R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

  Cyberpunk 2077, aksiyon ve macerayı bir arada sunabilen bir RPG oyunudur. REDengine 4 motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  08.06.2022 00:50 2112 2 dk okuma süresi
  Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Cyberpunk 2077 rol yapma (RPG) tarzı tek oyunculu oyundur. CD Projekt RED tarafından geliştirilmiştir. Resmi olarak 2020 yılında çıkış yapan oyun PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Google Stadia, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanabilir.

  21. yüzyılın başlarında ekonomik bir çöküş yaşanır. Ülke ayakta kalabilmek için büyük şirketlere güvenilir. Şirketler kendilerini kanunların üzerinde konumlandırırlar. Herkesin hayatta kalmaya ihtiyacı vardır ve V isimli karakteri kontrol ederek bu hedefi yerine getirmeniz gerekir.

  Cyberpunk 2077 nasıl bir oyun?

  Cyberpunk 2077 çeşitli silah oyunlarıyla mücadele eden bir karakterin izinden gitmenizi sağlar. Ganimet zenginliği içerisinde öne çıkan derin bir RPG deneyimi sunar. Her şey oldukça ayrıntılıdır ve oyun ilk çıktığı günlerde yaşanan teknik aksaklıklardan kurtulmuş durumdadır.

  Oyunun grafik kalitesi oldukça iyidir. Her sokak köşesinde incelenecek bir şeyler bulabilirsiniz. Animasyonlar başlangıçta sorunluydu ama zamanla düzeltildiler. Sesler oldukça iyi düşünülmüş ve incelikle aktarılmış. Mevcut yapıya uymayan bir efekt duymanız pek mümkün değil.

  Oynanabilirlik açısından oldukça eğlencelidir. Yapay zeka ile mücadele edebilmek için çeşitli silah oyunlarına başvurmanız gerekir. Açık bir dünyaya sahip olduğundan her zaman yapacak yeni şeyler bulabilme şansınız vardır. Oyunda hiç sıkılmadan pek çok şey yapabilirsiniz.

  Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Cyberpunk 2077 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Cyberpunk 2077 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Cyberpunk 2077 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX-8310
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 470
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 70 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Cyberpunk 2077 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-4790
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 70 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Cyberpunk 2077, Night City'nin karanlık geleceğini konu alan bir açık dünya sunar. Aksiyon ve maceranın eksik olmadığı bir RPG oyunudur. Gücü elinde bulunduranın dilediğini yapabildiği bir şehirde hayatta kalmayı gerektirir. Cyberpunk 2077 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et