R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Escape Academy Sistem Gereksinimleri

  Escape Academy belirli bir yerden kaçmaya çalıştığınız bir bulmaca oyunudur. Oyun, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Escape Academy sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 06.08.2022 16:26 1398 3 dk okuma süresi
  Escape Academy Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Escape Academy, bir avuç öğrencinin kaçış uzmanına dönüşme serüvenine tanıklık ettiğiniz bulmaca oyunudur. Coin Crew Games tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanabilir.

  Oyunda amacınız Escape Room Master unvanını kazanabilmektir. Sınırlı bir süre içinde belirli bir hedefe ulaşmanız önemlidir. Bulmacaları çözmek ve bir sonraki aşamaya geçmek için hızlı düşünmeniz gerekir. Birinci şahıs bakış açısıyla oynarsınız ve her kaçış denemeniz size akademik not olarak yansır.

  Escape Academy nasıl bir oyun?

  Escape Academy klasik tarzda olduğunu düşündüğünüz bir odadan kaçış oyunu olabilir. Oyuna adım attığınız andan itibaren bunun böyle olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Odadan kaçabilmek için zor bulmacaları çözmeniz gerekir. Aynı zamanda süreyle yarışmak zorunda olduğunu unutmamalısınız.

  Oyunun en önemli dezavantajı kesinlikle aşırı kısa olmasıdır. Ancak bir odadan kaçış oyunundan beklenen her şeyi size sunar. İlginç ortamlar, farklı temalar, karmaşık olmayan menüler ve hikayenin sabit bir hızda ilerlemesi en dikkat çekici yönleridir. Diğer odadan kaçış oyunlarından farkı hepsini bir araya getirebilmesidir.

  Oyunu aralıksız bir şekilde oynamaya çalışırsanız yaklaşık 5-6 saat sürer. Bu konuda ısrarcı olmamalısınız. Çünkü asıl hedefiniz oyunun her yönünden keyif almak olmalıdır. Kaçış oyunlarının yapısında ince detaylar yer alır ve küçük ayrıntılara dikkat etmek zorunda kalırsınız. Bu açıdan oyunun diğerlerinden pek farkı yoktur.

  Her ne kadar oyunda çok fazla seviye yer almasa bile epey iyi vakit geçirmenizi sağlayabilir. Bulmacaları çözerken süreye dikkat etmek biraz stres yaratabilir. Bu stresle başa çıkabilmek için elinizden geleni yapmaya çalıştığınızda oyun oynamanın keyfini sonuna kadar deneyimlemiş olacaksınız.

  Escape Academy sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Escape Academy çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Escape Academy sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Escape Academy minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama alanı: 5 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Escape Academy önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 5 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Escape Academy fiyatı ne kadar?

  Escape Academy oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Escape Academy her ne kadar kısa bir oyun olsa bile odadan kaçış mekaniğini tam olarak öğrenmenizi sağlar. Hedefiniz okulun en iyi kaçış yapan kişisi olabilmektir. Diğer öğrencilerle değil ama süreyle yarışmanız gerekir. Escape Academy oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  Roblox Sistem Gereksinimleri

  Roblox, oyun geliştirerek veya oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Roblox, pek çok sistemde akıcı bir şekilde çalışmaktadır.

  Steam Oyuncuların En Fazla Tercih Ettiği İşletim Sistemlerini Açıkladı!

  Steam tarafından 2022 Eylül ayının en çok tercih edilen işletim sistemleri listesi paylaşıldı. Buna göre ilk sırayı Windows 11 aldı.

  Escape Academy Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et