R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Steam depolama yöneticisi kullanımı nasıl olur? Depolama yöneticisine nereden girilir? Detaylı kullanım rehberi R10 Blog da

  Ersin Yıldırım Ersin Yıldırım 01.04.2022 17:36 533 1 dk okuma süresi
  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı
  Son Düzenleme:

  Steam kütüphane klasörü ayarı nerede?

  Steam ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra “İndirmeler” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerenin en üst kısmında “KÜTÜPHANE KLASÖRLERİ” yazısına tıklayın.

  Depolama yöneticisi’ne yeni disk nasıl eklenir?

  İlk adımdaki kütüphane klasörleri butonuna bastıktan sonra karşınıza “Depolama Yöneticisi” açılacaktır. Burada daha önceden bir disk eklemediyseniz sadece Yerel Sürücü (C:) görünür. 

  Sağ tarafta bulunan “artı” simgesine tıkladıktan sonra “Yeni bir Steam kütüphane klasörü ekle” kısmına girin. Buradan Steam’e eklemek istediğiniz diski seçin ve “Ekle” butonuna basın.

  Steam’de kütüphane diski nasıl varsayılan yapılır?

  Görselde gördüğünüz iki diskten “Yerel Sürücü (D:)” olanın yanında sarı bir yıldız ibaresi var. Bu yıldız o diskin varsayılan disk olduğu anlamına geliyor. Bunu değiştirmek için sekmelerden varsayılan olarak belirlemek istediğiniz diske tıklayın ve sağ taraftaki üç noktaya tıklayın. Açılan mini menüden “Varsayılan Yap” butonuna tıklayın.

  Steam kütüphane klasörleri arasında oyun nasıl taşınır?

  Taşımak istediğiniz oyunu seçin ve alt kısımda bulunan “Taşı” butonuna tıklayın. Ardından karşınıza çıkan “İçeriği Taşı” bölümünde daha önceden eklediğiniz disklerden birini seçin ve “Taşı” deyin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Call of Duty®: Warzone™ 2.0 İlk Kez Steam'de!

  16 Kasım lansmanından önce CoD: Warzone 2 oyunu Steam'e geldi. Oyunun satışının başlamasıyla beraber uzun süredir oyunu bekleyenler, oldukça heyecanlandılar.

  Steam'de Bir Oyun Daha Ücretsiz: Warhammer: Vermintide 2 Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor!

  Steam, Warhammer: Vermintide 2 oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Kullanıcılar, bu oyuna 7 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak erişilebilecekler.

  En Güvenilir Bulut Depolama Servisleri

  En güvenilir bulut depolama hizmetleri arasında Google Drive, Microsoft OneDrive, Apple iCloud, Yandex.Disk ve Mega gibi devler yer alıyor.

  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!

  Steam, uzun süredir aynı olan mobil uygulamasını yeniledi. Yepyeni özelliklerin yanı sıra önemli geliştirmeler yapıldı. İşte yeni Steam mobil uygulamasının özellikleri!

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et