R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

  Forza Horizon 4 arcade tarzını kaybetmeden oynanabilen en popüler yarış oyunlarından biridir. ForzaTech motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 03.06.2022 01:15 1255 2 dk okuma süresi
  Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Forza Horizon 4, arcade tarzını yansıtan ve açık dünyada geçen popüler yarış oyunlarından biridir. Playground Games, Turn 10 Studios ve Sumo Digital işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun PC (Windows), Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanabilir.

  Forza Horizon 4, İskoçya ve Kuzey Batı İngiltere'nin stilize edilmiş halini sunar. Ortam ve hava durumu sürekli değişkendir. Mevsimler dinamik bir biçimde yansıtılır. Mevsimlere bağlı olarak oyuncuların donmuş bir gölde veya kurumuş bir nehirde yarışabilmesi söz konusudur.

  Forza Horizon 4 nasıl bir oyun?

  Forza Horizon 4, Büyük Britanya'yı kapsayan yarış deneyimi sunar. Mükemmel tasarlanmış yarış mücadeleleri, toplanacak araçlar ve çok oyunculu etkinlikler vardır. Grafikler mevsimlere göre değişkenlik gösterir. Dinamik olarak değişebilen bu durum fazlasıyla dikkat çekicidir.

  Grafiksel açıdan birçok farklı detayla karşılaşabilmeniz mümkündür. Yarışlar başladığında oldukça iyi olan yıkım durumuyla karşılaşabiliyorsunuz. Sesler atmosferi yansıtmak için en iyi şekilde tasarlanmışlar. Oynarken farklı radyo seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz.

  Forza Horizon 4 arcade yarış tipini yansıtsa bile yer yer simülasyon tipi yaklaşımlar görebilmek mümkündür. Sürüş mekaniği büyük bir önem taşır. Tek oyunculu ve çok oyunculu oyun türlerinde heyecan verici içerikler vardır. Oyunu tekrar tekrar oynamak isteyebilirsiniz.

  Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Forza Horizon 4 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Forza Horizon 4 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Forza Horizon 4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-4170
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 65 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Forza Horizon 4 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-3820
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 65 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Forza Horizon 4 dinamik mevsim değişiklikleriyle deneyimleyebileceğiniz en büyük otomotiv festivalinizi size sunar. Açık dünyada Büyük Britanya'yı keşfetme şansı elde edersiniz. Toplanabilecek pek çok araba vardır. Forza Horizon 4 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 14’ün Çıkışını Dört Gözle Bekleyenleri Üzecek Haber

  Apple, Çin ile ABD arasındaki Tayvan krizi nedeniyle iPhone 14 çıkış tarihini ertelemek zorunda kalabilir. İşte son gelişmeler!

  Apex Legends Yeni Karakter Vantage’nin Özellikleri Tanıtıldı! Apex Legends 14.Sezon Başlıyor!

  Apex Legends'in gelecek hafta başlayacak yeni sezonuna dair tanıtım videosu yayınlandı. İşte yeni sezonda geleceği duyurulan yeni Apex Legends karakteri, Vantage'nin özellikleri ve diğer yeniliklere dair tüm detaylar!

  Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

  Fall Guys: Ultimate Knockout çok oyunculu olarak oynanabilen bir online parti oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri

  Hitman: Absolution bir suikastçının özel çabalarını takip etmenizi sağlayan bir aksiyon oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Hitman: Absolution sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et