R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Huawei Watch GT Cyber MWC 2023 Kapsamında Tanıtıldı!

  Huawei Watch GT Cyber tanıtıldı. MWC 2023 etkinliği kapsamında ürün hakkında pek çok bilgi öğrenmiş olduk. Gelin bu bilgilere hep beraber bakalım.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  01.03.2023 15:24 1987 3 dk okuma süresi
  Huawei Watch GT Cyber MWC 2023 Kapsamında Tanıtıldı!
  Son Düzenleme:

  Huawei, son zamanlarda giyilebilir teknolojilere ağırlık veriyor. Olayın aslına bakarsak pek çok firma, zaten bu anlamda adım atıyordu. Huawei de bunlardan birisi oldu. Huawei, Barcelona’da düzenlenen MWC 2023 etkinliğine katıldı. Bu etkinlikte firmanın yeni ürünü Watch GT Cyber duyuruldu. Yeni akıllı saat modeli, tasarımı ile göz kamaştırıyor.

  Huawei Watch GT Cyber müşterilerin ilgi odağı haline geldi

  Huawei’nin yeni akıllı saati, 466 x 466 piksel çözünürlüğe ev sahipliği yapıyor. Akıllı saatin piksel yoğunluğu 352 PPI olarak yer alıyor. AMOLED ekrana yer veren ürün, 1,32 inç ekrana sahip.

  Ürünün öne çıkan tasarımını incelediğimizde ekran çerçevesi dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı saatin ekranının çevresinde siyah bir kaplama mevcut. Bu kaplama, bazı müşteriler için güzel durmayabilir. Akıllı saatin kayışı takıldıktan sonra siyah çerçeve arkaya saklanıyor. Yani bu çerçeve, göze batmayacak seviyeye geliyor.

  Akıllı saatin öne çıkan bir diğer yanı değiştirilebilir parçaları. Akıllı saat, gövde ve kayıştan oluşuyor. Müşteriler, birden fazla kayış alarak saati özelleştirebilme imkanına sahip olmakta. Örnek vermek gerekirse resmî alanlarda daha ciddi bir kayış seçilebilir. Dışarıda gezerken ise sportif bir kayış tercih edilebilir. Bu gibi olanaklar sayesinde ürün, müşterilerin gözdesi haline geliyor.

  Huawei Watch GT Cyber, 2 farklı kayış seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bunlardan birisi altın ve siyah renk birlikte kombinlenmiş şekilde. Bu kayış, elit bir görünüm sunduğu için resmî alanlarda ilgi çekecek vaziyette. Anı daha fazla kaliteleştirmek isteyen müşterilerin tercihi bu olmalı. Bir diğer kayış ise uzay grisi. Kahverengi ve sarı karışımı bir renk de diyebiliriz. Bu da daha çok sportif insanlar için üretilmiş bir tasarım olmakta.

  Ürünün dizayn özelliklerinin yanı sıra diğer detaylarını da bilmek gerekiyor. Huawei, yeni akıllı saatinin değişen kayışı hakkında bir açıklama daha yapıyor. Firma, kullanıcıların kayışı temizlik yaparken veya kayış değişiminde çıkarması gerektiğini söylüyor. Buna ek olarak şarj için çıkarma gereksinimi bulunmuyor. Yine de çıkarmak isteyenler için herhangi bir problem olmayacağını da ifade ediyor.

  Watch GT Cyber, uygun fiyattan satılacak

  Huawei’nin yeni akıllı saatinin ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor. Ürün Latin Amerika, Orta Doğu ve Çin’de satışa sunulacak. Fiyatının ise 155 dolar olacağı açıklanıyor. Ek kayış için ise 28 dolarlık bir ücret talep edilecek. Yani 200 doların altında saat ve 2 kayışa sahip olunabilecek.

  Eğer 2 farklı kayışa sahip olunursa bu büyük bir ayrıcalık sağlar. Ciddi bir ortamda daha resmî durmak gerekir. Eğlenceli ortamlarda ise buna göre uygun bir kombin belirlenmeli. Akıllı saatin değiştirilebilir yapısı da bunu mümkün hale getiriyor. Bu da ekstra saat alınmadığı için ekonomik açıdan tasarruf sağlıyor.

  Akıllı saat hakkında açıklanan bir diğer detay saatin kolay kolay bilekten düşmeyeceği. Bilek desteği sayesinde ürün, bileğin dışına çıkmıyor. Yani yere düşmüyor. Bu da önemli bir özellik olarak etkinlikte yer alan bilgiler arasında bulundu.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oppo Watch X Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Oppo Watch X, yenilikçi özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 295 dolar fiyatıyla 2 Mart'ta satışa çıkacak.

  Oppo Watch X'in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar!

  Oppo Watch X, 29 Şubat'ta geliyor. 1,43 inç OLED ekran, Snapdragon W5 Gen 1 çip, 4G LTE, 10W şarj desteği ile dikkat çekiyor.

  Honor Choice Watch Vitrine Çıktı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Honor Choice Watch, 1.95 inç AMOLED ekran, 12 gün pil ömrü ve sağlık takip özellikleriyle 15 Şubat'ta tanıtılıyor.

  Xiaomi Watch 2 Geliyor: Detayları Ortaya Çıktı!

  Xiaomi'nin yeni akıllı saati Watch 2, üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. AMOLED ekran, 65 saat pil ömrü ve daha fazlasını sunuyor.

  Huawei Watch GT Cyber MWC 2023 Kapsamında Tanıtıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et