R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PES 2018 Sistem Gereksinimleri

  PES 2018 tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen bir spor oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. PES 2018 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  17.09.2022 14:19 1562 3 dk okuma süresi
  PES 2018 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  PES 2018 uzun bir süredir var olan Pro Evolution Soccer serisine dahil edilen 17. futbol oyunudur. PES Productions tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2017 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Android ve iOS platformlarında oynanır.

  Oyunu tek oyunculu veya çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Serinin önceki oyunlarında yer alan özellikler korundu. Ayrıca uzun süredir devam eden lisans problemlerinin bir kısmı giderildi. Barcelona ve Borussia Dortmund gibi takımlar orijinal isimleri ve kadrolarıyla oyuna dahil edildi.

  PES 2018 nasıl bir oyun?

  PES 2018 serinin önceki oyunu düşünüldüğünde ayırt edilebilecek net bir özelliğe sahip değildir. Oyun hızı çok daha yavaştır ve kontroller iyileştirilmiş durumdadır. Top sürme gibi konularda daha hassas geçişler söz konusudur. Ayrıca Master League gibi temel özelliklerde iyileştirmeler vardır.

  Oyunun en önemli dezavantajı serinin önceki oyunlarına göre pek bir farka sahip olmamasıdır. Menülerin hiçbir şekilde güncellenmediğini fark edebilirsiniz. Ayrıca hakemler neredeyse berbat denecek kadar kötü kararlar alabilirler. Eklenen yeni lisansları bir kenara bırakırsanız pek farklı bir şeyler bulamayabilirsiniz.

  Spor oyunlarının en kötü yanı yeni özellik oluşturma konusundaki problemlerdir. Her yıl yeni bir şeyler bulabilmek gerçekten kolay değildir. Bazı yıllarda devrim gibi kararlarla karşılaşabilirsiniz ama hepsi bu kadar. Geriye kalan hemen hemen tüm koşularda var olanla yetinmek zorunda kalırsınız.

  PES 2018 en yakın rakibiyle karşılaştırıldığında geri planda kalsa bile serinin en iyi oyunu olarak kabul edilebilir. Gerçekçi olmak gerekirse seriye aşina değilseniz sizi heyecanlandıracak pek bir özellik bulamayabilirsiniz. Çünkü önceki iki oyundan çok farklı özelliklere sahip değildir.

  PES 2018 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın PES 2018 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? PES 2018 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  PES 2018 minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-3450
  Ekran kartıAMD Radeon HD 7750
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı30 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  PES 2018 önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i7-3770
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 660
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı30 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  PES 2018 fiyatı ne kadar?

  Outlast oyunu Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Android ve iOS platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  PES 2018 seriye üst düzey katkılar sağlamasa bile oynanabilirlik açısından önemli gelişmeler sunar. Birkaç lisans dışında serinin önceki oyunlarından pek farklı değildir. Buna rağmen hala iyi bir futbol oyunudur. PES 2018 oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Kimlik Doğrulama Sistemi Getirebilir!

  Sosyal medya platformu Twitter, "gerçek bilgi" ilkesine ağırlık vermeye devam ediyor. Bu çerçevede platformda "kimlik doğurlama" modeline geçilecek. İşte Twitter kimlik doğrulama sisteminden ilk bilgiler!

  Forspoken Önerilen Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı!

  Rol yapma oyunu Forspoken için önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Sistem gereksinimleri yüksek olmasıyla oyuncuları şaşırtıyor.

  Yüzler Gülecek: S.T.A.L.K.E.R. 2 Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı Belli Oldu!

  S.T.A.L.K.E.R. 2'nin sistem gereksinimleri ve fiyatı belli oldu! 2023 yılının Aralık ayında çıkacağı duyurulan oyunun fiyatı, 345 ile 599 TL aralığında olacak!

  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi

  25.000.000 Türk Lirası Finansal Teknoloji Yatırımı ve Kurumsal Güçlü İş Ortaklıkları ile gündeme gelen Vallet hızlı bir şekilde #fintech sektörüne giriş yaparak tüm ilgileri üzerine topladı.

  PES 2018 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et