R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Zula Sistem Gereksinimleri

  Zula, FPS (first person shooter) tarzında çok oyunculu olarak oynanabilen bir oyundur. Acknex motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Zula sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 15.06.2022 00:17 1274 2 dk okuma süresi
  Zula Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Zula, FPS (first person shooter) türünde çok oyunculu bir şekilde oynanabilen bir oyundur. MadByte Games tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun PC (Windows), Android ve iOS platformlarında oynanabilir.

  Oyunda askerlerden ve istihbaratçılardan oluşan Zula isimli bir grup ile paralı askerlerden oluşan Gladyo isimli bir grubun mücadelesi yaşanır. Oyundaki tüm karakterlerin kendilerine özgü hikayeleri vardır. Haritada farklı oyun modlarına hitap eden çeşitli haritalar mevcuttur.

  Zula nasıl bir oyun?

  Zula temposu oldukça hızlı bir oyundur. Taktiklerle dolu maçlarda farklı gruplardan birisi için mücadele edebilirsiniz. Aksiyonu en üst düzeye çıkarabilmek için becerilerinizi geliştirebileceğiniz pek çok farklı karakter arasından seçim yapmanız gerekir.

  Oyunda keskin nişancı tüfeklerinden saldırı tüfeklerine kadar yüzlerce farklı silah vardır. Cephaneliğin geniş olması bir avantajdır. Kontrol etmeniz gereken çok farklı detay vardır. Cephaneliğini öğrenirken onları ihtiyaçlarınıza göre geliştirme fırsatı elde edersiniz.

  Zula harita açısından çeşitlilik sunan bir oyundur. Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu'nun pek çok önemli bölgesini kapsayan haritalar vardır. Oyun modları arasından seçim yaparak ustalaşacağınız noktaya karar verebilir ve daha sonra turnuvalara adım atabilirsiniz.

  Zula sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Zula çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Zula sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Zula minimum sistem gereksinimleri 

  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.40 Ghz
  • Ekran kartı: Intel 82945G Express
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama alanı: 1 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Zula önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium 4 3.00 GHz
  • Ekran kartı: Intel HD 4000
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 2 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Zula fiyatı ne kadar?

  CS: GO oyunu Windows platformunda yer alan bir oyundur. Oyunda çeşitli kozmetik eşyalar mevcuttur ve bunları satın almak paralıdır. Oyunu indirip oynamak ücretsizdir. Ancak platform ne olursa olsun Steam üzerinden oynanabilir.

  Zula klasik bir FPS (first person shooter) oyunudur. Gerçekçi grafikleriyle sizi içerisine çeker. Çok farklı oyun modlarıyla tekrar tekrar oyunu oynayabilmenizi sağlar. Karakterleri popüler televizyon dizisi karakterlerini yansıttıkları için derin bir arka plana sahiptirler. Zula oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  Roblox Sistem Gereksinimleri

  Roblox, oyun geliştirerek veya oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Roblox, pek çok sistemde akıcı bir şekilde çalışmaktadır.

  Steam Oyuncuların En Fazla Tercih Ettiği İşletim Sistemlerini Açıkladı!

  Steam tarafından 2022 Eylül ayının en çok tercih edilen işletim sistemleri listesi paylaşıldı. Buna göre ilk sırayı Windows 11 aldı.

  Zula Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et