R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Steam depolama yöneticisi kullanımı nasıl olur? Depolama yöneticisine nereden girilir? Detaylı kullanım rehberi R10 Blog da

  Zeki Ersin Yıldırım
  Zeki Ersin Yıldırım R10 Editörü
  01.04.2022 17:36 1862 1 dk okuma süresi
  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı
  Son Düzenleme:

  Steam kütüphane klasörü ayarı nerede?

  Steam ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra “İndirmeler” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerenin en üst kısmında “KÜTÜPHANE KLASÖRLERİ” yazısına tıklayın.

  Depolama yöneticisi’ne yeni disk nasıl eklenir?

  İlk adımdaki kütüphane klasörleri butonuna bastıktan sonra karşınıza “Depolama Yöneticisi” açılacaktır. Burada daha önceden bir disk eklemediyseniz sadece Yerel Sürücü (C:) görünür. 

  Sağ tarafta bulunan “artı” simgesine tıkladıktan sonra “Yeni bir Steam kütüphane klasörü ekle” kısmına girin. Buradan Steam’e eklemek istediğiniz diski seçin ve “Ekle” butonuna basın.

  Steam’de kütüphane diski nasıl varsayılan yapılır?

  Görselde gördüğünüz iki diskten “Yerel Sürücü (D:)” olanın yanında sarı bir yıldız ibaresi var. Bu yıldız o diskin varsayılan disk olduğu anlamına geliyor. Bunu değiştirmek için sekmelerden varsayılan olarak belirlemek istediğiniz diske tıklayın ve sağ taraftaki üç noktaya tıklayın. Açılan mini menüden “Varsayılan Yap” butonuna tıklayın.

  Steam kütüphane klasörleri arasında oyun nasıl taşınır?

  Taşımak istediğiniz oyunu seçin ve alt kısımda bulunan “Taşı” butonuna tıklayın. Ardından karşınıza çıkan “İçeriği Taşı” bölümünde daha önceden eklediğiniz disklerden birini seçin ve “Taşı” deyin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  Warhammer 40K: Gladius, Ücretsiz Oldu: Steam’den Oynayabilirsiniz!

  Warhammer 40K: Gladius, Steam ve Epic Games Store'da kısa süreliğine ücretsiz! Savaş ve strateji dolu bu oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

  e-Devlet Uygulamasına Kaza Tutanağı Özelliği Eklendi: İşte Kullanımı ve Detayları!

  e-Devlet'e kaza tutanağı özelliği geldi. e-Devlet kaza tutanağı ile internette tutanak oluşturabilir ve sigorta işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

  İngiltere, Kolay Şifre Kullanımını Yasakladı: Yasağa Uymayanlara Ağır Cezalar Verilecek!

  İngiltere, internet bağlantılı cihazların daha güvenli olması için tahmin edilmesi kolay şifreleri yasakladı. Yasağa uymayanlara ağır cezalar geliyor.

  Steam Depolama Yöneticisi Kullanımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et