R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Steam depolama yöneticisi kullanımı nasıl olur? Depolama yöneticisine nereden girilir? Detaylı kullanım rehberi R10 Blog da

  Ersin Yıldırım Ersin Yıldırım 01.04.2022 17:36 248 1 dk okuma süresi
  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı
  Son Düzenleme:

  Steam kütüphane klasörü ayarı nerede?

  Steam ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra “İndirmeler” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerenin en üst kısmında “KÜTÜPHANE KLASÖRLERİ” yazısına tıklayın.

  Depolama yöneticisi’ne yeni disk nasıl eklenir?

  İlk adımdaki kütüphane klasörleri butonuna bastıktan sonra karşınıza “Depolama Yöneticisi” açılacaktır. Burada daha önceden bir disk eklemediyseniz sadece Yerel Sürücü (C:) görünür. 

  Sağ tarafta bulunan “artı” simgesine tıkladıktan sonra “Yeni bir Steam kütüphane klasörü ekle” kısmına girin. Buradan Steam’e eklemek istediğiniz diski seçin ve “Ekle” butonuna basın.

  Steam’de kütüphane diski nasıl varsayılan yapılır?

  Görselde gördüğünüz iki diskten “Yerel Sürücü (D:)” olanın yanında sarı bir yıldız ibaresi var. Bu yıldız o diskin varsayılan disk olduğu anlamına geliyor. Bunu değiştirmek için sekmelerden varsayılan olarak belirlemek istediğiniz diske tıklayın ve sağ taraftaki üç noktaya tıklayın. Açılan mini menüden “Varsayılan Yap” butonuna tıklayın.

  Steam kütüphane klasörleri arasında oyun nasıl taşınır?

  Taşımak istediğiniz oyunu seçin ve alt kısımda bulunan “Taşı” butonuna tıklayın. Ardından karşınıza çıkan “İçeriği Taşı” bölümünde daha önceden eklediğiniz disklerden birini seçin ve “Taşı” deyin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam’de EA Play İndirimi Başladı!

  Electronics Arts ile Steam arasındaki anlaşma çerçevesinde EA Play aboneliği Steam'de indirime girdi. Oyun tutkunları EA Play aboneliğini Steam üzerinden %80'e varan indirimle alabiliyor. İşte EA Play indirimli abonelik kampanyasının detayları!

  Steam'dan Temmuz Ayı İçin 4 Yeni Oyun

  Steam, Temmuz ayı itibariyle kütüphanesine 4 yeni oyun kazandırdı. Bu oyunlar neler? Sistem gereksinimleri nedir? Detaylar haberimizde..

  Whatsapp Aero Kullananlar Dikkat: Uygulamanın Kullanımı Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero kullanıcıları için güvenlik riski ortaya çıktı. Whatsapp Aero kullanmak ne kadar güvenli!

  Elif 1375

  Steam Açıkladı! PC Oyunlarında En Çok Tercih Edilen İşletim Sistemi Belli Oldu!

  Steam, 2022 Haziran ayı istatistiksel verileri açıklandı. Valve tarafından yayınlanan verilere göre 2022 Haziran ayında PC oyuncularının işletim sistemi tercihleri nasıl oldu? İşte detaylar!

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et