R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması

  Dogecoin hakkında sık sık paylaşımlarda bulunan Elon Musk’tan yeni bir açıklama geldi. Katıldığı Katar Ekonomi Forumu’nda neden Dogecoin’i seçtiği sorulan Musk’un cevabı şaşırtıcıydı.

  İsmail İsmail 23.06.2022 04:55 1169 1 dk okuma süresi
  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması
  Son Düzenleme:

  Tesla ve SpaceX’in kurucusu olan, şu sıralar Twitter’ı satın alma girişimleri ile gündemden düşmeyen Elon Musk, Dogecoin açıklamalarına bir yenisini ekledi. Sıklıkla Dogecoin hakkında söylemlerde bulunan ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunan Musk’a katıldığı Katar Ekonomi Forumu’nda neden Dogecoin’i desteklediği soruldu.  Musk soruya karşılık olarak şu ifadeleri kullandı;

  Sadece o kadar zengin olmayan, beni Dogecoin almaya ve desteklemeye teşvik eden birçok insan tanıyorum. Ben de bu insanlara yanıt veriyorum.

  Bu açıklama ile zengin kesimin dışında kalanlar için destekte bulunduğunu belirten Elon Musk’ın sözlerinin ardından Dogecoin %9 değer kazandı.

  Musk 2021’in Aralık ayında da Bitcoin’in kurucularından Billy Markus’un “Amacım sadece birşeyler inşa etmek para kazanmak ve eğlenmek. Bitcoin sadece zengin insanlara güç veriyor” twitine cevap olarak “İşte bu yüzden Dogecoin” yanıtını vermişti.

  Yaptığı açıklamalarla sansasyon yarattığı ve kripto para piyasasını manipule ettiği düşünülen, son olarak saadet zinciri kurmak suçlamasıyla 258 milyar dolarlık tazminat davası açılan Musk’ın yeni açıklamaları merakla bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  Elon Musk’tan iPhone ve Android'e Gözdağı! Kendi Telefonunu Üreterek Dev Şirketleri Zora Mı Sokacak?

  Twitter'ın App Store ve Google Play’den kaldırılması dedikoduları Musk’ı sinirlendirdi. Musk, bu dedikoduları kendi telefonunu çıkarma tehdidi ile cevapladı.

  Elon Musk Twitter’ın İflasın Eşiğinde Olduğunu Söyledi!

  Elon Musk yaptığı son açıklamada Twitter’ın bu şekilde devam ederse iflas edeceğini söyledi. Musk, umduğunu bulamadığını ve gelirlerin düşük olduğunu duyurdu.

  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et