R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri

  FIFA Online 4 meşhur futbol oyunu FIFA serisinin online olarak oynanabilen basit bir versiyonudur. Frostbite 3 motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. FIFA Online 4 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 02.06.2022 00:17 1840 2 dk okuma süresi
  FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  FIFA Online 4 en meşhur futbol oyunlarından biri olan FIFA serisinin ücretsiz olarak oynanabilen versiyonudur. Spearhead ve Electronic Arts işbirliğiyle geliştirilmiştir. 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun sadece PC platformunda (online olarak) oynanabilir.

  FIFA Online 4 öncelikle Güney Asya bölgesinde yayınlansa bile kısa süre içerisinde dünya genelinde ses getirdi. Klasik oyundan izler taşıması şaşırtıcı değildir. Ücretsiz olarak oynanabilmesi en önemli yönlerinden biridir. Oyunda VOLTA dahil olmak üzere pek çok özelliği bulabilirsiniz.

  FIFA Online 4 nasıl bir oyun?

  FIFA Online 4 meşhur serinin tüm özelliklerini bünyesinde barındırır. Gelişmiş çevrimiçi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda sosyal imkanları ön plana çıkarır. Kontroller açısından sizi pek fazla zorlamaz. Her türden kullanıcıya hitap edebilmek için gerekli optimizasyon adımları atılmıştır.

  Genel olarak oyunu klavye ve mouse ikilisiyle oynarsınız. İsteğe bağlı olarak bir oyun kolu (aksesuar) kullanmayı tercih edebilirsiniz. Standart oyunun sunduğu tüm özellikleri kapsamaz ama gerek duyulabilen ana özelliklerin tamamına sahiptir.

  Futbol atmosferinden basit bir şekilde yararlanmak istiyorsanız FIFA Online 4 size hitap edebilir. Futbolcuları geliştirerek takımınızı efsane bir kadroya kavuşturabilirsiniz. Çeşitli noktalarda paket satın alımı gibi tuzaklar olsa bile dikkatli davranırsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız.

  FIFA Online 4 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın FIFA Online 4 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse FIFA Online 4 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  FIFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD Athlon II X4 620
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 veya AMD Radeon HD 7570
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 18 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  FIFA Online 4 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2550 veya AMD FX-6350
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 6870
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 18 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  FIFA Online 4 en kısa yoldan FIFA deneyimi yaşamanızı sağlayacak bir oyundur. PC için özel olarak geliştirilmiştir. Mobil sürümleri olsa bile çoklu platform veya çapraz platform desteği yoktur. Oyundaki çeşitli modlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. FIFA Online 4 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, oyunculara çevreleriyle etkileşim kurabilme imkanı tanıyan üç boyutlu bir sandbox oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minecraft sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et