R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S24 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor: İşte Detaylar!

  Galaxy S24 serisi, etkileyici batarya kapasiteleriyle öne çıkacak. Yenilikçi tasarım ve teknolojik gelişmeler de bu seriyi daha çekici kılıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.08.2023 17:03 2634 2 dk okuma süresi
  Galaxy S24 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Birkaç yıl sonrası için Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus'ta hafif bir tasarım değişikliğinin gerçekleşeceği söyleniyor. Bilindiği gibi Galaxy S22 ve S23 serisi birbirlerine oldukça benzerler ve önemli tasarım değişiklikleri içermezler. 

  Ancak, yeni çıkan dedikodulara göre, Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus'ta daha ince çerçeveler görmeyi umabiliriz.

  Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus'ın İnce Çerçeveleri

  İyi bir geçmişi olan Ice Universe, Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus'ın çerçeve kalınlıklarının kesin ölçülerini paylaşmadı, ancak Weibo'da her iki cihazın da Apple'ın yaklaşan amiral gemisi Pro modelleri gibi daha ince çerçevelere sahip olacağını belirtti. Daha önce hem iPhone 15 Pro hem de iPhone 15 Pro Max'in 1.55 mm ölçülerinde ince çerçevelere sahip olacağı iddia edilmişti.

  Bu verilere dayanarak, Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus'ın en azından aynı ekranlara sahip olacağını varsayabiliriz. Apple'ın bu ince çerçeveleri elde etmek için LIPO teknolojisine veya 'düşük enjeksiyonlu basınçlı üst kalıplama'ya geçeceği bildirildi, ancak Samsung'un aynı teknolojiyi kullanmayı planlayıp planlamadığı henüz doğrulanmadı.

  Şaşırtıcı bir şekilde Galaxy S24 Ultra hakkında hiçbir bilgi paylaşılmadı. Ancak, Ultra modelinin serinin en üst cihazı olduğunu düşündüğümüzde benzer bir değişikliğin bu modelde de olacağını tahmin edebiliriz. Ayrıca, Galaxy S24 Ultra'nın tamamen titanyum kasaya sahip olacağı belirtildi.

  Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra Batarya Kapasiteleri

  TUV sertifikasyon veritabanındaki bilgilere ek olarak, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra'nın pil kapasiteleri de ortaya çıktı. Buna göre Galaxy S24 Plus modeli 4,755 mAh, S24 Ultra ise 4,855 mAh nominal pil kapasitesine sahip olacak! 

  Bu değerlerin nominal olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda Samsung'un tipik batarya kapasitelerini Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra için sırasıyla 4,900 mAh ve 5,000 mAh olarak lanse etmesini bekleyebiliriz. Önceki modellerin kapasiteleri sırasıyla 4,700 mAh ve 5,000 mAh’tı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11'in Son Güncellemesi Yine Sorunlarla Geldi: İşte Detaylar!

  Windows 11'in KB5034765 güncellemesi, performans sorunları ve yükleme hataları yaşatıyor; Microsoft çözüm arıyor.

  Threads, X'e Karşı Üstünlük Kuruyor: İşte Son Durum!

  Threads, X karşısında kullanıcı artışıyla dikkat çekiyor. Meta destekli platform, indirme ve aktif kullanım oranlarıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Galaxy S24 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et