R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Opera Tarayıcınıza Yapay Zeka Gücü: ChatGPT ve Çok Daha Fazlası

  Opera ve Opera GX tarayıcılarına chatGPT yapay zeka araçlarını ekledi. Microsoft Edge ardından tarayıcısına GPT-4 sohbet robotunu entegreden ikinci tarayıcı oldu.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  23.03.2023 14:34 1520 2 dk okuma süresi
  Opera Tarayıcınıza Yapay Zeka Gücü: ChatGPT ve Çok Daha Fazlası
  Son Düzenleme:

  Popüler internet tarayıcıları Opera ve Opera GX, kullanıcılarına daha önce hiç olmadığı kadar akıllı ve işlevsel bir deneyim sunmak için ChatGPT ve yapay zeka araçlarını bünyelerine kattı. Microsoft'un Edge tarayıcısına GPT-4 destekli bir sohbet robotu entegre etmesinden kısa bir süre sonra, Opera da benzer bir adım atarak tarayıcılarını geliştirdi.

  Derinlemesine Yapay Zeka Entegrasyonu ile Opera'nın Yenilikleri

  Opera, sadece ChatGPT'yi eklemekle kalmayıp, tarayıcılarına derinlemesine yapay zeka entegrasyonu sağlayarak kullanıcılarının beklentilerini aşan bir deneyim sunuyor. Bu sayede, Opera ve Opera GX kullanıcıları, hızlı ve etkili bir şekilde yapay zeka destekli araçlardan yararlanabilecekler.

  ChatGPT ve ChatSonic: Yapay Zeka Sohbet Botları Artık Opera'da

  Opera ve Opera GX'in yan menüsüne entegre edilen ChatGPT ve ChatSonic yapay zeka sohbet botları sayesinde, kullanıcılar kolayca araçlara erişebilir ve istedikleri işlemleri gerçekleştirebilirler. Bu yeni araçların tüm masaüstü platformlarında erken erişimde olduğunu belirten şirket, ChatGPT'nin metinden metine çıktı sunarken, ChatSonic'in ise OpenAI'ın en son GPT-4 modeliyle birlikte görüntü girdilerini de kabul edebildiğini vurguluyor.

  AI Prompts: İçerikleri Özetleyen ve Detaylandıran Yenilikçi Özellik

  Opera'nın getirdiği en büyük yenilik ise “AI Prompts” adını taşıyor. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar herhangi bir web sitesinde, içerikte veya makalede seçtikleri kelime veya tüm yazıyı AI Prompts ile özetleyebilir veya detaylandırabilirler. Ayrıca, seçtikleri yazı hakkında paylaşıma hazır bir tweet veya cevap da hazırlayabilirler ve hatta ilgili içerikten "meme" paylaşımları dahi oluşturabilirler.

  Opera'nın Gelecek Hedefleri: Daha Fazla Yapay Zeka Destekli Özellikler

  Opera, kendi GPT tabanlı yapay zeka modeli üzerinde çalıştığını ve gelecekte tarayıcılarına daha fazla yapay zeka destekli özellikler sunmayı hedeflediğini açıklıyor.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple tvOS 17 Tanıtıldı: FaceTime, Yenilenen Arayüz ve Daha Fazlası

  Apple, bugün gerçekleştirilen WWDC 2023 etkinliği kapsamında tvOS 17 ve Apple TV 4K için sunulacak yeni özellikleri açıkladı.

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Apple'dan İkinci Bir Fiyat Artışı: İşte Yeni iPhone, iPad ve MacBook Fiyatları!

  WWDC 2023 etkinliği sonrasında kapılarını yeniden açan Apple Store, Türkiye'deki kullanıcıları bir fiyat artışı sürprizi ile karşıladı.

  Opera Tarayıcınıza Yapay Zeka Gücü: ChatGPT ve Çok Daha Fazlası

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et