R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

  Forza Horizon 4 arcade tarzını kaybetmeden oynanabilen en popüler yarış oyunlarından biridir. ForzaTech motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 03.06.2022 01:15 1354 2 dk okuma süresi
  Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Forza Horizon 4, arcade tarzını yansıtan ve açık dünyada geçen popüler yarış oyunlarından biridir. Playground Games, Turn 10 Studios ve Sumo Digital işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun PC (Windows), Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanabilir.

  Forza Horizon 4, İskoçya ve Kuzey Batı İngiltere'nin stilize edilmiş halini sunar. Ortam ve hava durumu sürekli değişkendir. Mevsimler dinamik bir biçimde yansıtılır. Mevsimlere bağlı olarak oyuncuların donmuş bir gölde veya kurumuş bir nehirde yarışabilmesi söz konusudur.

  Forza Horizon 4 nasıl bir oyun?

  Forza Horizon 4, Büyük Britanya'yı kapsayan yarış deneyimi sunar. Mükemmel tasarlanmış yarış mücadeleleri, toplanacak araçlar ve çok oyunculu etkinlikler vardır. Grafikler mevsimlere göre değişkenlik gösterir. Dinamik olarak değişebilen bu durum fazlasıyla dikkat çekicidir.

  Grafiksel açıdan birçok farklı detayla karşılaşabilmeniz mümkündür. Yarışlar başladığında oldukça iyi olan yıkım durumuyla karşılaşabiliyorsunuz. Sesler atmosferi yansıtmak için en iyi şekilde tasarlanmışlar. Oynarken farklı radyo seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz.

  Forza Horizon 4 arcade yarış tipini yansıtsa bile yer yer simülasyon tipi yaklaşımlar görebilmek mümkündür. Sürüş mekaniği büyük bir önem taşır. Tek oyunculu ve çok oyunculu oyun türlerinde heyecan verici içerikler vardır. Oyunu tekrar tekrar oynamak isteyebilirsiniz.

  Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Forza Horizon 4 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Forza Horizon 4 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Forza Horizon 4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-4170
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 65 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Forza Horizon 4 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-3820
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 65 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Forza Horizon 4 dinamik mevsim değişiklikleriyle deneyimleyebileceğiniz en büyük otomotiv festivalinizi size sunar. Açık dünyada Büyük Britanya'yı keşfetme şansı elde edersiniz. Toplanabilecek pek çok araba vardır. Forza Horizon 4 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et