R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Last Call BBS Sistem Gereksinimleri

  Last Call BBS farklı senaryolarla karşılaşılabilen retro tarzında bir bulmaca oyunudur. Oyun kendine özgü bir oyun motoru kullanır. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Last Call BBS sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  04.08.2022 00:54 2070 3 dk okuma süresi
  Last Call BBS Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Last Call BBS içerisinde birbirinden farklı senaryo barındıran retro tarzında görüntülere sahip bir bulmaca oyunudur. Zachtronics tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Linux ve Mac OS platformlarında oynanabilir.

  Onu bir oyun oyun paketi olarak düşünebilirsiniz. İçerisinde 8 tane farklı mini oyun vardır. Her biri bulmaca tarzındadır ve epey eğlenceli vakit geçirmenizi sağlarlar. Gerektiğinde arka plandaki hikayeyi öğrenme yoluna gidebilirsiniz. Oyunun zamanda yolculuk yapmanızı sağlayacak pek çok farklı yönü vardır.

  Last Call BBS nasıl bir oyun?

  Last Call BBS özgürce bulamacalar çözebileceğiniz bir oyundur. Aslında arkasında üzücü bir hikaye bırakır. Çünkü geliştirici firma 2023 yılında kapanacağını açıklamıştır. Firmanın son oyunu adına yakışır şekilde özgürlüklerle doludur. En önemlisi oyuncuları bir retro deneyimine davet edecek kadar iyidir.

  Barkeep adında gizemli bir karakter eski retro oyunlara ait sunucusunu açık bıraktığını belirtir. Bu sizin için önemli bir fırsattır çünkü birbirinden farklı retro oyuna erişim sağlayabilirsiniz. Barkeep'e ait olan BBS kanalı Last Call adını taşır ve içerisinde kırılmış pek çok oyun vardır. Oyunlara erişirken her zaman bir dial-up sesi duyarsınız.

  Oyun bir bulmaca oyunu olsa bile arka planında belirli bir hikaye vardır. Çeşitli mini oyunlarda ilerledikçe Barkeep bazı gizemli bilgiler vermeye başlar. Her ilerleyişinizde bilgisayarın bir önceki sahibi hakkında bilgiler edinirsiniz. Mini oyunların bir kısmı nasıl oynanacağıyla ilgili bilgi vermez ve bu epey bir zorlayıcıdır.

  Mini oyunların zorlayıcı olması onlara zaman ayıracağınız anlamına gelir. Bulmaca çözerken çok fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız bu oyun size göre değildir. Ancak ne pahasına olursa olsun bulmaca çözmek ve bunu geçmişe yönelik eğlenceli bir tarzda gerçekleştirmek istiyorsanız bu oyun tam size göredir.

  Last Call BBS sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Last Call BBS çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Last Call BBS sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Last Call BBS minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium 4
  • Ekran kartı: AMD FireGL T2-128
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 250 MB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Last Call BBS önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium 4
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 250 MB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Last Call BBS fiyatı ne kadar?

  Last Call BBS oyunu Windows, Linux ve Mac OS platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Last Call BBS geçmişe doğru yolculuk yapmanızı sağlayan bir oyundur. İçerisindeki mini oyunları oynarken eski dönemlerde neler olduğuna tanıklık edebilirsiniz. Bulmacalar oldukça zorlayıcıdır ve biraz vakit ayırmanız gerekebilir. Last Call BBS oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Sports FC 25 PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

  EA Sports FC 25'in PC sistem gereksinimleri açıklandı. HyperMotion V motoru ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken oyun, 27 Eylül'de piyasaya çıkıyor.

  Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta Tarihleri Belli Oldu!

  Call of Duty: Black Ops 6'nın beta tarihleri açıklandı. İşte tüm platformlarda aynı anda erişime açılacak bu heyecan verici beta süreci hakkında detaylar!

  Call of Duty Mobile'da Ücretsiz Promo Kodları Yayınlandı: İşte Kodlar!

  Call of Duty Mobile, altıncı sezonunu ücretsiz promo kodlarıyla kutluyor. Lo Profile ve Clutch Operator kostümlerini kazanmak için promo kodları kullanabilirsiniz!

  Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS): Otomatik Güncelleme ve TRT Frekans Ayarları

  Türksat'ın TKGS sistemi ile TRT 1 ve diğer kanalları kolayca güncelleyin! EURO 2024 maçlarını kaçırmamak için doğru frekans ayarlarını öğrenin.

  Last Call BBS Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et