R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy Tab 7 Android 12 Güncellemesiyle Kullanıcıların Yüzünü Güldürecek

  Android 13 güncellemesinin tanıtılması üzerine Android 12 güncellemesi alacak yeni model açıklandı. Galaxy Tab A7 kullanıcıları için sevindiren açıklama sonunda geldi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  15.06.2022 02:38 1585 2 dk okuma süresi
  Galaxy Tab 7 Android 12 Güncellemesiyle Kullanıcıların Yüzünü Güldürecek
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz hafta Google tarafından yapılan bir çalışma sonrasında Android 13 tanıtımı gerçekleştirildi. Yeni tanıtımın gerçekleştirilmesinin ardından güncelleme çalışmaları da bir anda hız kazanmış oldu. Akıllı telefon üreticileri bu durumu fırsata çevirebilmek için güncellemeler için harekete geçtiler. 

  Samsung’da bu markalardan biri olarak yeni yazılımı telefonlarına entegre edebilmek için bir adım atmış oldu. Bununla birlikte yazılımın henüz beta sürecinde olması harcanan mesaiyi artırdı. Mevcut sürümlerin ürünlere dağıtımı için çalışmalar devam ediyor. Bir süredir yeni güncelleme bekleyen Galaxy Tab A7 kullanıcılarının yüzü güldü. 

  Galaxy Tab A7 Yeni Güncelleme Aldı

  Android 12 güncellemesinin yeni dönemde hangi modele geleceği merak ediliyordu. Bunun üzerine Samsung tarafından beklenen açıklama geldi. Galaxy Tab A7 LTE sürümü için yapılan çalışmalar sonrasında beklenen Android 12 güncellemesinin geldiği öğrenildi. 

  Yeni güncelleme beraberinde pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Bunlardan birisi de One UI 4.1 ara yüzü oldu. 

  Android 12 Güncellemesi Pek Çok Ülkede Yayında! 

  Android 12 güncellemesini alan ülkeler de belli oldu. Galaxy Tab A7 ile güncellemeden faydalanan ülkeler İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, İspanya, Romanya, Portekiz, Polonya, Lüksemburg, İtalya, Almanya, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Avusturya ve İsviçre olarak açıklandı. 

  Bu bölgelerde yaşayan kişilerin yeni güncellemeden faydalanabilmeleri içi telefonlarının Ayarlar kısmından Yazılım güncellemesi sekmesine girmeleri ve otomatik olarak olmamışsa güncellemeyi indirmeleri gerekiyor. 

  One UI 4.1 Güncellemesi Yükleme Adımları

  Yeni güncellemeyi yüklemek isteyen teknoloji meraklılarının izlemeleri gereken bazı adımlar bulunuyor. Bunun için öncelikli olarak telefonun ayarlar kısmından yazılım güncellemesine tıklanması gerekmektedir. Yeni güncellemeyi indirmek için yeterli şarjınızın olduğundan emin olun. İndirme işleminin tamamlanmasının hemen ardından cihazın yüklemeyi tamamlaması beklenmeli. Cihaz yüklemeyi tamamladıktan sonra yeniden başlatılabilir. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring'in Pil Ömrü Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring'in devrimsel pil ömrü ve özellikleri açıklandı! Sağlık izlemesinden tasarımına kadar bu yenilikçi aksesuar hakkında her şey bu haberde!

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Microsoft’dan Dev Adım: Windows 11'de WiFi 7 Desteğini Test Ediyor!

  Windows 11, WiFi 7 desteğiyle internet deneyimini yüksek hız, düşük gecikme ve üstün güvenlikle yeniden tanımlıyor.

  Galaxy Tab 7 Android 12 Güncellemesiyle Kullanıcıların Yüzünü Güldürecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et