R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  New World Sistem Gereksinimleri

  New World açık dünya tarzında oynanabilen ve sandbox niteliği taşıyan bir MMO oyunudur. Oyun, Amazon Lumberyard oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. New World sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 30.07.2022 13:21 1133 3 dk okuma süresi
  New World Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  New World açık dünya tarzında oynanabilen ve çok oyunculu yapısıyla dikkat çeken bir oyundur. Amazon Games ve Orange County Studio işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2021 yılında yayınlanmıştır. Oyun sadece PC (Windows) platformunda oynanabilir durumdadır.

  Oyuncunun Aeternum adı verilen gizemli bir adayı keşfe çıkması gerekir. Her oyuncu kendi kaderini çizmekle görevlidir. The Corrupted tarafından yönetilen acımasız düşmanlarla mücadele etmek için çaba göstermeniz gerekir. Oyunu nasıl oynayacağınızı ve oyunda neler yapacağınızı tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.

  New World nasıl bir oyun?

  Sürekli MMORPG oynayan biriyseniz New World ilginizi çekmiş olabilir. Pek çok oyunun çok ciddi zorluk seviyeleri vardır. Üstelik MMORPG türünde çıkarılan çok fazla oyun vardır. Tüm bunlar arasından yolunuzu bulmanız zorlayıcı olabilir. Tam olarak hangi özelliklere odaklanmanız gerektiğine karar veremeyebilirsiniz.

  Oyunun ekonomisi büyük oranda oyuncular tarafından oluşturulur. PvP merkezli bir yapıya sahip olduğundan sürekli bir mücadelenin içerisinde yer alırsınız. Devasa boyuttaki savaşlarda yolunuzu bulmak gerçekten zor olabilir. Tehlikeler her zaman kapınızı çalabileceği için sürekli gergin bir şekilde oyunu oynamak zorunda kalabilirsiniz.

  Rekabette üstünlük sağlamak için saatlerinizi oyunda geçirmek gibi bir zorunluluk yoktur. Sadece oyuncular arasındaki iletişime gereken önemi vermeniz gerekir. Sosyal özellikler oyunu canlı tutarlar. New World tamamen farklı bir şey denediği için alışmak zaman alabilir. Özellikle tek başınıza ilerlemek isterken zorlanabilirsiniz.

  New World zaman içerisinde güç kaybeden oyunlar arasında yer alsa bile oynanabilir durumdadır. Oyunda geçireceğiniz vakit karşılığında birbirinden eğlenceli anlara tanıklık edebilirsiniz. Sürekli abonelik yenilemek gibi bir gereksinime sahip olmadığınız için zaman zaman ara verseniz bile kolayca geri dönebilirsiniz.

  New World sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın New World çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse New World sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  New World minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2400
  • Ekran kartı: AMD Radeon R9 280
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  New World önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-2600K
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  New World fiyatı ne kadar?

  New World oyunu sadece Windows platformunda yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  New World tamamen esrarengiz bir yapıya sahip olan Aeternum adasında paha biçilemez bir maceraya çıkmanızı sağlar. Sandbox yapılı açık dünyada kaderinizi kendiniz tayin edebilirsiniz. Ancak tüm tehlikelere karşı ayakta durabilmelisiniz. New World oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  Roblox Sistem Gereksinimleri

  Roblox, oyun geliştirerek veya oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Roblox, pek çok sistemde akıcı bir şekilde çalışmaktadır.

  Steam Oyuncuların En Fazla Tercih Ettiği İşletim Sistemlerini Açıkladı!

  Steam tarafından 2022 Eylül ayının en çok tercih edilen işletim sistemleri listesi paylaşıldı. Buna göre ilk sırayı Windows 11 aldı.

  New World Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et