R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

  11 ve 13 inç iPad Pro çıkış tarihi ile beraber ortaya çıktı. Ayrıca ürünün bazı teknik detayları da sızdırıldı. Gelin bu bilgilere beraber bakalım.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  31.12.2022 22:37 441 2 dk okuma süresi
  13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  iPad Pro, sunduğu pek çok özellik ile beraber Apple kullanıcılarının kullandığı tablet. Son zamanlarda kendini aşan cihaz, yeniliklerle müşterilerini sevindirmeyi başarıyor. Daha öncesinde iPad Pro için yeni modeller tanıtılmıştı. Şimdi ise yeni tanıtılacak ürünler için bazı tahminler ön plana çıkmaya başladı. Henüz şirket tarafından kesinleşmemiş olsa da yeni modeller hakkında bazı detaylar sızdırıldı.

  13 inç iPad Pro için tarih verildi!

  Apple, yeni nesil iPad Pro’lar için çalışmalara çoktan başlamış olabilir. Ekip, bilindiği üzere yeni bir lansman etkinliğinden önce hazırlık yapıyor. Bu hazırlıkta ürünlerin nasıl olması gerektiği planlanıyor ve ürün, buna göre tasarlanıyor. Henüz net bir bilgi yer almasa da analistlerden birisi bazı açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamada dikkat çeken detaylar arasında çıkış tarihi oldu. Analiste göre Apple, yeni nesil tabletleri 2024 yılında piyasaya sunacak.

  13 inç iPad Pro çıkış tarihi de 2024 olarak açıklandı. Bununla beraber bazı teknik detaylara da yer verildi. Bu detaylardan birisi ekran boyutunun büyüyeceği ile ilgili. Ünlü analist, ekran boyutunun 0,1 inç artacağını ifade ediyor. Güncel nesilde 12,9 inç iPad Pro ve 11 inç iPad Pro’lar yer almakta. Yeni nesil ile beraber 13 inç ve 11,1 inç iPad Pro modelleri görülebilir.

  Yeni iPad Pro’lar ile ilgili öne çıkan bir diğer detay ise ekran paneli. 2024 yılında gelmesi beklenen iPad Pro’lar OLED ekran ile piyasaya sürülebilir. Henüz doğrulanmasa da güvenilir bir kaynağın böyle bilgiler vermesi haberin değerini arttırıyor. Şu anki nesillerde LED ve LCD paneller kullanılmakta. OLED ekran yeniliğinin her varyasyon için geçerli olacağı ifade edilmekte.

  13 inç iPad Pro çıkış tarihi dışında donanımlarının ne olacağı da tartışılıyor. Bazı kaynaklara göre iPad Pro’da donanımsal olarak ciddi yenilikler yapılmayacak. Bunun sebebi zaten büyük bir güçlendirme uygulanması. Bilindiği üzere iPad Pro, M2 işlemciye kavuşmuştu. Bu işlemcinin sunduğu performans sebebiyle bir süre daha kullanımda kalacağı düşünülüyor. Yani donanımsal açıdan büyük bir fark beklenmiyor, yazılımda geliştirmeler olabilir.

  11,1 ve 13 inç iPad Pro için farklı kaynaklardan da iddialar mevcut. Bir diğer söylentiye göre Apple, iPad Mini’nin özelliklerini geliştirmeye odaklanacak. Bunun için bazı hazırlıkların yapıldığı ifade ediliyor. Bu hazırlıklar ile ilgili detaylı bir paylaşım sağlanmıyor. Özetle Apple, iPad Pro’dan çok iPad Mini’ye ağırlık verebilir. Yeni nesil iPad’lerin 2023’ün dördüncü çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oppo Reno 8T 4G Özellikleri Sızdırıldı!

  Oppo Reno 8T 4G'nin özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 8 Şubat tarihinde piyasaya çıkması beklenen ürünün fiyatı ise 399 euro olacak!

  Galaxy S23 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı!

  Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S23 serisinin fiyatları sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre en düşük akıllı telefonun fiyatı 959 euro olacak!

  Apple Devasa iPad Pro Modeli Üretecek!

  İddialara göre Apple, dev ekrana sahip iPad Pro modelleri üretecek. 2024 yılında çıkması beklenen iPad Pro modelleri, 14 ve 16 inç ekranlara sahip olacak!

  Samsung Galaxy M54 Görselleri Sızdırıldı!

  Samsung Galaxy M54 görselleri sızdırıldı. Samsung'un, Galaxy M54 modelini 1 Şubat'ta Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor!

  13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et