R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Satisfactory Sistem Gereksinimleri

  Kullanıcıların araştırmasını yapmış olduğu konulardan birisi Satisfactory sistem gereksinimleri olmakta. Gelin beraber bu oyunu inceleyelim.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  29.09.2022 20:00 2198 2 dk okuma süresi
  Satisfactory Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Oyun dünyası, her geçen yıl daha da gelişiyor. Daha gerçekçi ve iyi mekaniklere sahip oyunların çıkmaya başladığı son dönemlerde ön plana çıkan oyunlardan biri de Satisfactory oyunu olarak yer alıyor. Satisfactory oyunu, simülasyon sevenler ve otomasyona hakim olmak isteyenlerin severek oynadığı bir oyundur. Sunduğu özellikler sayesinde birçok kişinin bağımlısı olduğu bir oyun olarak da bizleri karşılıyor. Oyun hakkında bilinmesi gereken birçok şey mevcut.

  Satisfactory oyunu hakkında bilgi

  Satisfactory, 19 Mart 2019 tarihinde erken erişim olarak yayınlanan bir fabrika simülasyonu oyunu. Devasa bir açık dünyada oynanan ve fabrika kurularak gelişilen bu oyunda amaç otomasyon yapmak. Ayrıca, fabrikaların güzel bir şekilde işlemesini sağlamak da oyunun amaçları arasında yer alıyor. Basit aletlerle oyuna başlayan oyuncu, bir süre sonra daha iyi makineler inşa ederek fabrikasını büyütüyor.

  Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen Satisfactory, Unreal Engine 4 oyun motoru ile üretildi. Hem tek hem de çok oyunculu desteğini bünyesinde barındıran bu oyun, aynı zamanda mod desteğine de sahip.

  Satisfactory sistem gereksinimleri konusuna geçmeden önce oyun hakkında kullanıcıların en çok eleştirdiği noktaya da değinmek gerekiyor. Oyuncular, basit bir şekilde başlayarak gelişmiş ve karmaşık bir yapıya doğru ilerliyor. Başlangıçta kolay bir şekilde oynanabilen bu oyun bir süre sonra karmaşıklaşıyor. Fabrikaların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bundan dolayı yeni başlayan oyuncuların fabrikaları düzenli bir şekilde kurması gerekiyor.

  Satisfactory sistem gereksinimleri nelerdir?

  Satisfactory sistem gereksinimleri aşağıda açıklanmıştır:

  Satisfactory en düşük sistem gereksinimleri

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5-3570 işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GTX 770 ekran kartı
  • 15 GB depolama alanı

  Satisfactory önerilen sistem gereksinimleri

  Oyunun en düşük sistem gereksinimleri belirtilirken önerilen sistem gereksinimleri hakkında ekip tarafından herhangi bir bilgi verilmemiş durumda.

  Satisfactory çıkış tarihi ve fiyatı

  Satisfactory sistem gereksinimleri dışında oyuncuların merak ettiği konulardan birisi oyunun çıkış tarihi ve fiyatı oluyor. Oyun 2019 yılından bu yana piyasada yer alsa da henüz erken aşamada. Güncel olarak 6. büyük güncellemeyi yayınlayan ekip, yeni güncelleme ile pek çok yeniliğe yer veriyor. 

  Erken aşama sürecinin ne kadar devam edeceği ise bilinmiyor. Ancak oyuncular, erken aşamada oyunu Steam ve Epic Games Store üzerinden satın alıyorlar. Satisfactory, 50 TL’lik fiyat etiketi ile mağazadan alınır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS): Otomatik Güncelleme ve TRT Frekans Ayarları

  Türksat'ın TKGS sistemi ile TRT 1 ve diğer kanalları kolayca güncelleyin! EURO 2024 maçlarını kaçırmamak için doğru frekans ayarlarını öğrenin.

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Satisfactory Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et