R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ETS 2 Sistem Gereksinimleri

  ETS 2 oldukça geniş mesafelere sürüşler yapabileceğiniz bir araç simülasyonu oyunudur. Prism3D motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. ETS 2 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 25.06.2022 10:55 1088 2 dk okuma süresi
  ETS 2 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  ETS 2, Avrupa bölgelerini kapsayan en geniş tır simülasyonu oyunudur. SCS Software tarafından geliştirilmiştir. 2012 yılında piyasaya sürülmesine rağmen her geçen yıl yeni güncellemeler alan oyun sadece PC platformunda (Linux ve MacOS dahil) oynanabilir durumdadır.

  ETS 2 bir önceki oyuna göre farklı bir oynanış yapısı sunar. Oyuncular bir profil oluşturmak ve merkez olarak bir şehir seçmelidirler. Başlangıçta hızlı görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Ardından ilk aracınızı satın alabilir ve garajınızı büyütmeye başlayabilirsiniz.

  ETS 2 nasıl bir oyun?

  Euro Truck Simulator 2 iyi bir simülasyon oyunudur. Bunun sebebi ise oldukça anlaşılabilir bir yapıya sahip olmasıdır. Oyunu oynarken kendini tekrar eden çeşitli anlarla karşılaşabilirsiniz. Çok yavaş ilerleyebilir veya görevleri yerine getirirken sıkılabilirsiniz.

  ETS iki varsayılan haliyle Avrupa'nın pek çok ülkesini kapsar. Belçika, Almanya, Avusturya, Hollanda ve Birleşik Krallık gibi farklı yerlere gidebilirsiniz. Sonradan çıkarılmış olan indirilmiş içeriklerle Macaristan, Danimarka, Bulgaristan ve Romanya gibi şehirlere ulaşabilirsiniz.

  Oyunda DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania ve Volvo gibi markalara ait araçlar vardır. Araçlardan herhangi birini alarak onları geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Ayrıca haritadaki çeşitli alanların indirilebilir içeriklerle daha kapsamlı hale geldiğini unutmamalısınız.

  ETS 2 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın ETS 2 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse ETS 2 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  ETS 2 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Celeron J1800
  • Ekran kartı: Intel HD 4000
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 3 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  ETS 2 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Athlon II X4 640
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 760
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Depolama alanı: 3 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  ETS 2 fiyatı ne kadar?

  ETS 2 oyunu Windows, Ubuntu (Linux) ve OS X platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platformlara göre değişiklik gösterebilir. Ancak platform ne olursa olsun Steam üzerinden oynanabilir.

  ETS 2'de yüksek mesafeler boyunca önemli yükleri teslim eden bir tır şoförü olursunuz. Avrupa'nın en önemli bölgelerine gidersiniz. Keşfedilecek onlarca farklı şehir vardır. Sürüş becerilerinizi ve hızınızı kullanarak oyun deneyimini geliştirebilirsiniz. ETS 2 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Doom Eternal Sistem Gereksinimleri

  Doom Eternal, Doom Slayer olarak maceraya katılabileceğiniz bir FPS oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Doom Eternal sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

  The Witcher 3: Wild Hunt birbirinden farklı bölgelerde geçen bir hikayeye sahip aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

  Red Dead Redemption 2, kurgusal Vahşi Batı'da geçen aksiyon ve macera oyunudur. Oyun RAGE oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri nelerdir?

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  ETS 2 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et