R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  TRT'nin Yeni Dijital İçerik Platformu Tabii Kullanıma Sunuldu!

  TRT, dijital içerik platformu Tabii'yi başlatarak izleyicilerine ücretsiz olarak web'den ve Tabii mobil uygulamasından erişim imkanı sunuyor. Artık Tabii ile sevdiğiniz programları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.05.2023 14:38 1977 2 dk okuma süresi
  TRT'nin Yeni Dijital İçerik Platformu Tabii Kullanıma Sunuldu!
  Son Düzenleme:

  TRT tarafından geliştirilen ve uluslararası yayın yapmayı hedefleyen yeni dijital içerik platformu Tabii, Türkiye'deki kullanıcıların hizmetine açıldı. Tabii'yi ücretsiz olarak kullanabilecek olan Türkiye'deki izleyiciler, platforma tabii.com üzerinden ve App Store ya da Google Play Store'dan indirilebilecek mobil uygulamalarla erişebilirler. Yakın zamanda Android TV, Apple TV ve Akıllı TV uygulamalarının da kullanılabilir olması planlanıyor.

  Tabii Platformunda İlk Yayınlanacak Orijinal Yapımlar

  Başlangıçta Tabii, 30 orijinal yapımı bünyesinde barındıracak. Mevlana Celaleddin-i Rumi, Dayton, Organizasyon Bizim İşimiz, Yardımcı Oyuncu, 1973 Biltmore Oteli Cinayeti, Küçük Dahi İbn-i Sina ve Yangın Günleri gibi yeni içeriklerin ilk sezonları kullanıcılara sunuldu. Hür, Altay, Derin Mor, Kapı ve Mahsusa yapımlarının ise kısa süre içerisinde izleyiciyle buluşması bekleniyor. Tabii'de yerli dizilere ek olarak yerli ve yabancı filmler, Yeşilçam yapımları, çizgi filmler ve belgeseller de yer alacak.

  Dil Seçenekleri ve Yurt Dışında Yaygınlaşma Hedefi

  Platformda şu an için sadece Türkçe dil seçeneği mevcut. Ancak İngilizce, İspanyolca, Urduca ve Arapça dillerinde dublaj ve altyazı seçeneklerinin de ekleneceği duyuruldu. 2023 yılının üçüncü çeyreğinde Orta Doğu, Latin Amerika ve Urduca konuşulan bölgeler başta olmak üzere yurt dışında yaygınlaşma hedefleniyor. Yurt dışında yaşayan kullanıcılar, YouTube Premium ve Roku üyelikleri sayesinde Tabii içeriklerini izleyebilecekler.

  Tabii İçerik Platformunun Türkiye'deki İzleyicilere Sunduğu Fırsatlar

  TRT'nin yeni dijital içerik platformu Tabii, Türkiye'deki izleyicilere zengin ve çeşitli içerikler sunarak dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak kullanılabilen bu platform, yerli ve yabancı yapımların yanı sıra özgün içeriklerle de kullanıcıların ilgisini çekecek. Yakın gelecekte daha fazla dil seçeneği ve uluslararası yayın hedefleriyle, Tabii'nin küresel ölçekte büyük başarılara imza atması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Ziyaretçi
   Ziyaretçi 11 ay önce
   Siteye Microsoft EDGE tarayıcı ile girilmiyor max yapabilecekleri bu sanırım..

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yeniliklerine Devam Ediyor: Çevrimdışı Dosya Paylaşım Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, yakın çevredeki kişilerle çevrimdışı dosya paylaşımı yapmayı sağlayacak yeni bir özelliği test ediyor. Yenilik, gizlilik ve kolay erişim sunuyor

  Apple Pencil 3 Geliyor: Yeni iPad'lerle Beraber Tanıtılabilir!

  Apple, 7 Mayıs'ta yeni iPad ve Apple Pencil 3'ü tanıtacak. Etkinlik, yenilikçi özelliklerle dolu yeni ürünleri merakla bekleyenler için büyük önem taşıyor.

  Türkiye'den X'e (Twitter) Yeni Yaptırımlar Geliyor: Temsilci Atamama Sorunu Büyüyor

  Türkiye'de, günlük erişimi 1 milyonu aşan sosyal medya platformların temsilci ataması zorunlu. X, yükümlülüğü yerine getirmediği için cezalara maruz kalabilir.

  Xiaomi'den Açık Hava Etkinliklerine Özel Yeni Bluetooth Hoparlör: Uygun Fiyatıyla Ön Plana Çıkıyor!

  Xiaomi, açık hava etkinlikleri için özel olarak tasarlanmış yeni bir Bluetooth hoparlör modeli olan Outdoor Bluetooth Speaker Camp Edition'ı piyasaya sürdü.

  TRT'nin Yeni Dijital İçerik Platformu Tabii Kullanıma Sunuldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et