R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Doom Eternal Sistem Gereksinimleri

  Doom Eternal, Doom Slayer olarak maceraya katılabileceğiniz bir FPS oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Doom Eternal sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 10.08.2022 20:51 1247 3 dk okuma süresi
  Doom Eternal Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Doom Eternal, oyuncuyu adrenalin dolu maceraya yönlendiren bir FPS oyunudur. Oyun, id Software tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2020 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Stadia ve Nintendo Switch platformlarında oynanır.

  Oyunda dünya şeytani güçler tarafından istila edilir. Gezegendeki insan nüfusu belirli oranda yok edilir. Hayatta kalanların bir kısmı diğer gezegenlere kaçarlar. Bir kısmı ise direniş ordusu kurarlar ama çok büyük kayıplar verirler. Doom Slayer dünyayı kurtarmak için tüm gücüyle geri dönmeye hazırdır.

  Doom Eternal nasıl bir oyun?

  Doom Eternal serinin önceki oyunlarından biraz daha farklıdır. Doom Slayer büyük bir güçle geri döner. Ölümcül şeytani güçlere kafa tutmak için her silahını kullanacaktır. Her şeyi oturup izlerseniz elbette düşmanları ortadan kaldıramazsınız. Ancak karakterinizi güçlendirirseniz senaryoyu değiştirme şansına sahip olursunuz.

  Grafikler açısından oyun pürüzsüz bir deneyim sunar. Her şey atmosfere uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kötülüğün temsilcileri en iyi şekilde detaylandırılmıştır. Ayrıntılara dikkat etmeye çalışırken etrafınızda biriken düşmanları fark etmekte zorlanırsınız. Sesler ise aksiyon ritmine ayak uyduracak kadar iyidirler.

  Oynanabilirlik size çok zorluk çıkarmaz. Yeni silahlarla karşılaşırsınız ve aynı zamanda yeni düşman türleriyle tanışırsınız. Hızlı ve eğlenceli bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Ayrıca bir miktar kan görmeye alışkın olmalısınız. Cehennem güçlerine karşı koyabilmek kolay bir iş değildir.

  Doom Eternal oynarken mücadeleden asla korkmamalısınız. Heyecanlı bir şekilde ilerlerken her şeye kolayca alıştığınızı fark edersiniz. Sadece bulmacaların olduğu kısımlara dikkat etmelisiniz. Oyunda atacağınız her olumlu adımda bir ödülün sahibi olursunuz. Aksiyondan kaçarsanız kaybedersiniz.

  Doom Eternal sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Doom Eternal çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Doom Eternal sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Doom Eternal minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-661
  Ekran kartıAMD Radeon R9 280
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı50 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Doom Eternal önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i7-6700K
  Ekran kartıAMD Radeon RX 480
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı50 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Doom Eternal fiyatı ne kadar?

  Doom Eternal oyunu Windows, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Stadia ve Nintendo Switch platformlarında oynanır. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam 349,00 TL
  PlayStation Store469,99 TL
  Xbox470,00 TL
  Stadia 39,99 USD
  Nintendo Switch 59,99 USD

  Doom Eternal oynarken dünyayı istila etmiş olan Cehennem ordusuna kafa tutarsınız. Bunun ne kadar kan ve ateş dolu olacağını önceden tahmin edersiniz. Doom Slayer her zamankinden daha güçlü olsa bile zorlanırsınız. Doom Eternal oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Satisfactory Sistem Gereksinimleri

  Satisfactory, ilk olarak 2019 yılında yayınlanan eğlenceli bir fabrika simülasyon oyunudur. Mod desteğine de sahip olan bu oyun, Unreal Engine 4 oyun motoru ile üretilmiştir.

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Stray, üçüncü şahıs tarzında oynanabilen ve bir kediyi kontrol ettiğiniz tek oyunculu bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Stray sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  Mount & Blade II: Bannerlord sandbox ve strateji tarzında bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Arma 3 Sistem Gereksinimleri

  Arma 3 açık dünya merkezli taktiksel izler taşıyan tarzda bir nişancı oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. ArmA 3 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Doom Eternal Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et