R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  League of Legends Sistem Gereksinimleri

  League of Legends, RPG ve RTS elementlerini bir araya getiren bir MOBA oyunudur. Riot Games'in kendi motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. League of Legends sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  02.06.2022 00:11 2261 2 dk okuma süresi
  League of Legends Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  League of Legends, MOBA (multiplayer online battle arena) tarzında akıllara ilk gelen oyunlardan biridir. Riot Games tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun sadece PC platformunda (Windows ve macOS) oynanabilir.

  League of Legends oynarken iki takım karşı karşıya gelir. Takımlar simetrik sayılabilecek şekilde karşılıklı olarak kendi köşelerinden başlangıç yaparlar. Her takım zaman ilerledikçe güçlenir. Bir takımın maçı kazanabilmesi için karşı takımın Nexus adını taşıyan yapısını yıkması gerekir.

  League of Legends nasıl bir oyun?

  League of Legends içerisinde oyuncular genel olarak 5v5 şeklinde birbiriyle mücadele ederler. Takımların hızlı bir şekilde hareket etmeleri gerekir. Çünkü haritada yer alan belirli önemli görevleri yerine getirmek için güçlenmeleri ve organize olmaları şarttır. Böylece avantaj elde ederler.

  Grafiksel açıdan oyun zaman içerisinde gelişim göstermiştir. Başlangıçta öne çıkan noktası bu değildir. Daha sonradan ise doku güncellemeleri ve çok daha fazlası sayesinde gelişim göstermiştir. Her karaktere özel olarak seslendirme yapılması ise oldukça değerlidir.

  League of Legends başlangıçtan profesyonel yolculuğa kadar benzer bir oynanabilirlik sunar. Rekabet artıkça oynanabilirlik zorlaşır. Farklı oyuncularla karşı karşıya gelirsiniz. Tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir oyun olsa bile belirli noktadan sonra kendini tekrar edeceğini bilmek gerekir.

  League of Legends sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın League of Legends çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse League of Legends sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  League of Legends minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-530
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 6570
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama alanı: 16 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  League of Legends önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-3330
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 16 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  League of Legends, RTS ve RPG izleri taşıyan bir oyundur. Hızlı bir tempoya sahiptir. Tasarımsal olarak güçlü şampiyonların sürekli dengelenmesi söz konusudur. Sürekli yeni karakterlerin dahil edilmesi oyunun gelişmesine yardımcı olur. League of Legends oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Microsoft, Windows 11 Yüklü Olsa Bile Eski Bilgisayarların Açılmasını Engelleyecek: İşte Detaylar!

  Microsoft, Windows 11 24H2 ile eski bilgisayarların açılmasını engelleyerek teknoloji ve güvenlik standartlarını yükseltiyor.

  Windows 12, Bu Yıl Gelmeyebilir: Microsoft'tan Büyük Güncelleme Hamlesi!

  Microsoft, Windows 12 yerine, yapay zeka özellikleriyle güçlendirilmiş Windows 11 24H2 güncellemesine odaklanıyor.

  Copilot Güncelleniyor: Microsoft, Yeni Özellikleri Duyurdu!

  Microsoft, Copilot'a eklenerek kullanıcı deneyimini geliştiren, yeniden tasarlanmış arayüz gibi yeni özellikler ve yenilikler hakkında bilgi verdi.

  League of Legends Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et