R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Windows Fotoğraflar Uygulamasına Yeni Güncelleme Geldi: İşte Gelen Yenilikler!

  Windows Fotoğraflar uygulamasının son güncellemesiyle artık fotoğrafların arka planını kolaylıkla kaldırabilir veya istediğiniz bir düz renge çevirebilirsiniz. İşte Windows Fotoğraflar uygulamasına gelen yenilikler!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.11.2023 13:33 1393 1 dk okuma süresi
  Windows Fotoğraflar Uygulamasına Yeni Güncelleme Geldi: İşte Gelen Yenilikler!
  Son Düzenleme:

  Microsoft'un Windows işletim sistemi için tasarladığı Fotoğraflar uygulaması, yeni bir güncelleme aldı. 2023.11110.8002.0 sürümüyle birlikte uygulama, kullanıcılarına arka planları kaldırma gibi pek çok yeni özellik sunuyor.

  Fotoğraflar Uygulamasında Arka Plan Kaldırma Özelliği

  Bu yeni güncelleme ile Windows Fotoğraflar uygulaması, artık kullanıcılara fotoğrafların arka planını kaldırma veya değiştirme imkanı sunuyor. 

  Microsoft Paint uygulamasına birkaç hafta önce eklenen bu özellik, şimdi de Fotoğraflar uygulamasında kullanılabiliyor. Kullanıcılar, oluşturdukları fotoğrafları panoya kaydedebilir veya istedikleri düz bir renge dönüştürebilirler.

  Film Şeridi Yenilenmesi ve Diğer Geliştirmeler

  Windows, Fotoğraflar uygulamasındaki Film Şeridi özelliğini de yeniden tasarladı. Her fotoğrafın altına konumlandırılan küçük resimler, aynı klasördeki diğer görüntüleri hızlıca incelemek ve karşılaştırmak için kullanılabiliyor. Bu özellik, kullanıcılara daha verimli bir fotoğraf yönetimi deneyimi sağlıyor.

  Windows'un bu güncellemesi, aradığınız fotoğrafları bulmayı kolaylaştıran zaman çizelgesi kaydırma çubuğunu tüm klasörlerde kullanıma sunuyor. Ayrıca, OneDrive destekli paylaşım seçeneği ve Yeniden Boyutlandırma aracına eklenen 7:5 en boy oranı gibi yeni özellikler de bu güncelleme ile uygulamaya dahil edildi.

  Microsoft'un bu güncellemesi, Windows Fotoğraflar uygulamasını daha işlevsel ve kullanıcı dostu bir hale getiriyor. Yenilenen özellikler ve eklenen fonksiyonlarla, kullanıcılar fotoğraflarını daha verimli bir şekilde düzenleyebilecek ve paylaşabilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • BHA
   BHA 4 ay önce
   Yapay zeka yakında sağımızda, solumuzda her yerimizde olacak gibi.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka ile Oluşturulan İlk Kısa Film: İşte Fragmanı!

  Yapay zeka kullanılarak oluşturulan ilk kısa film fragmanı YouTube'da! Paris'te aşkı bulan iki gencin hikayesi, TCL şirketi tarafından sunuldu.

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Android 15 Beta 1 Resmen Geldi: İşte Beklenen Özellikler!

  Android 15 Beta 1, büyük ekran uyumluluğu, geliştirilmiş erişilebilirlik ve artırılmış güvenlik özellikleriyle resmen geliyor.

  Windows Fotoğraflar Uygulamasına Yeni Güncelleme Geldi: İşte Gelen Yenilikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et