R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Capcom Arcade 2nd Stadium Sistem Gereksinimleri

  Capcom Arcade 2nd Stadium, Capcom firması tarafından geliştirilmiş oyunları içeren bir koleksiyondur. Oyunları oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Capcom Arcade 2nd Stadium sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 09.08.2022 18:13 1223 3 dk okuma süresi
  Capcom Arcade 2nd Stadium Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Capcom Arcade 2nd Stadium, 32 farklı klasik oyunu içeren bir koleksiyondur. Oyunların hepsi Capcom tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir durumdadır.

  Koleksiyonda yer alan oyunlar birbirinden farklıdırlar. Ancak hepsiyle klasik macera oyunlarını deneyimleme şansı elde edersiniz. Arcade oyunlarına ilginiz varsa bu koleksiyonu tercih edebilirsiniz. Yeni bir şeyler bekliyorsanız size göre değildir. Koleksiyonun içerisinde mutlaka oynanması gereken birkaç oyun bulabilirsiniz.

  Capcom Arcade 2nd Stadium nasıl bir oyun?

  Capcom Arcade 2nd Stadium bir koleksiyondur ve içerisinde 32 tane oyun yer alır. Koleksiyonun içerisinde birden fazla türe uymayan üç oyun vardır. 1943 Kai savaş, Block Block arcade ve Capcom Sports Club spor oyunudur. Koleksiyonda diğer oyunlara ise benzer birçok oyun bulunur.

  The King of Dragons, Knights of the Round, Avenger ve Tiger Road sıkça rastladığımız beat em'up türündeki oyunlardır. Magic Sword ve Black Tiger aksiyon tarzında oyunlardır. Pnickies ve Super Puzzle Fight II Turbo ise bulmaca türündedir. Ayrıca, The Speed Rumbler ve Rally 2011: LED Storm isimli yarış oyunları vardır.

  Koleksiyonun geri kalanı ise yoğun bir biçimde dövüş oyunudur. Eco Fighters, Exed Exes, Last Duel, Chariot: Adventure Through the Sky ve Side Arms: Hyper Dyne oyunlarını saymazsanız hepsi dövüş oyunudur. Özellikle Street Fighter serisine en başından başlamak için ideal bir koleksiyondur.

  Capcom Arcade 2nd Stadium herkese hitap eden bir oyun koleksiyonu değildir. Arcade oyunlarından hoşlanıyorsanız beklentilerinizi karşılayabilir. Bunun dışında içinde herhangi farklı bir şey bulamazsınız. Ancak, Street Fighter serisinin ilk dönemlerine göz atabilmeniz için iyi bir fırsattır.

  Capcom Arcade 2nd Stadium sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Capcom Arcade 2nd Stadium çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Capcom Arcade 2nd Stadium sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Capcom Arcade 2nd Stadium minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4460
  • Ekran kartı: AMD Radeon R7 260X
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 4 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Capcom Arcade 2nd Stadium önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-3770
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 480
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 4 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Capcom Arcade 2nd Stadium fiyatı ne kadar?

  Capcom Arcade 2nd Stadium oyunu Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Capcom Arcade 2nd Stadium oyunundaki 32 oyunun hepsini oynamak zaman alıcı olabilir. Ancak eski oyunların tadını özlüyorsanız ve tam anlamıyla bir arcade meraklısıysanız vakit ayırmaya değerdir. Capcom Arcade 2nd Stadium oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Stray, üçüncü şahıs tarzında oynanabilen ve bir kediyi kontrol ettiğiniz tek oyunculu bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Stray sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  Mount & Blade II: Bannerlord sandbox ve strateji tarzında bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Arma 3 Sistem Gereksinimleri

  Arma 3 açık dünya merkezli taktiksel izler taşıyan tarzda bir nişancı oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. ArmA 3 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

  Dying Light 2 Stay Human açık dünyada geçen korku temalı bir hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Capcom Arcade 2nd Stadium Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et