R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apex Legends Sistem Gereksinimleri

  Apex Legends online olarak oynanabilen FPS (hero shooter) tarzı bir oyundur. Source motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Apex Legends sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 05.06.2022 18:07 2000 2 dk okuma süresi
  Apex Legends Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Apex Legends ücretsiz olarak oynanabilen nişancı tarzı bir oyundur. Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Oyun PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Android ve iOS platformlarında oynanabilir.

  Oyunda karakterinizi seçerek bir ekibin parçası olursunuz. Stratejik hareket ederek savaşırsınız. Yeteneklerinizi en iyi şekilde kullandığınızda pek çok farklı avantaj elde edersiniz. Oyunun hikayesi ve evreni sürekli gelişme halinde olduğundan oyuncunun yenilikleri kaçırmaması gerekir.

  Apex Legends nasıl bir oyun?

  Apex Legends belirli bir oyun tarzını farklılaştırarak oyunculara ulaştırmayı başarmıştır. Yeteneklerinizi kanıtlamak için sayısız fırsat vardır. Buna ek olarak hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Kahramanların standartlarını yakalayamadığınız zaman pek çok sorunla karşılaşırsınız.

  Oyunun mücadele mekaniği oldukça iyidir ve kontroller açısından fazlasıyla iyidir. Karakterler oyuna farklı bir tat katarlar. Her bir karakterin kendine özgü yetenekleri vardır. Her birinin hikayesi detaylı bir şekilde oluşturulmuştur. Üç kişilik ekipler yapısal olarak oldukça işlevseldir.

  Apex Legends son derece rekabetçi bir oyundur. Alternatiflerine göre en önemli yanı oyun içi iletişim açısından önemli bir adım atmış olmasıdır. Ekip halinde hareket edilmediği sürece başarı elde edebilmek pek mümkün değildir. Bireysellikten ziyade ekip çalışması öndedir.

  Apex Legends sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Apex Legends’ı çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Apex Legends sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Apex Legends minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-6300 veya AMD FX-4350
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 640 veya Radeon HD 7730
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Depolama alanı: 22 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Apex Legends önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-4350
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya Radeon R9 290
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 22 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Apex Legends, Respawn Entertaintment tarafından geliştirilmiş oynaması ücretsiz bir nişancı oyunudur. Güçlü yetenekleriyle ön plana çıkan karakterlerde ustalaşarak sayısız başarı elde edebilirsiniz. Apex Legends'i oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends oyuncuları, bazen oyun için ne kadar para yatırdıklarını merak edebilir. Bunun için destek menüsü kullanılabileceği gibi giriş yaparak da harcama detayı öğrenilir.

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  Roblox Sistem Gereksinimleri

  Roblox, oyun geliştirerek veya oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Roblox, pek çok sistemde akıcı bir şekilde çalışmaktadır.

  Apex Legends Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et