıştı. Teknoloji meraklıları bu sızıntıyla iPhone 14’ün sır gibi saklanan ekran büyüklüklerini ve kamera yapısı gibi önemli özelliklerini de tespit edebilmişti.

  Weibo’da yeni yapılan paylaşıma göre Apple, daha önce hiçbir iPhone serisinde kullanmadığı bir rengi iPhone 14 serisinde kullanacak. Yapılan paylaşımda yer alan görsele göre iPhon 14 ve iPhone 14 Pro modellerinde ortam ışığına göre tonunda değişim olan koyu mor renk alternatifi de renk seçeneği olarak sunulacak. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri içinde altın, gümüş ve grafit renk seçeneklerinin olacağı belirtildi.

  iPhone 14 mor

  iPhone 14 geniş daire tasarıma sahip olacak

  Apple, iPhone 14 serisinde farklı ve yeni renk seçeneklerinin haricinde sıra dışı bir tasarım değişikliğine de gidecek. iPhone 14’nün geniş daire tasarımına sahip olacak şekilde piyasaya sunulacağı iddia ediliyor.

  iPhone 14 mor

  iPhone 14 sızıntılarıyla daha önce iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin çözünürlük kalitesi daha yüksek bir kameraya sahip olacağı öne sürülmüştü. Hatta daha ayrıntılı bilgiye yer vererek 48 Megapiksel çözünürlüklü kamerasının olacağı belirtilmişti.

  iPhone 14 serisine dair gelen sızıntılar, beklentilerinizi ne yönde etkiliyor? Sizce iPhone 14 nasıl olacak? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum adresinden gönderebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Xiaomi’nin İnsansı Robotu CyberOne Tanıtıldı! İşte Xiaomi’nin ilk İnsansı Robotu!

  Xiaomi, robot teknolojisi alanındaki çalışmalarının ilk ürününü tanıttı. Xiaomi, tanıtım etkinliğinde ilk insansı robotu CyberOne'yi tanıttı. İşte şirketin ilk insansı robotu Xiaomi CyberOne özellikleri!

  iPhone 14 Bekleyenleri Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

  iPhone 14 Pro ve Pro Max için bilinen tüm sızıntı haberleri, söylentiler ve iphone 14 ne zaman çıkacağına dair tüm bilgiler haberimizin detayında.

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1040
  iPhone 14 sürpriz bir renkle gelecek! İşte iPhone 14 serisinin renkleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et