R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Steam depolama yöneticisi kullanımı nasıl olur? Depolama yöneticisine nereden girilir? Detaylı kullanım rehberi R10 Blog da

  Ersin Yıldırım
  Ersin Yıldırım R10 Editörü
  01.04.2022 17:36 1759 1 dk okuma süresi
  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı
  Son Düzenleme:

  Steam kütüphane klasörü ayarı nerede?

  Steam ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra “İndirmeler” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerenin en üst kısmında “KÜTÜPHANE KLASÖRLERİ” yazısına tıklayın.

  Depolama yöneticisi’ne yeni disk nasıl eklenir?

  İlk adımdaki kütüphane klasörleri butonuna bastıktan sonra karşınıza “Depolama Yöneticisi” açılacaktır. Burada daha önceden bir disk eklemediyseniz sadece Yerel Sürücü (C:) görünür. 

  Sağ tarafta bulunan “artı” simgesine tıkladıktan sonra “Yeni bir Steam kütüphane klasörü ekle” kısmına girin. Buradan Steam’e eklemek istediğiniz diski seçin ve “Ekle” butonuna basın.

  Steam’de kütüphane diski nasıl varsayılan yapılır?

  Görselde gördüğünüz iki diskten “Yerel Sürücü (D:)” olanın yanında sarı bir yıldız ibaresi var. Bu yıldız o diskin varsayılan disk olduğu anlamına geliyor. Bunu değiştirmek için sekmelerden varsayılan olarak belirlemek istediğiniz diske tıklayın ve sağ taraftaki üç noktaya tıklayın. Açılan mini menüden “Varsayılan Yap” butonuna tıklayın.

  Steam kütüphane klasörleri arasında oyun nasıl taşınır?

  Taşımak istediğiniz oyunu seçin ve alt kısımda bulunan “Taşı” butonuna tıklayın. Ardından karşınıza çıkan “İçeriği Taşı” bölümünde daha önceden eklediğiniz disklerden birini seçin ve “Taşı” deyin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam Deck'in Rakibi Ayaneo Next Lite Resmen Tanıtıldı!

  Steam Deck'in rakibi Ayaneo Next Lite, üstün performansı ve uygun fiyatı ile taşınabilir oyun konsolları dünyasında yeni bir çığır açıyor.

  Steam, Windows 7 ve 8 Desteğini Sonlandırdı: Yeni Döneme Geçiş Başlıyor!

  Steam, 2024 itibarıyla Windows 7 ve 8 desteğini sonlandırdı. Bu değişiklik, milyonlarca kullanıcının, güncel işletim sistemlerine geçiş yapmasını teşvik edecek!

  Steam’den Sonra EA de Dolara Geçti: İşte Yeni Fiyatlar!

  Steam sonrası Electronic Arts (EA) da abonelik hizmetlerinde doları tercih etti. Bu geçiş, oyunlar ve EA Play abonelik fiyatlarında önemli artışa yol açtı.

  WhatsApp Sınırsız Depolama Dönemi Son Buluyor: Kullanıcıları Neler Bekliyor?

  WhatsApp'ta sınırsız depolama dönemini sona eriyor. Böylece kullanıcılar, yeni depolama politikalarına uyum sağlamak zorunda kalacaklar.

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et