R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PEPE Coin Çılgınlığı: Değeri 1 Milyar Doları Aştı!

  PEPE coin, son zamanlarda inanılmaz bir yükseliş göstererek 1 milyar dolarlık piyasa değerini aşarak göz kamaştırıcı bir başarıya imza attı. Köpekli coin furyasından sonra şimdi de PEPE fırtınası başladı ve yatırımcılar arasında büyük bir heyecan yarattı. Bu yükseliş, kripto para dünyasındaki yeni başlayan yatırımcılar için bile fark edilir hale geldi. PEPE coin, kripto para piyasasındaki en heyecan verici yatırım fırsatlarından biri olarak kabul ediliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  05.05.2023 16:12 2228 2 dk okuma süresi
  PEPE Coin Çılgınlığı: Değeri 1 Milyar Doları Aştı!
  Son Düzenleme:

  Kripto para evreninde sürekli olarak çılgın trendler ortaya çıkıyor ve insanlar, zengin olma hayaliyle bu akımlara katılırken fırsatçılar, benzer isimli projelerle kitleleri kandırmaya çalışıyor. Son dönemde yaşanan PEPE çılgınlığı da bunlardan biri.

  PEPE Coin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Ethereum ağı üzerinde bir memecoin olarak lanse edilen PEPE adlı kripto para, köpek temalı paraların başlattığı eğilimin devamı niteliğinde. Şu anda değeri yüzlerce kat artarak 1 milyar dolarlık piyasa değerini geride bırakan PEPE, büyük ilgi görüyor.

  PEPE'nin herhangi bir amacı veya işlevi bulunmuyor ve günlük olarak 869 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. İşlem hacmi ve piyasa değeri oranı 1'e yakın olan paralar arasında yer alıyor. En yüksek işlem hacmi, OKX ve MEXC borsalarında gerçekleşiyor.

  PEPE Çılgınlığı Fırsatçılara da Yaradı

  PEPE'nin popülerliği WOJAK, TURBO gibi projelerin de büyük yükselişler yaşamasına sebep oldu. Bunun yanında SuiPEPE, ARBPEPE, BSCPEPE, PEPECEO gibi sayısız proje, farklı blockchain ağlarında mantar gibi türedi. Bu projelerin bazıları rugpull olarak bilinen yöntemle yatırımcıların paralarını alıp ortadan kayboldu.

  Kripto Para Dünyasında Boğa Beklentisi ve Trendler

  Uzmanlar, kripto para dünyasında BTC, ETH, BNB gibi önemli paralarla birlikte boğa dönemi beklerken, yeni yatırımcı çekmenin tek yolunun bu tür memecoin trendlerinden geçtiğini düşünüyorlar. Bu nedenle, PEPE gibi projelere yatırım yaparken dikkatli olmak ve potansiyel riskleri değerlendirmek gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Belli Oldu: İşte O Renkler!

  iPhone 16 Pro'nun yeni renkleri Titanium Gray ve Desert Titanium, şıklığı ve inovasyonu bir arada sunuyor.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Xiaomi 14 Ultra'nın Resmi Kamera Özellikleri Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Xiaomi 14 Ultra, yenilikçi kamera sensörleri ve üstün performansıyla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor. Cihaz, 25 Şubat'ta resmen tanıtılacak!

  Android 15 Geliyor: İlk Geliştirici Ön İzlemesi Yayınlandı!

  Android 15, reklam kontrolü, kısmi ekran kaydı ve geliştirilmiş kamera optimizasyonuyla kullanıcı deneyimini yeniden şekillendiriyor.

  PEPE Coin Çılgınlığı: Değeri 1 Milyar Doları Aştı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et