R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması

  Dogecoin hakkında sık sık paylaşımlarda bulunan Elon Musk’tan yeni bir açıklama geldi. Katıldığı Katar Ekonomi Forumu’nda neden Dogecoin’i seçtiği sorulan Musk’un cevabı şaşırtıcıydı.

  İsmail İsmail 23.06.2022 04:55 1108 1 dk okuma süresi
  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması
  Son Düzenleme:

  Tesla ve SpaceX’in kurucusu olan, şu sıralar Twitter’ı satın alma girişimleri ile gündemden düşmeyen Elon Musk, Dogecoin açıklamalarına bir yenisini ekledi. Sıklıkla Dogecoin hakkında söylemlerde bulunan ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunan Musk’a katıldığı Katar Ekonomi Forumu’nda neden Dogecoin’i desteklediği soruldu.  Musk soruya karşılık olarak şu ifadeleri kullandı;

  Sadece o kadar zengin olmayan, beni Dogecoin almaya ve desteklemeye teşvik eden birçok insan tanıyorum. Ben de bu insanlara yanıt veriyorum.

  Bu açıklama ile zengin kesimin dışında kalanlar için destekte bulunduğunu belirten Elon Musk’ın sözlerinin ardından Dogecoin %9 değer kazandı.

  Musk 2021’in Aralık ayında da Bitcoin’in kurucularından Billy Markus’un “Amacım sadece birşeyler inşa etmek para kazanmak ve eğlenmek. Bitcoin sadece zengin insanlara güç veriyor” twitine cevap olarak “İşte bu yüzden Dogecoin” yanıtını vermişti.

  Yaptığı açıklamalarla sansasyon yarattığı ve kripto para piyasasını manipule ettiği düşünülen, son olarak saadet zinciri kurmak suçlamasıyla 258 milyar dolarlık tazminat davası açılan Musk’ın yeni açıklamaları merakla bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Anlaşmazlığı Elon Musk’a Pahalıya Patladı! Yine Tesla Hisselerini Sattı!

  Twitter ile anlaşmazlık sürecindeki Elon Musk, Tesla hissesi sattı. Yayınlanan raporlara göre 7.92 Milyon hisse satışı gerçekleştirdi. İşte 6.9 Milyar Dolar değerdeki satış ve nedeni!

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Twitter Davasında Elon Musk Cephesinden İlk Hamle Geldi!

  Satın alma süreciyle başlayan ve en sonunda mahkemelik olan Elon Musk ile Twitter arasındaki gerginlik devam ediyor. Mahkemelik olan taraflar davanın başlama tarihi konusunda anlaşamıyor. İşte Musk'ın davaya ilişkin ilk adımı!

  Elif 556

  PlayStation'ın Şaşırtan Bilançosu: PS5 satışları 21 milyonu geçti

  Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5 için 2022 2.çeyreğiyle birlikte yakalanan satış rakamlarını içeren kapsamlı bir mali rapor yayınladı. İşte o rapor!

  Elon Musk'tan Şaşırtan Dogecoin Açıklaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et