R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması

  Dogecoin hakkında sık sık paylaşımlarda bulunan Elon Musk’tan yeni bir açıklama geldi. Katıldığı Katar Ekonomi Forumu’nda neden Dogecoin’i seçtiği sorulan Musk’un cevabı şaşırtıcıydı.

  İsmail
  İsmail R10 Editörü
  23.06.2022 04:55 2652 1 dk okuma süresi
  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması
  Son Düzenleme:

  Tesla ve SpaceX’in kurucusu olan, şu sıralar Twitter’ı satın alma girişimleri ile gündemden düşmeyen Elon Musk, Dogecoin açıklamalarına bir yenisini ekledi. Sıklıkla Dogecoin hakkında söylemlerde bulunan ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunan Musk’a katıldığı Katar Ekonomi Forumu’nda neden Dogecoin’i desteklediği soruldu.  Musk soruya karşılık olarak şu ifadeleri kullandı;

  Sadece o kadar zengin olmayan, beni Dogecoin almaya ve desteklemeye teşvik eden birçok insan tanıyorum. Ben de bu insanlara yanıt veriyorum.

  Bu açıklama ile zengin kesimin dışında kalanlar için destekte bulunduğunu belirten Elon Musk’ın sözlerinin ardından Dogecoin %9 değer kazandı.

  Musk 2021’in Aralık ayında da Bitcoin’in kurucularından Billy Markus’un “Amacım sadece birşeyler inşa etmek para kazanmak ve eğlenmek. Bitcoin sadece zengin insanlara güç veriyor” twitine cevap olarak “İşte bu yüzden Dogecoin” yanıtını vermişti.

  Yaptığı açıklamalarla sansasyon yarattığı ve kripto para piyasasını manipule ettiği düşünülen, son olarak saadet zinciri kurmak suçlamasıyla 258 milyar dolarlık tazminat davası açılan Musk’ın yeni açıklamaları merakla bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ten Şaşırtan Karar: Yeni Kullanıcılar, Ücret Ödeyecek!

  X platformu, yeni kullanıcılar için ücretli dönem başlatıyor. Elon Musk, bot sorununa çözüm olarak ücret alınmasını önerdi.

  Elon Musk, X’te Başlıkların Tekrar Gösterileceğini Duyurdu!

  Elon Musk, X'te geçtiğimiz ay yaptığı başlık kaldırma güncellemesini geri alacağını duyurdu. URL içeren önizleme kartlarında başlıklar tekrar görünür olacak!

  Elon Musk'ın Hayatı Film Oluyor: İşte Detaylar!

  A24, Elon Musk'ı anlatan biyografik bir filme imza atıyor. Darren Aronofsky yönetmenliğindeki proje, Musk'ın kariyer yolculuğunu sinemaseverlere sunacak.

  Binlerce Kişi Beyin Çipi Taktırmak İçin Sırada: Elon Musk'ın Devrim Niteliğindeki Neuralink Projesi Geliyor!

  Elon Musk'ın Neuralink projesiyle geliştirdiği beyin çipi, felçli bireyler için yeni umutlar sunuyor.

  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et