R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Katlanabilir Telefonlara Bir Yenisi Daha Ekleniyor: Honor Flip, 2024'te Çıkıyor!

  Honor, katlanabilir telefon sektörüne 2024'te sunmayı planladığı Flip modeli ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yeni modeli, dikey katlanabilir özelliği ile kullanıcıların ilgisini çekecek!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.07.2023 13:05 1706 1 dk okuma süresi
  Katlanabilir Telefonlara Bir Yenisi Daha Ekleniyor: Honor Flip, 2024'te Çıkıyor!
  Son Düzenleme:

  Huawei'nin yan kuruluşu Honor, katlanabilir telefon sektörüne damgasını vurdu. Honor Magic V2 adındaki ince ve hafif modeli ile sektöre yeni bir soluk getiren Honor, katlanabilir telefon tasarımında bir devrim yarattı. 

  Honor Magic V2, mevcut tüm katlanabilir telefonlardan daha ince, iPhone 14 Pro Max gibi popüler cihazlardan ise daha hafiftir.

  Dikey Katlanabilir Telefon Sektöründe Yeni Bir Çığır Açacak

  Son çıkan bir rapora göre, Honor yakında dikey katlanabilir telefon sektörüne de adım atmayı planlıyor. Bu hamle ile Samsung ve Motorola gibi devlerle doğrudan rekabet içinde olacak.

  Reframed raporuna göre Honor yönetimi ilk Flip telefonunun 2024'te piyasaya sürüleceğini onayladı. Honor, Orta Doğu ve Afrika (MEA) başkanı Daniel Wang'ın basın toplantısında yaptığı açıklama ile bu haberi doğruladı.

  Yönetim, katlanabilir telefonun tüketicilere sunacağı deneyim hakkında çok fazla ayrıntı vermemiş olsa da, eşsiz bir deneyim vaat ediyor. Honor, Magic V2 modeli ile başarıya ulaştığı gibi, Flip modelinde de ince ve hafif bir tasarım hedefliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Katlanabilir Telefonlara Bir Yenisi Daha Ekleniyor: Honor Flip, 2024'te Çıkıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et