R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü

  Facebook için önemli yatırım projelerinden birisi olan Novi kripto para cüzdanı için yolun sonu göründü. Projenin rafa kaldırılmasının ardından emek harcanan proje sona ermiş oldu.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  04.07.2022 17:27 1961 2 dk okuma süresi
  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü
  Son Düzenleme:

  Dev sosyal medya platformu Facebook, faaliyetlerini yoğun olarak sürdürdüğü dönemlerde kripto para dünyasına bir adım atmıştı. Kripto para dünyasının hızlı yükselişini kaçırmak istemeyen Meta bu süreçte yeni bir para birimi üzerinde çalışmalara başlamış ancak kripto para piyasasında meydana gelen bazı dalgalanmalar ve eleştiriler sonrasında bu projeyi rafa kaldırmak zorunda kalmıştı. 

  Facebook aldığı karar sonrasında Novi isimli bir kripto para cüzdanı için harekete geçmiş ve tüm kripto para faaliyetlerine bu doğrultuda devam etmişti. Şimdilerde ise Novi kripto para cüzdanı için de yolun sonu geldiği belirlendi. 

  Novi Kripto Para Cüzdanı Tamamen Kapanıyor!

  Kripto para faaliyetlerini esaslı biçimde yapabilmek için kurulan Novi kripto cüzdanı özel bir proje olarak hayata geçirilmişti. Ancak hazırlanan projenin rafa kalkmasının ardından bir süre boyunca mobil ödeme sistemi olarak hayatına devam etti. Hatta bu süreçte çeşitli ödeme destekleri de aldı. 

  Whatsapp Novi Cüzdan Ödemelerini Kabul Etmişti

  Novi kripto para ödeme cüzdanı için yolun sonunun gelmesi büyük şaşkınlığa neden oldu. Çünkü geçtiğimiz aylarda Whatsapp’ta Novi kripto para cüzdanı için bir adım atmış ve ödemelerin bu yöntemle gerçekleşebilmesi için gerekli entegrasyonu sağlamıştı. Meta aldığı kararla birlikte Novi kripto para cüzdanının yaygınlaşması, daha fazla ülkede kullanılması ve yeni projeler içerisinde yer alması için çalışmalar yapacaktı ancak beklediği gibi olmadı. 

  Teknolojinin sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor olması Meta’nın yeni bir adım atmasına neden oldu. Son zamanlarda giderek popüler hale gelen Metaverse dünyası içerisine girmeye karar verdi. Böylece Novi projesi sona erdi. Whatsapp için atılan Novi kripto para cüzdanı adımı da yeni kararla birlikte yarım kalmış oldu. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AMD Ryzen 9 9900X Oyun Testine Girdi: İşte Sonuçlar!

  AMD'nin Zen 5 mimarisiyle güçlendirilmiş Ryzen 9 9900X işlemcisi, Avatar: Frontiers of Pandora oyununda 1080p çözünürlükte ortalama 229 FPS performans sergiledi.

  İnsan Beyninin Küçük Bir Bölümü Haritalandı: Sonuçlar Oldukça Etkileyici!

  Harvard ve Google liderliğindeki ekip, insan beyninin bir milimetre küpünü detaylıca haritalayarak bilimsel bir başarıya imza attı.

  Hearts of Iron 4, Hafta Sonuna Özel Ücretsiz!

  Hearts of Iron 4, Steam üzerinde sınırlı bir süre için ücretsiz erişime açıldı. Bu strateji harikası, hayranlarına %80 indirim fırsatı da sunuyor.

  iPhone için Alternatif Uygulama Mağazaları: AltStore, SetApp ve Epic Games

  Avrupa Birliği’nde (AB) iPhone kullanıcıları için yeni bir dönem başlıyor. Dijital Piyasalar Yasası (DMA) ile artık Apple, iPhone’larda alternatif uygulama mağazalarına izin vermek zorunda. Bu gelişme, teknoloji devlerinin platformlarında rekabeti artırma

  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et