R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Steam depolama yöneticisi kullanımı nasıl olur? Depolama yöneticisine nereden girilir? Detaylı kullanım rehberi R10 Blog da

  Ersin Yıldırım
  Ersin Yıldırım R10 Editörü
  01.04.2022 17:36 982 1 dk okuma süresi
  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı
  Son Düzenleme:

  Steam kütüphane klasörü ayarı nerede?

  Steam ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra “İndirmeler” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerenin en üst kısmında “KÜTÜPHANE KLASÖRLERİ” yazısına tıklayın.

  Depolama yöneticisi’ne yeni disk nasıl eklenir?

  İlk adımdaki kütüphane klasörleri butonuna bastıktan sonra karşınıza “Depolama Yöneticisi” açılacaktır. Burada daha önceden bir disk eklemediyseniz sadece Yerel Sürücü (C:) görünür. 

  Sağ tarafta bulunan “artı” simgesine tıkladıktan sonra “Yeni bir Steam kütüphane klasörü ekle” kısmına girin. Buradan Steam’e eklemek istediğiniz diski seçin ve “Ekle” butonuna basın.

  Steam’de kütüphane diski nasıl varsayılan yapılır?

  Görselde gördüğünüz iki diskten “Yerel Sürücü (D:)” olanın yanında sarı bir yıldız ibaresi var. Bu yıldız o diskin varsayılan disk olduğu anlamına geliyor. Bunu değiştirmek için sekmelerden varsayılan olarak belirlemek istediğiniz diske tıklayın ve sağ taraftaki üç noktaya tıklayın. Açılan mini menüden “Varsayılan Yap” butonuna tıklayın.

  Steam kütüphane klasörleri arasında oyun nasıl taşınır?

  Taşımak istediğiniz oyunu seçin ve alt kısımda bulunan “Taşı” butonuna tıklayın. Ardından karşınıza çıkan “İçeriği Taşı” bölümünde daha önceden eklediğiniz disklerden birini seçin ve “Taşı” deyin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sifu Steam ve Xbox Çıkış Tarihi Duyuruldu!

  Zorluk seviyesi ve oyun mekanikleri ile gündeme gelen Sifu, PlayStation için yayınlanmıştı. PS4 ve PS5'te oynanabilen oyun şimdi de PC ve Xbox için geliyor.

  Hogwarts Legacy Steam’den Kötü Haber Aldı!

  Hogwarts Legacy, 10 Şubat'ta yayınlanmasından sonra Steam ve yanı sıra Twitch ve Youtube'da en popüler oyun oldu. Ancak haftalar geçtikçe tüm oyunlar gibi popülerliğini kaybetmeye başladı.

  Avrupa Birliği, TikTok Kullanımını Yasakladı!

  Son dönemde ABD'nin yanı sıra Avrupa Birliği'nden de TikTok'a yasaklar geldi. Çin merkezli uygulama artık Avrupa Birliği tarafından yasaklandı.

  ChatGPT Kullanımına Çin Hükümetinden Yasak Geldi!

  Çin, ChatGPT hizmetlerini kendi egemenliğine zarar verecek içerikler bulundurduğu için yasaklama kararı aldı.

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et