R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’ın Haritalar Uygulaması ABD’deki Kullanıcılara Bisiklet Yolu Tarifi Ekledi!

  Apple, Haritalar uygulamasına Detroit, Chicago gibi ABD şehirlerindeki bisiklet yolları için yol tarifi ekledi.

  unnamed
  unnamed R10 Editörü
  20.04.2022 17:28 1002 1 dk okuma süresi
  Apple’ın Haritalar Uygulaması ABD’deki Kullanıcılara Bisiklet Yolu Tarifi Ekledi!
  Son Düzenleme:

  iOS 14 ile Haritalar uygulamasına eklenen özelliklerden biri de bisiklet yollarına ait rotalar ve yol tarifleriydi. Şirket, bu özelliği bütün Orta Batı ABD şehirlerini kapsayacak şekilde güncelledi.

  Güncelleme, 15 Nisan tarihinde yavaş yavaş sunulmaya başlandı. Apple Haritalar artık Chicago, Detroit, Indianapolis, Cleveland, Columbus, Cincinnati ve Charleston’da bisikletliler için yol tarifleri gösteriyor.

  Sadece Yol Tarifi Değil Ekstra Özellikler de Mevcut

  Apple’ın açıkladığına göre özellik kullanıcılara sadece yol tarifi ve rota sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yükseklik ve yolun meşguliyeti gibi bilgileri de sağlıyor. Ayrıca yokuşlu rotalardan nasıl kaçınabileceğini gösteriyor.

  Apple Haritalar’da bisikletle yol tarifi California, New York, Toronto, Vancouver, Londra ve Çin anakarası gibi bölgeler için zaten mevcuttu.

  Alınan bilgilere göre bu ayın başlarında ABD’nin kuzeydoğu bölgelerine genişletildi. Aynı zamanda sonraki güncellemelerden de bahsediliyordu. Sıradaki bisikletle yol tarifi yapılacak olan yerler belirlendi. Sonraki bölgeler Teksas ve Körfez Kıyısı olacağı söyleniyor.

  Apple, bu güncelleme ile ABD topraklarının %26’sı için bisikletle yol tarifi sunuyor. Bu cidden inanılmaz bir değer.

  Dileriz bu güncellemeleri Türkiye’de de faaliyete geçirir ve rahatça bisiklet kullanabilir hale gelebiliriz. Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  BİM Marketlerde Bu Hafta: Aksiyon Kamerası, Katlanabilir Bisiklet ve Dahası!

  7 Haziran BİM aktüel kataloğu belli oldu. BİM, Qoocam 3 aksiyon kamerası, katlanabilir bisiklet ve ProZone Intercom sistemi gibi ürünlerini satışa sunacak!

  YouTube, Tüm Kullanıcılara Oyun Hizmetini Açtı: İşte Detaylar!

  YouTube, mini oyun hizmeti Playables'ı tüm kullanıcılarına açtı. Web, Android ve iOS üzerinden 75'ten fazla popüler oyunla eğlenceli vakit geçirme imkanı sunuyor.

  e-Devlet Uygulamasına Kaza Tutanağı Özelliği Eklendi: İşte Kullanımı ve Detayları!

  e-Devlet'e kaza tutanağı özelliği geldi. e-Devlet kaza tutanağı ile internette tutanak oluşturabilir ve sigorta işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

  ChatGPT'nin Mac Uygulaması Geldi: İşte Özellikleri!

  OpenAI, GPT-4o modelini ve Mac için yeni ChatGPT uygulamasını tanıttı. Yenilenen arayüz ve artırılmış etkileşim imkanlarıyla kullanıcı deneyimi iyileştiriliyor.

  Apple’ın Haritalar Uygulaması ABD’deki Kullanıcılara Bisiklet Yolu Tarifi Ekledi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et