R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü

  Facebook için önemli yatırım projelerinden birisi olan Novi kripto para cüzdanı için yolun sonu göründü. Projenin rafa kaldırılmasının ardından emek harcanan proje sona ermiş oldu.

  Elif Elif 04.07.2022 17:27 1656 2 dk okuma süresi
  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü
  Son Düzenleme:

  Dev sosyal medya platformu Facebook, faaliyetlerini yoğun olarak sürdürdüğü dönemlerde kripto para dünyasına bir adım atmıştı. Kripto para dünyasının hızlı yükselişini kaçırmak istemeyen Meta bu süreçte yeni bir para birimi üzerinde çalışmalara başlamış ancak kripto para piyasasında meydana gelen bazı dalgalanmalar ve eleştiriler sonrasında bu projeyi rafa kaldırmak zorunda kalmıştı. 

  Facebook aldığı karar sonrasında Novi isimli bir kripto para cüzdanı için harekete geçmiş ve tüm kripto para faaliyetlerine bu doğrultuda devam etmişti. Şimdilerde ise Novi kripto para cüzdanı için de yolun sonu geldiği belirlendi. 

  Novi Kripto Para Cüzdanı Tamamen Kapanıyor!

  Kripto para faaliyetlerini esaslı biçimde yapabilmek için kurulan Novi kripto cüzdanı özel bir proje olarak hayata geçirilmişti. Ancak hazırlanan projenin rafa kalkmasının ardından bir süre boyunca mobil ödeme sistemi olarak hayatına devam etti. Hatta bu süreçte çeşitli ödeme destekleri de aldı. 

  Whatsapp Novi Cüzdan Ödemelerini Kabul Etmişti

  Novi kripto para ödeme cüzdanı için yolun sonunun gelmesi büyük şaşkınlığa neden oldu. Çünkü geçtiğimiz aylarda Whatsapp’ta Novi kripto para cüzdanı için bir adım atmış ve ödemelerin bu yöntemle gerçekleşebilmesi için gerekli entegrasyonu sağlamıştı. Meta aldığı kararla birlikte Novi kripto para cüzdanının yaygınlaşması, daha fazla ülkede kullanılması ve yeni projeler içerisinde yer alması için çalışmalar yapacaktı ancak beklediği gibi olmadı. 

  Teknolojinin sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor olması Meta’nın yeni bir adım atmasına neden oldu. Son zamanlarda giderek popüler hale gelen Metaverse dünyası içerisine girmeye karar verdi. Böylece Novi projesi sona erdi. Whatsapp için atılan Novi kripto para cüzdanı adımı da yeni kararla birlikte yarım kalmış oldu. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  Artmış Dörtlü (Tritone) Paradoksu

  Artmış dörtlü (tritone) paradoksu, triton aralıklı bir ton çifti ile üretilen, müzik algısını test eden bir araçtır.

  Yerli Otomobil TOGG için Beklenen Batarya Üretimi Tamamlandı!

  TOGG için merakla beklenen batarya üretiminde sona gelindi. Seri üretim için geri sayım başlarken, konu hakkında merak edilenlere haberimizde yer verdik.

  Elif 1279

  Twitch Güvenlik Önlemlerini Artırmak için 'Ortak Ban Listesi' Güncellemesini Açıkladı

  Daha güvenli ve daha temiz bir platform yaratmak için Twitch'ten yeni güvenlik hamlesi geldi. Platform yeni "ortak ban listesi" sistemiyle zararlı kullanıcılara karşı dinamik önlem alacak. İşte yeni özelliğin detayları!

  Elif 1056
  Novi Kripto Para Cüzdanı için Yolun Sonu Göründü

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et