R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Abonelikle iPhone Satın Alma Dönemi Gecikecek!

  Abonelikle iPhone satın alma dönemi ertelendi. Alınan bu kararın sebebinin teknik aksaklıklar olduğu açıklanıyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  14.02.2023 19:58 1676 2 dk okuma süresi
  Abonelikle iPhone Satın Alma Dönemi Gecikecek!
  Son Düzenleme:

  Apple’ın geliştirmiş olduğu iPhone cihazları, sunduğu olanaklarla biliniyor. Bu cihazlar için yakın zamanda Apple Pay Later hizmeti duyurulmuştu. Apple Pay Later programıyla beraber kullanıcıların aylık abonelikle telefon alması mümkün olacaktı. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre bu sistemde bazı sıkıntılar meydana geldi.

  Abonelikle iPhone alma sistemi ertelendi

  Apple, aylık abonelik sistemi ile müşterilerin iPhone almasını sağlamak istiyor. Yakın zamanda bununla ilgili bazı bilgiler duyurulmuştu fakat yeni bir haber ortaya çıktı. Bloomberg editörü Mark Gurman, Apple Pay Later’ın ertelendiğini açıkladı. Bunun sebebinin teknik aksaklıklar olduğu söyleniyor.

  Yeni programın aslına bakarsak iPhone 13 ile birlikte gelmesi bekleniyordu. Sonrasında iPhone 14 ile birlikte geleceği düşünüldü. iPhone 14 çıktıktan sonra da bu özellik henüz yayınlanmadı. Yeni çıkan bilgilere göre ise özellik, yine ertelenmiş oldu.

  Mark Gurman, yaptığı açıklamada bu sistemin Nisan ayına kadar çıkacağını tahmin ediyor. Apple Pay Later, yalnızca iPhone için yer almayacak. Diğer ürünler için de bu özellik kullanılabilir olacak. Apple Pay Later, şimdilik bazı ürünlerde mevcut.

  iPhone abonelik sistemi nedir?

  Müşteriler, iPhone veya diğer ürünler için Apple Pay Later’ı kullanabiliyor. Abonelik sistemi olarak da adlandırılan bu uygulama, ödemeyi kolaylaştırmak için yer alıyor. Henüz iPhone modellerinde kullanılmayan bu özelliğin avantajı faiz işlenmemesi. Eğer müşteri, banka üzerinden kredi çekerek telefon alır ise faiz de ödemek zorunda. Apple üzerinden daha sonra öde özelliği kullanıldığında belirli taksitlerle ödeme yapılıyor. Faiz de talep edilmiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube Reklam Engelleme Dönemi Tamamen Sona Eriyor!

  YouTube, reklam engelleyicilere karşı sunucu tabanlı reklam enjeksiyonunu test ediyor. Bu yeni yöntemle reklam engellemek neredeyse imkansız hale gelecek.

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  Apple, iPhone ve Apple Watch Garanti Şartlarını Değiştiriyor: Artık Kılcal Çatlaklar Garanti Dışı Kalacak!

  Apple, iPhone ve Apple Watch garanti şartlarını değiştirdi. Artık kılcal ekran çatlakları garanti kapsamında olmayacak, kullanıcılar onarım için ödeme yapacak.

  Sniper Elite 4, iPhone 15 Pro'ya Geliyor!

  Sniper Elite 4, yedi yıl sonra iPhone 15 Pro, M1 iPad ve Mac'lerde oynanabilecek. İkinci Dünya Savaşı keskin nişancı deneyimi Apple cihazlarda sizi bekliyor!

  Abonelikle iPhone Satın Alma Dönemi Gecikecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et