R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kullanıcıları Üzecek Haber: Apple Ürünleri Zam Kararı ile Karşılaştı!

  Apple ürünleri zam haberleri ile karşı karşıya kaldı. Yakın zamanda alınan zam kararı ile beraber artık kullanıcılar, aboneliklerde daha fazla ücret ödeyecek. İşte zamlı fiyatlar!

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.10.2022 17:52 1600 2 dk okuma süresi
  Kullanıcıları Üzecek Haber: Apple Ürünleri Zam Kararı ile Karşılaştı!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde son zamanlarda yaşanan ekonomik sorunlar, pek çok ülkeyi ve firmayı etkileyen bir durum oldu. Etkilenen firmalardan birisi olan Apple, küresel çapta fiyatlara zam yansıttı. Türkiye’de henüz zamlı fiyatlar devreye girmedi. Ancak ilerleyen zamanlarda abonelik fiyatlarının ülkemizde de yükselmesi bekleniyor.

  Apple ürünleri zam ile karşılaştı!

  Apple, bazı hizmetlerine zam yapma kararı aldı. Dolar bazlı zamlar uygulayan şirket Apple MusicApple TV+ ve Apple One abonelikleri için yeni fiyatlara geçiş yaptı. Ürünler dolar bazlı fiyat artışları ile karşılaşsa da henüz ülkemizde TL bazlı olarak fiyat artışları yaşanmamış durumda.

  Apple Music

  Apple Music, müzik hizmetine yer veren bir uygulama. 100 milyondan fazla müziğin yer aldığı bu uygulamada 30.000’den fazla oynatma listesi bulunuyor. Reklamsız müzik dinlemeyi mümkün kılan Apple Music için bireysel pakette 1 dolarlık zam yapıldı.

  • Bireysel -> 9,99 dolar - 10,99 dolar
  • Aile -> 14,99 dolar - 16,99 dolar
  • Bireysel Yıllık -> 99 dolar - 109 dolar

  Apple TV+

  Apple ürünleri zam ile karşılaşırken fiyat artışlarından etkilenen bir diğer ürün Apple TV+ oldu. Apple’ın akıllı televizyonlar için geliştirdiği bu ürün, birçok dizi ve film içeriğine yer veriyor. Apple TV+, 2 dolarlık fiyat artışı ile karşılaşmış durumda.

  • Aylık -> 4,99 dolar - 6,99 dolar
  • Yıllık -> 49,99 dolar - 69,99 dolar

  Apple One

  Fiyatı artan bir diğer ürün olan Apple One, altı farklı hizmeti bir arada daha uygun fiyata sunuyor. Güncel fiyatları incelediğimizde bireysel paketin 2 dolar artış yaşadığı görülmekte.

  • Bireysel -> 14,95 dolar - 16,95 dolar
  • Aile -> 19,95 dolar - 22,95 dolar
  • Premier -> 29,95 dolar - 32,95 dolar

  Apple’dan açıklama geldi

  Apple, yaşanan fiyat artışları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Apple, yaptığı açıklamada yapılan zammın bir zorunluluk olduğunu söyledi. Firma, lisans maliyetlerdeki artışı sebep olarak göstererek fiyat artışlarının gerekliliğine vurgu yaptı.

  Apple TV+ hakkında da açıklama yapan Apple, bu platformun ilk tanıtıldığında az içeriğe sahip olduğu fakat zamanla genişleyen kitaplığı sebebiyle maliyetlerinin de artmasıyla beraber fiyatların bir miktar artması gerektiğini açıkladı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bugün ve Yarın Oynanacak EURO 2024 Maçları! EURO Maç Takvimine Göre Kimin, Ne Zaman Maçı Var?

  Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 17. Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) büyük bir heyecanla başlıyor. İşte bugün ve yarın oynanacak EURO 2024 maçlarının detayları ve Türkiye'nin maç takvimi.

  Yurt Dışı Çıkış Harcına Dev Zam Geliyor!

  Yurt dışı çıkış harcı 2022'de üç kat artarak 150 TL olmuştu, yeni vergi paketiyle 1750 TL'ye kadar yükselebilir. Bu artış, vatandaşların seyahat bütçesini zorlayacak.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Kullanıcıları Üzecek Haber: Apple Ürünleri Zam Kararı ile Karşılaştı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et