R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube, Premium Lite’ı Sonlandırıyor: Reklamsız Video İzlemenin Uygun Fiyatlı Seçeneği Artık Yok!

  YouTube, kullanıcıların daha uygun bir fiyatla reklamsız video izlemek için tercih ettiği YouTube Premium Lite planını sonlandırma kararı aldı. 25 Ekim 2023 itibarıyla kullanılamayacak olan bu planın yerine farklı sürümler sunulacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.09.2023 14:34 1667 1 dk okuma süresi
  YouTube, Premium Lite’ı Sonlandırıyor: Reklamsız Video İzlemenin Uygun Fiyatlı Seçeneği Artık Yok!
  Son Düzenleme:

  YouTube, yalnızca reklamsız video izlemek isteyenlerin tercih ettiği daha uygun fiyatlı bir seçenek olan YouTube Premium Lite planını sonlandırmaya karar verdi. 25 Ekim 2023 tarihinden itibaren YouTube Müzik, indirme, arka planda çalma gibi özellikleri içermeyen bu ucuz reklamsız abonelik modeli artık kullanılamayacak.

  Premium Lite Kapatılıyor, Yeni Sürümler Geliyor

  YouTube Premium Lite, birkaç Avrupa ülkesinde (Belçika, Finlandiya, Hollanda, Norveç, İsveç, Danimarka, Lüksemburg) kullanıma sunulmuştu, ancak şimdi kapatılıyor. YouTube'ın yaptığı açıklamaya göre kullanıcılar, içerik üreticileri ve partnerlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda Premium Lite'ın farklı sürümleri sunulacak.

  YouTube Premium Fiyatları

  YouTube Premium, reklamsız bir deneyim sunmanın yanı sıra çeşitli avantajlar da sunuyor. Aylık 29.99 TL veya yıllık 299.99 TL ödeyerek YouTube Premium aboneliği satın alabilirsiniz. Aile aboneliği için aylık 59.99 TL ödemek gerekiyor. Öğrenciler için ise aylık 19.49 TL'ye YouTube Premium avantajlarından yararlanma imkanı bulunuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  LinkedIn'de Yeni Dönem: Premium Abonelere Yapay Zeka Destekli İş Arama Özelliği Geliyor!

  LinkedIn, premium aboneler için yapay zeka destekli iş arama özellikleri sunuyor. Özgeçmiş uyarlama ve ön yazı oluşturma gibi yenilikler, süreci kolaylaştıracak.

  Uygun Fiyatlı Telefon Poco M6 Tanıtıldı: 108MP Kamerası Var!

  Poco M6 tanıtıldı! 108MP kamera, 33W hızlı şarj ve Helio G91 Ultra işlemciyle donatılmış bu uygun fiyatlı telefon, üstün performans ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

  YouTube, Masaüstü Tasarımını Yeniledi: İlk Olarak Premium Kullanıcılarına Sundu!

  YouTube, yenilenen masaüstü tasarımını Premium kullanıcılarına sundu. Yeni tasarım, gelişmiş görüntüleme deneyimi ve içerik erişimi ile dikkat çekiyor.

  Apple, iPhone ve Apple Watch Garanti Şartlarını Değiştiriyor: Artık Kılcal Çatlaklar Garanti Dışı Kalacak!

  Apple, iPhone ve Apple Watch garanti şartlarını değiştirdi. Artık kılcal ekran çatlakları garanti kapsamında olmayacak, kullanıcılar onarım için ödeme yapacak.

  YouTube, Premium Lite’ı Sonlandırıyor: Reklamsız Video İzlemenin Uygun Fiyatlı Seçeneği Artık Yok!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et