R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mafia 2 Sistem Gereksinimleri

  Mafia 2 aksiyon ve üçüncü şahıs nişancı tarzlarını yansıtan tek oyunculu bir oyundur. Illusion motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Mafia 2 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 05.06.2022 17:48 1271 2 dk okuma süresi
  Mafia 2 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Mafia 2 aksiyon ve üçüncü şahıs nişancı tarzlarında oynanabilen bir oyundur. Önceden Illusion Softworks olarak bilinen 2K Czech tarafından geliştirilmiştir. Çıkış tarihleri platformlara göre değişiklik gösteren oyun PC, Xbox 360, PlayStation 3 ve Mac platformlarında oynanabilir.

  Oyunda, Sicilyalı göçmen bir ailenin oğlu Vito Scaletta'nın giderek artan ünü işlenir. Vito Scaletta, Falcone Crime Family'e dahil olur. Hayatının dönüm noktası olan bu adımdan sonra arkadaşı Joe Barbaro ile birlikte mafya aileleri dahil olmak üzere herkes tarafından aranan bir adama dönüşür.

  Mafia 2 nasıl bir oyun?

  Mafia 2'de oyuncunun yapabileceği pek çok şey vardır. Son derece detaylı bir şekilde oluşturulmuş olan şehre gıptayla bakarsınız. Her ufak detay üzerinde bile epey fazla düşünüldüğünü fark edersiniz. Girişeceğiniz suçlarda şiddetin yoğun bir şekilde öne planda olduğunu görürsünüz.

  Oyunun hikayesi oldukça ilgi çekicidir. Grafikler hikayenin geçtiği 1940-1950 yıllarını andıracak şekilde işlenmiştir. Bazı durumlarda karşılaşılan durumların birbirlerini tekrar ettiğini görürsünüz. Ayrıca aksiyonun büyük bir kısmı sürüş maceranızla ilgili olacaktır.

  Benzer yapıdaki diğer oyunlara göre pek çok eksiği olmasına rağmen oynanabilir bir oyun olarak nitelendirilir. Oynarken epey bir keyif alabilirsiniz ama tekrarlara alışık olmanız gerekir. Ayrıca modern oyunlara göre grafikler sizi pek memnun etmeyebilir.

  Mafia 2 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Mafia 2 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Mafia 2 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Mafia 2 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD 2600 PRO
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 8 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Mafia 2 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD 3870
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Mafia 2'de Vito Scaletta'nın Empire Bay sokaklarında işini yapmasına yardımcı olursunuz. Arkadaşı Joe Barbaro ile birlikte mafyaya kendini kanıtlamak için çaba gösterir. Güç gösterisinde ona eşlik etmelisiniz. Mafia 2'yi oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, oyunculara çevreleriyle etkileşim kurabilme imkanı tanıyan üç boyutlu bir sandbox oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minecraft sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Mafia 2 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et