R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü

  Facebook için önemli yatırım projelerinden birisi olan Novi kripto para cüzdanı için yolun sonu göründü. Projenin rafa kaldırılmasının ardından emek harcanan proje sona ermiş oldu.

  Ecem Ecem 04.07.2022 17:27 1726 2 dk okuma süresi
  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü
  Son Düzenleme:

  Dev sosyal medya platformu Facebook, faaliyetlerini yoğun olarak sürdürdüğü dönemlerde kripto para dünyasına bir adım atmıştı. Kripto para dünyasının hızlı yükselişini kaçırmak istemeyen Meta bu süreçte yeni bir para birimi üzerinde çalışmalara başlamış ancak kripto para piyasasında meydana gelen bazı dalgalanmalar ve eleştiriler sonrasında bu projeyi rafa kaldırmak zorunda kalmıştı. 

  Facebook aldığı karar sonrasında Novi isimli bir kripto para cüzdanı için harekete geçmiş ve tüm kripto para faaliyetlerine bu doğrultuda devam etmişti. Şimdilerde ise Novi kripto para cüzdanı için de yolun sonu geldiği belirlendi. 

  Novi Kripto Para Cüzdanı Tamamen Kapanıyor!

  Kripto para faaliyetlerini esaslı biçimde yapabilmek için kurulan Novi kripto cüzdanı özel bir proje olarak hayata geçirilmişti. Ancak hazırlanan projenin rafa kalkmasının ardından bir süre boyunca mobil ödeme sistemi olarak hayatına devam etti. Hatta bu süreçte çeşitli ödeme destekleri de aldı. 

  Whatsapp Novi Cüzdan Ödemelerini Kabul Etmişti

  Novi kripto para ödeme cüzdanı için yolun sonunun gelmesi büyük şaşkınlığa neden oldu. Çünkü geçtiğimiz aylarda Whatsapp’ta Novi kripto para cüzdanı için bir adım atmış ve ödemelerin bu yöntemle gerçekleşebilmesi için gerekli entegrasyonu sağlamıştı. Meta aldığı kararla birlikte Novi kripto para cüzdanının yaygınlaşması, daha fazla ülkede kullanılması ve yeni projeler içerisinde yer alması için çalışmalar yapacaktı ancak beklediği gibi olmadı. 

  Teknolojinin sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor olması Meta’nın yeni bir adım atmasına neden oldu. Son zamanlarda giderek popüler hale gelen Metaverse dünyası içerisine girmeye karar verdi. Böylece Novi projesi sona erdi. Whatsapp için atılan Novi kripto para cüzdanı adımı da yeni kararla birlikte yarım kalmış oldu. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends oyuncuları, bazen oyun için ne kadar para yatırdıklarını merak edebilir. Bunun için destek menüsü kullanılabileceği gibi giriş yaparak da harcama detayı öğrenilir.

  The Witcher 3: Wild Hunt Güncellemesi için Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

  CD Projekt RED şirketi, The Witcher 3'ün yeni güncellemesinin 14 Aralık 2022’de piyasada yer alacağını ifade etti. Güncelleme ücretsiz olacak.

  iOS 15.7 Sürümü için Apple’dan Önemli Karar!

  Apple, yeni güncelleme ile beraber iOS 15.7.1 sürümünü yayınladı. Yayınlanan yeni sürüm ile beraber 15.7 sürümüne geçiş de engellenmiş oldu.

  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et