R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Minecraft Eyer Nasıl Yapılır?

  Minecraft eyer nedir? Nasıl yapılır? Minecraft eyer ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı R10 Blog da...

  Ersin Yıldırım Ersin Yıldırım 01.04.2022 17:36 378 1 dk okuma süresi
  Minecraft Eyer Nasıl Yapılır?
  Son Düzenleme:

  Minecraft’ta eyer, bir crafting table veya fırınla ​​yapamayacağınız bir öğedir.

  Eyer bulabilmeniz için bir kaç farklı yöntem bulunur;

  1. BALIK TUTMAK

  Ne kadar garip gibi gözükse de balık tutarken eyer yakalayabilirsiniz. Oltanızı suya atın ve sudan çıkan baloncuklara dikkat edin. Sabırla beklerseniz, baloncuklar oltanıza doğru hareket edecektir. Bu, oltanızı sarmanız için bir işarettir.  Şanslıysanız, envanterinize otomatik olarak eklenecek bir eyer yakalarsınız.

  2. ZİNDANLARDA BULUNAN SANDIKLAR

  Bir eyer elde etmenin en kolay yolu, zindanları keşfederken sandıkları yağmalamaktır. Zindanlar, Overworld'de doğal olarak oluşan yapılardır ve genellikle bir mob spawner ve iki adede kadar sandık içerir. Yine de dikkatli olun, çünkü ortaya çıkan yaratıklar sizin düşmanınız olacaktır.

  3. NETHER KALESİNDE BULUNAN SANDIKLAR

  Öncelikle Nether’ı keşfetmek için bir Nether portalı oluşturmanız gerekir. Portalı inşa etmek için, on dört obsidyen ile bir çerçeve oluşturup, portalı çakmak taşı ile yakarak yapabilir ve Nether’e seyahat edebilirsiniz. Nether’a girdikten sonra, kaleye gitmek ve sandıkları yağmalamak size bir eyer verebilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, oyunculara çevreleriyle etkileşim kurabilme imkanı tanıyan üç boyutlu bir sandbox oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minecraft sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Havale Nedir? Nasıl Yapılır?

  Havele ile EFT arasında ne gibi farklar vardır, havale yaparken hangi bilgiler gereklidir, havale saatleri nelerdir gibi soruların cevabını yazımızdan bulabilirsiniz.

  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Samsung'un Ağustos'ta düzenleneceği açıklanan "Samsung Galaxy Unpacked" etkinliğine dair detaylar belli oldu. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 gibi modellerin tanıtılacağı etkinlik nasıl izlenir?

  iPhone DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir?

  iPhone'ndaki DNS ayarları değiştirilebilmektedir. Bu şekilde, Safari'yi ve internet kullanan diğer iPhone uygulamaları önemli ölçüde hızlanmaktadır.

  Minecraft Eyer Nasıl Yapılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et