R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sabatoj Sistem Gereksinimleri

  Sabotaj, FPS dinamiklerini yansıtan çok oyunculu bir online oyundur. Unreal Engine 4 motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Sabotaj sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  08.06.2022 00:09 1618 2 dk okuma süresi
  Sabatoj Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Sabotaj ücretsiz olarak oynanabilen FPS tarzı çok oyunculu bir online oyundur. HES Games tarafından geliştirilmiştir. 2020 yılında resmi olarak yayınlanmıştır ve Türkiye dahil 40'ı aşkın Avrupa ülkesinden erişilebilir. Oyun sadece PC platformunda oynanabilir.

  Askeri disiplinin temsilcileri olan Force ekibi ile uluslararası ajanların oluşturduğu Tactic takımı arasındaki mücadeleye odaklanır. Oyunun hikayesi oyun türü gereği aşırı geniş değildir. Ekipler birbirinden farklı 8 haritada mücadele ederek birbirine üstünlük kurmaya çalışırlar.

  Sabotaj nasıl bir oyun?

  Sabotaj klasik FPS oyunlarına oldukça benzer bir yapıya sahiptir. Oyundaki silah miktarı oldukça çeşitlidir. Yerli silahlar dahil olmak üzere pek çok global silah vardır. Silahların seviyesini yükseltme veya ona farklı özellikler kazandırma gibi bir durum söz konusu değildir.

  Silahlara müdahale etmek istediğiniz zaman sadece susturucu, lazer, dürbün ve buna benzer eklentiler kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda çeşitli kozmetik ögeler vardır. Bunları kullanarak ekipmanlarınıza farklı görünümler kazandırma şansınız vardır.

  Sabotaj pek çok FPS oyununa göre iyi grafiklere sahiptir. Haritaların çoğunluğunun yerli bölgelerden seçilmiş olması önemli bir detaydır. Oyunda kullanılabilen ekipmanların animasyonları ideal düzeydedir. Bir FPS oyunundan bekleyebileceğiniz pek çok özelliğe sahiptir.

  Sabotaj sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Sabotaj çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Sabotaj sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Sabotaj minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-4150
  • Ekran kartı: Intel HD 4000
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Sabotaj önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4460
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Force ve Tactic takımı arasındaki mücadelede tarafını seçerek maceraya dahil olabilirsin. Oyun kendisini para tuzağı olmaktan olabildiğince uzak tutar. MMOFPS olduğu için çeşitli turnuvalar ve ödüllerle oyuncuların ilgisini çekmeye çalışır. Sabotaj'ı oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  Sabatoj Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et