R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Uncharted 4: A Thief's End Sistem Gereksinimleri

  Uncharted 4: A Thief's End aksiyon ve macera türlerini bir araya getiren üçüncü şahıs tarzında bir oyundur. Oyun, Naughty Dog oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Uncharted 4: A Thief's End sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  06.08.2022 19:09 1907 3 dk okuma süresi
  Uncharted 4: A Thief's End Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Uncharted 4: A Thief's End, Nathan Drake isimli emekli ödül avcısının hikayesini takip eden bir oyundur. Naughty Dog tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2016 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanabilir durumdadır.

  Son yaşanan olayların ardından yaklaşık üç yıl geçmiştir. Nathan Drake artık emekli bir ödül avcısıdır. Nathan Drake çok uzun zamandır görmediği kardeşi Samuel Drake ile bir araya gelir. Hedefi, Samuel'i başa çıkılması zor ve acımasız bir isimden kurtarmaktır. Buna ek olarak efsanevi bir korsan hazinesinin peşine düşecektir.

  Uncharted 4: A Thief's End nasıl bir oyun?

  Uncharted 4: A Thief's End, Nathan Drake'in macerasını dünyanın gizli köşelerine doğru yönlendirir. Oyunda çok fazla ayrıntılı bulmaca mekanizması vardır. Bunların arasından sıyrılıp bir şeyler başarabilmek gerçekten kolay değildir. Maceracı bir ruha sahip olduğunuz sürece oyun sonuna kadar size eşlik edecektir.

  Serinin diğer oyunlarının aksine bu oyundaki hikayenin biraz daha duygusal olduğu söylenebilir. Hikayenin anlatılışı son derece etkileyicidir. Tam anlamıyla hikayeyi takip edebilmek için oyundaki becerilerinizi konuşturmanız gerekir. Çünkü çok fazla ayrıntı vardır ve ayrıntılar arasında değerlendirmeler yapmak önemlidir.

  Grafikler oyunun kesinlikle en önemli yanıdırlar. Karakterler ve hikayenin geçtiği dünya oldukça ayrıntılıdır. Bu konuda tasarruf edilmediğini bilmelisiniz. Seslendirme için aynı şeyler söylenebilir. Sesler oyundaki gerilimi ve dramı en iyi şekilde yansıtırlar. Seslerin yükselmesi sebebiyle bazen kendinizi oyuna kaptırabilirsiniz.

  Önceki oyunlarda Nathan Drake etrafında gelişen hikayeler söz konusuydu. Uncharted 4: A Thief's End bu ezberi biraz bozar. Çok daha fazla şey keşfetmeniz gerekir ve birbirinden farklı yüzlerce karmaşıklığın içinde yolunuzu bulmanız şarttır. Ne olursa olsun oyun istediğiniz tarzda oynanabilirliği size sunar.

  Uncharted 4: A Thief's End sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Uncharted 4: A Thief's End çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Uncharted 4: A Thief's End sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Uncharted 4: A Thief's End minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 100 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Uncharted 4: A Thief's End önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen R5 1500X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX 580
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 100 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Uncharted 4: A Thief's End fiyatı ne kadar?

  Uncharted 4: A Thief's End oyunu Windows, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Uncharted 4: A Thief's End şimdiye kadar en iyi hikayeye sahip oyunlardan biridir. Sizi duygusal olarak yakaladıktan sonra vakit geçirmeye zorlar. Kayıp bir hazineyi ararken ekranın başından ayrılmak istemeyebilirsiniz. Uncharted 4: A Thief's End oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  Google Açıkladı: Arda Güler, Google Aramalarında Zirveye Ulaştı!

  EURO 2024'te Gürcistan'a karşı muhteşem performans sergileyen Arda Güler, Google aramalarında zirveye çıktı. Genç yetenek dünya gündeminde büyük ilgi gördü.

  Uncharted 4: A Thief's End Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et