R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  Türkiye’nin en büyük ve en aktif webmaster formu R10.net, ek iş yapmak isteyen kişilere ve gençlere ön ayak olabilmek için forum üyeliğini manuel onay şeklinde tekrar herkese açtı.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  11.08.2022 17:30 3206 2 dk okuma süresi
  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’nin en büyük webmaster forumu R10.Net üyelikleri kısa süreliğine tekrar aktif. R10.Net’e üye olmak isteyen fakat R10 Davetiye kodu bulamayan freelancerlar, ek iş yapmak isteyenler ve  genç webmasterlar için üyelikler manuel onay şeklinde tekrar aktif edildi. 

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  R10.Net içerisinde internetten para kazanma, grafik & tasarım, makale yazarlığı, sıcak fırsatlar vb. kategorilerdeki işlerden para kazanmak isteyen kişiler 20 Ağustos’a kadar ücretsiz kayıt olabilir. Güvenli Kayıtlar için 20 Ağustos 2022 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak;

  • T.C Kimlik Kontrol (1 T.C Kimlik Numarası Sadece 1 defa kullanılabilir)
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında 5. güvenlik aşaması olan Manuel Moderatör kontrolü sonrasında her şey sorunsuz ise üyeliğiniz aktif ediliyor.

  Şu anda R10'a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir. Verdiğiniz kişisel bilgilerin nasıl saklandığına dair bilgi almak isterseniz; R10.NET KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AYDINLATMA METNİ 'ne göz atabilirsiniz.

  R10.Net'e kayıt olma şartlar nedir?

  1. Burayı Tıklayın ve kayıt üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçiyor. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır. ve tekrar aynı T.C ile kayıt olamıyorsunuz!
  2. Boş bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıt ile birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın. 
  3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
  4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onay, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
  5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net'e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

  1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

  R10.Net'e davetiyesiz olarak Üyelik İçin Tıklayın.

  R10.Net Paylaşım Ödülü ile ödüller dağıtıyor!

  R10.net'e kısa süreli üyeliğin aktif olduğunu bu konunun linkini de ileterek kendi sitenizde yada farklı site, forum, platform, blog hesaplarından paylaşım yapan arkadaşlar konuya yaptıkları paylaşımları ve linkleri ekleyebilirler ise yapılacak olan özel çekilişe katılım sağlamış olacaklar.

  Paylaşım yapanlara dağıtılacak olan ödüller ise;

  • 30 kişiye Rokito Logolu Powerbank
  • Harici HardDisk,
  • Sponsor Reklam,
  • Platin Üyelik,
  • Gold Üyelik
  • Silver Üyelik,
  • Ultra Mesaj Kotası 

  hediye edilecektir. (Süreli olan hediyeler 1 aylık olacaktır. )

   


  Forum konusuna buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Yağız Özgün Kocabaş
   Üyeliği olmayanlar için gerçekten kaçırılmayacak fırsat. Alımdaki güvenlik kriterleri de iyi düşünülmüş ticarette herkesin daha rahat hareket edebilmeye devam etmesini sağlıyor.

  İlgili İçerikler:

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  R10.Net Webmaster forumu davetiye kodu olmayan kişilere manuel onay ile üyelik dağıtıyor. R10.net webmaster forumuna kayıt olmak için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

  S4S (kısaltma)

  S4S, desteğe destek anlamına gelir. S4S kampanyalarının sosyal medyada nasıl işe yaradığını ve kullanıcıların birbirini desteklemek için neden bu yola başvurduklarını öğrenin.

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et