R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Abonelikle iPhone Satın Alma Dönemi Gecikecek!

  Abonelikle iPhone satın alma dönemi ertelendi. Alınan bu kararın sebebinin teknik aksaklıklar olduğu açıklanıyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  14.02.2023 19:58 1502 2 dk okuma süresi
  Abonelikle iPhone Satın Alma Dönemi Gecikecek!
  Son Düzenleme:

  Apple’ın geliştirmiş olduğu iPhone cihazları, sunduğu olanaklarla biliniyor. Bu cihazlar için yakın zamanda Apple Pay Later hizmeti duyurulmuştu. Apple Pay Later programıyla beraber kullanıcıların aylık abonelikle telefon alması mümkün olacaktı. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre bu sistemde bazı sıkıntılar meydana geldi.

  Abonelikle iPhone alma sistemi ertelendi

  Apple, aylık abonelik sistemi ile müşterilerin iPhone almasını sağlamak istiyor. Yakın zamanda bununla ilgili bazı bilgiler duyurulmuştu fakat yeni bir haber ortaya çıktı. Bloomberg editörü Mark Gurman, Apple Pay Later’ın ertelendiğini açıkladı. Bunun sebebinin teknik aksaklıklar olduğu söyleniyor.

  Yeni programın aslına bakarsak iPhone 13 ile birlikte gelmesi bekleniyordu. Sonrasında iPhone 14 ile birlikte geleceği düşünüldü. iPhone 14 çıktıktan sonra da bu özellik henüz yayınlanmadı. Yeni çıkan bilgilere göre ise özellik, yine ertelenmiş oldu.

  Mark Gurman, yaptığı açıklamada bu sistemin Nisan ayına kadar çıkacağını tahmin ediyor. Apple Pay Later, yalnızca iPhone için yer almayacak. Diğer ürünler için de bu özellik kullanılabilir olacak. Apple Pay Later, şimdilik bazı ürünlerde mevcut.

  iPhone abonelik sistemi nedir?

  Müşteriler, iPhone veya diğer ürünler için Apple Pay Later’ı kullanabiliyor. Abonelik sistemi olarak da adlandırılan bu uygulama, ödemeyi kolaylaştırmak için yer alıyor. Henüz iPhone modellerinde kullanılmayan bu özelliğin avantajı faiz işlenmemesi. Eğer müşteri, banka üzerinden kredi çekerek telefon alır ise faiz de ödemek zorunda. Apple üzerinden daha sonra öde özelliği kullanıldığında belirli taksitlerle ödeme yapılıyor. Faiz de talep edilmiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'dan İkinci Bir Fiyat Artışı: İşte Yeni iPhone, iPad ve MacBook Fiyatları!

  WWDC 2023 etkinliği sonrasında kapılarını yeniden açan Apple Store, Türkiye'deki kullanıcıları bir fiyat artışı sürprizi ile karşıladı.

  Resmi Açıklama: WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği iPhone’lara Geldi!

  WhatsApp iOS kullanıcıları, bu haftadan itibaren SIM kart gerektirmeden en fazla beş adet iPhone cihazını bağlayabilecekleri yeni güncellemeyi almaya başlıyor!

  iPhone 15 Pro Max Kamera Performansı Beklenenden Daha Az Olabilir: İşte En Güncel Bilgiler!

  iPhone 15 Pro Max'te ekran ve kamera konusunda herhangi bir iyileştirme yapılmadığı iddia ediliyor. Ancak bu seride de Pro modelleri ayrıcalıklı olacak!

  iOS 17 ile iPhone'lar Dijital Günlük Özelliğine Kavuşuyor: İşte Detaylar!

  WWDC 2023 etkinliği yaklaştıkça iOS 17 ile ilgili dedikodular da giderek yaygınlaşmaya başladı. iOS 17, iPhone'lar için bir günlük tutma uygulaması sunacak!

  Abonelikle iPhone Satın Alma Dönemi Gecikecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et