R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PEPE Coin Çılgınlığı: Değeri 1 Milyar Doları Aştı!

  PEPE coin, son zamanlarda inanılmaz bir yükseliş göstererek 1 milyar dolarlık piyasa değerini aşarak göz kamaştırıcı bir başarıya imza attı. Köpekli coin furyasından sonra şimdi de PEPE fırtınası başladı ve yatırımcılar arasında büyük bir heyecan yarattı. Bu yükseliş, kripto para dünyasındaki yeni başlayan yatırımcılar için bile fark edilir hale geldi. PEPE coin, kripto para piyasasındaki en heyecan verici yatırım fırsatlarından biri olarak kabul ediliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  05.05.2023 16:12 2357 2 dk okuma süresi
  PEPE Coin Çılgınlığı: Değeri 1 Milyar Doları Aştı!
  Son Düzenleme:

  Kripto para evreninde sürekli olarak çılgın trendler ortaya çıkıyor ve insanlar, zengin olma hayaliyle bu akımlara katılırken fırsatçılar, benzer isimli projelerle kitleleri kandırmaya çalışıyor. Son dönemde yaşanan PEPE çılgınlığı da bunlardan biri.

  PEPE Coin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Ethereum ağı üzerinde bir memecoin olarak lanse edilen PEPE adlı kripto para, köpek temalı paraların başlattığı eğilimin devamı niteliğinde. Şu anda değeri yüzlerce kat artarak 1 milyar dolarlık piyasa değerini geride bırakan PEPE, büyük ilgi görüyor.

  PEPE'nin herhangi bir amacı veya işlevi bulunmuyor ve günlük olarak 869 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. İşlem hacmi ve piyasa değeri oranı 1'e yakın olan paralar arasında yer alıyor. En yüksek işlem hacmi, OKX ve MEXC borsalarında gerçekleşiyor.

  PEPE Çılgınlığı Fırsatçılara da Yaradı

  PEPE'nin popülerliği WOJAK, TURBO gibi projelerin de büyük yükselişler yaşamasına sebep oldu. Bunun yanında SuiPEPE, ARBPEPE, BSCPEPE, PEPECEO gibi sayısız proje, farklı blockchain ağlarında mantar gibi türedi. Bu projelerin bazıları rugpull olarak bilinen yöntemle yatırımcıların paralarını alıp ortadan kayboldu.

  Kripto Para Dünyasında Boğa Beklentisi ve Trendler

  Uzmanlar, kripto para dünyasında BTC, ETH, BNB gibi önemli paralarla birlikte boğa dönemi beklerken, yeni yatırımcı çekmenin tek yolunun bu tür memecoin trendlerinden geçtiğini düşünüyorlar. Bu nedenle, PEPE gibi projelere yatırım yaparken dikkatli olmak ve potansiyel riskleri değerlendirmek gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 15 Güncellemesi Alacak Vivo ve iQOO Modelleri Belli Oldu!

  Google'ın Android 15 güncellemesi alacak vivo ve iQOO modelleri belli oldu. İşte yeni işletim sistemine yükseltilecek cihazların tam listesi ve özellikleri!

  iPhone 16 Pro’nun Fiyatı Ne Kadar Olacak?

  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 16 Pro’nun fiyatı hakkında söylentiler başladı. Eylül ayında tanıtılacak modelin fiyatıyla ilgili detaylar ortaya çıkıyor.

  iPhone SE 4'ün Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı: iPhone 16 Tasarımıyla Geliyor!

  Apple, iPhone SE 4'ü 2024'ün sonu veya 2025'in başı gibi tanıtacak. Yeni model, iPhone 16 tasarımıyla modern özellikler sunacak ve Face ID teknolojisi ile gelecek.

  Xiaomi 13 Serisi için HyperOS Beta Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Xiaomi, 13 serisi için HyperOS beta güncellemesini yayınladı. Güncelleme, bellek kullanımı optimizasyonları, güvenlik yamaları ve yeni widget'larla dikkat çekiyor!

  PEPE Coin Çılgınlığı: Değeri 1 Milyar Doları Aştı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et